دانلود کتاب مهیب‌تر از طوفان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مهیب‌تر از طوفان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مهیب‌تر از طوفان

مهیب‌تر از طوفان اثر فرانکو باندینی کتابی پیرامون آخرین نبرد تاریخی جنگ جهانی دوم است. نبرد برلین بزرگترین نبرد و آخرین نبرد خون‌بار در اروپا بود.

کتاب مهیب‌تر از طوفان (Battle of Berlin)، تشریح دورنمای کامل جنگ جهانی دوم است. جنگ جهانی دوم، در سال 1939 میلادی آغاز و در سال 1945 میلادی به اتمام رسید و طی آن تلفات انسانی و خسارات بسیار شدیدی بر جامعه انسانی وارد آمد. فرانکو باندینی (Franco Bandini) کوشیده بررسی دقیق و روشنی از وقایع این جنگ ارائه دهد.

در طول جنگ قسمت‌های زیادی از برلین نابود و با خاک یکسان شد. بیش از یک میلیون شهروند آلمانی در این نبرد بی‌خانمان شدند. خیلی از آلمانی‌ها در این نبرد دچار گرسنگی شدید شدند. یکی از سنگین ترین بمباران‌ها در این شهر در تاریخ بیستم ماه آوریل و در تاریخ تولد آدولف هیتلر اتفاق افتاد. روزهای بعد نیز بمباران سنگینی توسط هواپیماهای متفقین در این شهر اتفاق افتاد.

در پایان این نبرد آدولف هیتلر رهبر نازی‌ها خودکشی کرد. آلمان در هفتم ماه مه همان سال و درست چند روز پس از این نبرد تسلیم شد. بعد از جنگ، هزاران سرباز روسی بخاطر جنگ و البته تجاوز به زنان آلمانی مدال افتخار گرفتند.

 ۱۸۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-9915-27-2 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مهیب‌تر از طوفان

برای دانلود کتاب مهیب‌تر از طوفان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مهیب‌تر از طوفان
علی ابوعلی
۱۳۹۶/۸/۳
کاش به صورت epub منتشر می‌شد. برای همین دو ستاره کم میکنم.
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۷/۱۴
کتاب تاریخی خوبی است. پایان جنگ جهانی دوم را به تصویر می‌کشد.
سهراب نسیمی
۱۳۹۹/۹/۲۳
خیلی خیلی کتاب خوبی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)