دانلود کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی

کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی، دربردارندۀ کاربردی‌ترین تکنیک‌های دستیابی به اهداف و آرزوها در صد سال اخیر توسط مهدی خادمی پور به رشته تحریر درآمده است.

می‌توانیم از تصویرسازی ذهنی در ایجاد روابط خوب، به دست آوردن پول و ثروت، شغل و کار مورد علاقه، سلامتی، شادی و خوشبختی و ایجاد یک زندگی فوق‌العاده و لذت بخشی استفاده کنیم، همه چیز در درون ما اتقاق می‌افتد هیچ چیزی خارج از درون ما نیست. برای هر چیزی که از صمیم قلب و با باور کامل بخواهیم در زندگی به دست بیاوریم، ابتدا باید تصویر آن را در ذهن خود بیینیم و وقتی در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت شود بدون هیچ شک و تردیدی آن را در خارج از ذهن خود تحویل می‌گیریم.

تک تک داستان‌ها تصویرسازی‌های خود مهدی خادمی‌پور و افراد دیگر در این کتاب حقیقی است و دلیل اصلی این داستان‌ها ایجاد باورهای جدید است. تمامی باورهای محدود کننده قبلی خود را برای چند روز کنار بگذارید و این کتاب را با جان و دل مطالعه کنید تا نتایج فوق‌العاده آن را در زندگی خود به وضوح مشاهده کنید. نمونه افراد موفقی که با تصویرسازی ذهنی به اهداف و آرزوهایشان رسیده‌اند: آقای هادی ساعی قهرمان المپیک و جهان، دکتر صیدا مرد حافظه ایران، خانم کیت وینسلت بازیگر نقش رز در فیلم تایتانیک، آلبرت اینشتین، راجر بنیستر قهرمان دو میدانی المپیک که بعدها پزشک و متخصص عصب‌شناسی شد، اپرا وینفری معروف‌ترین مجری زن آمریکا، آرنولد شوارتزنگر بازیگر و قهرمان پرورش اندام جهان و هزاران انسان موفق دیگر...

کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی، کاربرد تصویرسازی ذهنی در زندگی را به شما آموزش می‌دهد زیرا تقریباً تمام انسان‌های موفق دنیا از تصویرسازی ذهنی برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ زندگی خودشان استفاده کرده‌اند.

در ابتدای کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی با عملکرد جهان هستی آشنا می‌شوید و این که جهانی که در آن زندگی می‌کنیم از چه چیزی تشکیل شده است. یاد می‌گیریم که افکار و احساسات ما چه ارتعاشاتی در جهان به وجود می‌آورند و این باورهای ما هستند که زندگی ما را خلق می‌کنند ما خالق زندگی خویش هستیم و همه چیز در درون ماست نه خارج از درون ما، پس از درک این موضوع آگاهانه‌تر به سراغ تصویرسازی ذهنی می‌رویم.

 ۱۷۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-614-9 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سپاس
مقدمه
فصل اول: جهان هستی چگونه کار می‌کند؟
فصل دوم: تصویرسازی ذهنی چیست؟
فصل سوم: تجربه تصویرسازی ذهنی افراد موفق دنیا
فصل چهارم: چرا باید تصویرسازی ذهنی انجام دهیم؟
فصل پنجم: چگونه تصویرسازی ذهنی انجام دهم؟
فصل ششم: باید مسئولیت صد‌ در صد زندگی خودمان را بپذیریم
فصل هفتم: پیدا کردن هدف و رسالت نهایی زندگی
فصل هشتم: هدف چیست؟ چگونه هدف‌گذاری کنیم؟
فصل نهم: دیدار با اهداف و آرزوهای خود
فصل دهم: جملات تأکیدی مثبت راه نفوذ به ضمیر ناخودآگاه
فصل یازدهم: تصویرسازی ذهنی ثروت و فراوانی
فصل دوازدهم: خالق زندگی خویش باش

راهنمای دانلود کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی

برای دانلود کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موفقیت با تصویرسازی ذهنی

نظرات کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی

Abolfazl Mohammadi
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
منم ازاین کتاب استفاده کردم. این کتاب واقعا فوق العاده است. چندروزه که گرفتم تاحالا دوبار خوندمش. مطالب انگیزه بخش وبسیاربسیار کاربردی جالبی داخلش بود ودارم ازش استفاده میکنم. ممنونم از نویسنده‌ی کتاب جناب آقای خادمی پور که تجربیاتشون را اینجوری باما به اشتراک گذاشتند. من تصمیم دارم توی جلساتم به همکارانمم مطالب این کتاب را انتقال بدم. وممنون از برنامه‌ی کتابراه بخاطر خدماتش.
مژگان حسینی
۱۳۹۹/۱/۱۲
انتظار بیشتری داشتم با توجه به نظرات ولی نکته جدیدی ندیدم تو این کتاب. مثال‌های زیادی از زندگی افراد موفق گفته شده که تصویر سازی ذهنی داشتن و از زندگی خود نویسنده راجع به مراحل تصویر سازی هم چیزایی گفتن خیلی خیلی معمولی هست این کتاب، چون کتاب زیاد راجع به این موضوعات میخونم بنظرم این کتاب سعی داره فقط مطالب کتب مختلفو گلچین کنه همینمن خوشم نیومد
sam pori
۱۳۹۹/۲/۱۵
به نظر من این کتاب عالیه، البته اگه از قبل یکم پیش زمینه راجب تصویرسازی داشته باشید این کتاب می‌تونه تکمیل کننده‌ی اطلاعاتتون باشه... خیلی روان و ساده نوشته شده و درک مطالب خیلی آسونه، به نظرم اینکه نویسنده از تجربه‌های خودش هم تو این کتاب آورده و مثال زده باعث شده کتاب جذاب تر بشه... ممنون از نویسنده محترم و کتابراه عزیز
مشاهد همه نظرات (۵۳)