دانلود کتاب موضوع، پول نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موضوع، پول نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موضوع، پول نیست

کتاب موضوع، پول نیست اثر باب پراکتور، به همه‌ی کسانی که شوق یادگیری دارند نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند تمامی جنبه‌های زندگی خود را تغییر دهند.

ایده‌‌های این اثر را ملکه‌ی ذهن خود کرده و آن‌ها را آگاهانه به کار ببندید؛ اگر چنین کنید هر چه را در زندگی بخواهید به‌ دست خواهید آورد. این ایده‌ها تا این حد قوی هستند. در صفحات این کتاب، یک معدن طلای مجازی هست. نکته در استفاده‌ی آگاهانه از آن است.

گوهرهای خردی را که در خط به خط کتاب موضوع، پول نیست (Its Not About the Money)، نگاه شما را انتظار می‌کشند در ذهن خود نهادینه کنید. آن‌ها را به‌ کار گرفته و از فوایدی که نویسنده‌ وعده‌اش را به شما داده لذت ببرید. فوایدی که در تک تک ایده‌های محشر نویسنده دیده می‌شود. وقتی مطالعه‌ی این کتاب را به اتمام برسانید آزاد‌تر و پویاتر خواهید بود و قدرتی را که همیشه در عمق وجود شما بوده است گسترش خواهید داد. به چشم خودتان می‌بینید که نظام باورهایتان عوض می‌شود. درک عمیق‌تر و با معناتری از شخصیت خود، از عملکرد ذهن خود، و از حرکت مداوم به سطوح بالا و بالاتر آگاهی هشیارانه خواهید یافت.

زندگی باب پراکتور (Bob Proctor) در سن 26 سالگی، تغییر شگرفی کرد. این تغییر چنان حیرت‌آور بود که او خواست بداند چرا. چرا او؟ چه اتفاقی افتاده بود؟ چگونه روی داده بود؟ و همین او را وارد ماجرایی کرد که تا به امروز ادامه دارد. او 48 سال را صرف تحقیق در این باره کرد که بفهمد چرا کارهایی که دوست داریم را انجام نمی‌دهیم. مربیان باب پراکتور از فرزانه‌ترین انسان‌های 500 سال گذشته بودند. او مانند یک دانشمند، زندگی آن‌ها را بررسی کرد و ایده‌های عالی آن‌ها را موشکافی نمود و دقیقاً به توصیه‌های آن‌ها عمل کرد.

اطلاعاتی که در کتاب حاضر کشف خواهید کرد، فراتر از چیزی است که تصور می‌کنید. اطلاعاتی که بارها امتحان خود را در گذر زمان به‌ خوبی پس داده‌اند؛ این دانش به نویسنده کمک کرده که میلیون‌ها دلار کسب کند، و او نیز در عوض به خیلی‌ها کمک کرده که میلیون‌ها دلار به‌ دست بیاورند. شما یک معدن طلای مجازی در صفحات این کتاب دارید، که البته باید خودتان آن را استخراج کنید و به‌ دلیل اهمیت بسیارش، باید آن را با هرکسی که پذیرایش هست درمیان بگذارید.

کتاب موضوع، پول نیست، حاصل بیش از چهل سال تجربه‌ی آقای باب پراکتور به‌ عنوان آموزگار، مربی و سخنران در زمینه‌ی پول و ذهن است. او تحت تعلیم برخی از بزرگان و پیشگامان رشد فردی بوده و اکنون ما این امتیاز را داریم که از اندوخته‌ی دانش او که در طی این سالها به عمل نیز درآمده است بهره ببریم.

آنچه پیش روی شما و آنچه پشت سر شما قرار دارد در مقایسه با آنچه درون شما هست، هیچ است.

در بخشی از کتاب موضوع، پول نیست می‌خوانیم:

کتابی هست که برای من خیلی اهمیت دارد، کتابی که از سال 1961 که برای اولین بار به دستم رسید تا حالا، آنرا بارها و بارها خوانده‌ام. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل، یکی از پیشگامان واقعی در زمینه‌ی کاری من. چه چیز این کتاب مهم است؟ اینکه هیل انواع موضوعات مختلف، داستان، مثال و تمرین را حلاجی کرده و شرح و بسط داده - ولی مستقیماً اشاره‌ای به پول نکرده است.

این نکته در کتابی که موضوعش «ثروتمند شدن» است عجیب به‌ نظر می‌آید. ولی فقط این کتاب نیست: کتابی هست به‌ نام شما نیز می‌توانید دولتمند باشید، اثر رابرت راسل. نویسنده‌ی بزرگ دیگری که او نیز، کار زیادی با پول ندارد. امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید: یکی از کلیدهای تولید ثروت این است که دریابید پول، هدف نیست. بگذارید تکرارش کنم تا اثرش بیشتر شود: پول، هدف نیست.

آنچه این نویسندگان سعی در تبیین آن داشته‌اند این است که تولید ثروت، ارتباط بسیار اندکی با تمرکز بر پول دارد. و درواقع با ذهن شما، رفتار شما و طرز فکر شما مرتبط است.

ظاهراً بسیار ساده است ولی بیشتر مردم آن را درک نمی‌کنند، با اینکه مثل روز، روشن است. فکرش را بکنید: وقتی به ثروتمندانه زندگی کردن می‌اندیشید، چه چیزی به ذهن شما می‌آید؟ خانه‌ای در جزیره‌ای استوایی؟ هواپیمای شخصی؟ انجام هر کاری که دوست دارید و هر وقت که دوست دارید؟ شاید هم تمامی آن‌ها و حتی بیشتر؟

 ۲۲۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5272-54-3 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۹۵۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
پول چیست؟
اثر این کتاب
فصل 1: پول، هدف نیست
تفاوت آن‌ها و شما
زندانی به‌ نام استنباط
آماده‌اید؟
پول خوب است
خود را آموزش دهید
مرور فصل 1
فصل 2: تناقض
نگرش متوسط بودن
ما چگونه فکر می‌کنیم
ضمیر خودآگاه
ضمیر ناخودآگاه
X حریف می‌طلبد!
مرور فصل 2
فصل 3: سیاهی لشگر فیلم خود نباشید
ولی چرا؟
نوآور باشید
قانون جذب
همه سر جای خود، آماده حرکت...
تقدیر و خواهرش سرنوشت
مرور فصل 3
فصل 4: مقصود، بینش، اهداف
آهنگ زندگی، دلیل اصلی است
محافظت از بذر
بینش می‌تواند راه‌های بسیاری داشته باشد
دروغ‌هایی که به خودمان می‌گوییم
حساب و کتاب
حرف آخر
مرور فصل 4
فصل 5: توهم بزرگ مدیریت زمان
اتلاف وقت و موارد مهم
اصل 80-20
روش
تصمیم‌گیری
کلید اصلی، دست به کار شدن است
مرور فصل 5
فصل 6: الگوها، اجرا و سود
بحران وفاق
اجرا و سود
تعهد به عمل
چشم برداشتن از توپ
رویاهای بزرگ، شکست‌های بزرگ
مرور فصل 6
فصل 7: فروپاشی روال‌ها
تغییر روال‌ها
از رزومه دوری کنید!
محیط مسموم
رئیس خودتان باشید
واقعیت شماره 1
مرور فصل 7
فصل 8: شتاب و آرامش
نادیده گرفتن موارد بی‌اهمیت
اهمیت نکته سنجی
و اما قبول خود
پذیرش چالش
مرور فصل 8
فصل 9: عشق خود را تقویت کرده و واقعاً زندگی کنید
تیم ثروت شما
گفت و شنود
اصلاح روابط
قلب قدرشناس
ثروت شما منتظر است
مرور فصل 9

راهنمای دانلود کتاب موضوع، پول نیست

برای دانلود کتاب موضوع، پول نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موضوع، پول نیست
Alده Alizadeh
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
این فرد ینی باب پراکتور یک نویسنده قهاره
كتاب كتاب
۱۳۹۷/۷/۱۱
نسخه کامل رو مطالعه کردم
کتاب بسیار خوبى بود
و درباره موضوعات رابطه سازى، درآمد، تجسم، کمک به دیگران و... صحبت کرده
پیشنهاد میکنم مطالعه کنید
با تشکر
Masoud Rostami
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
کتاب خوبیه حتما بخونید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)