دانلود کتاب صوتی نحسی ستاره‌های بخت ما


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نحسی ستاره‌های بخت ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نحسی ستاره‌های بخت ما

کتاب صوتی نحسی ستاره‌های بخت ما اثر جان گرین داستان عشق هیزل و آگوستوس مبتلا به سرطان است، آشنایی آن‌ها سبب وقوع اتفاقاتی می‌شود که شما در حین شنیدن آن زیباترین داستان عاشقانه مدرن را تجربه خواهید کرد، تلفیقی از حس امید و ناامیدی، غم و شادی، خنده و گریه، عشق و نفرت و…

هیزل، شانزده سال دارد و مدتی است که از سرطان خود خبر دارد و رنج می‌برد. بنابر توصیه والدین خود جهت جلوگیری از منزوی شدن و گوشه گیری، در جمعی که در آن کودکان سرطانی شرکت دارند حضور پیدا می‌کند.

در طی مدتی که هیزل در جمع کودکان مبتلا به سرطان حضور دارد با پسر جوانی به نام آگوستوس آشنا می‌شود که به خاطر سرطان استخوان یکی از پاهایش را از دست داده است. این آشنایی سرآغاز یک رابطه دوستانه و عاشقانه عمیق بین آن دو می‌شود که با توجه به اینکه هر دو بیمارند و امید به زندگی در آن‌ها به حداقل رسیده است دچار اتفاق‌های غیر منتظره‌ای می‌شوند و…

در رمان نحسی ستاره‌های بخت ما (The Fault in Our Stars) جدای از پرداختن به عشقی واقعی و خالص بین دختر و پسری که معلوم نیست چقدر از عمر دردناک آن‌ها باقی مانده، به زندگی افراد سرطانی نگاه شده است، که شاید تلخ باشد، اما واقعی است. این کتاب را بخوانید؛ قهرمان‌های این کتاب به قدرت نمی‌رسند و با این وجود قهرمانند.

نکته قابل توجه در مورد این کتاب ترجمه قوی آن است که آن را از بقیه ترجمه‌های موجود متمایز کرده است. داستان پردازی عالی و تصویر سازی قوی از نکات جالب دیگر کتاب است که نمای بهتری از داستان و شخصیت‌ها به ما می‌دهد. به روز بودن اطلاعات نویسنده باعث شده که کتاب هرچه بیشتر برای نسل جوان قابل لمس باشد. و نکته مثبت دیگر شروع خوب و پایان عالی کتاب است، که هیچ گونه علامت سوالی در پایان برای شما باقی نمی‌ماند.

جان گرین (John green) نویسنده، ویراستار، و بلاگ نویس، تهیه کننده و بازیگر آمریکایی است. او در سال 2006 برای اولین رمانش، در جستجوی آلاسکا، برنده‌ی جایزه‌ی ادبی پرینتز شد. ششمین کتاب او، نحسی ستاره‌های بخت ما، از همان هفته اول توانست رتبه اول لیست کتاب‌ های پرفروش نیویورک تایمز را به خود اختصاص دهد. این رمان به ۴۷ زبان ترجمه شده است و بیش از ۱۰ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است. تا جایی که در سال 2014 به عنوان یکی از 100 نفر تأثیرگذار در جهان، توسط مجله تایم انتخاب شد و همچنین فیلم سینمایی‌ای که در سال 2014 با اقتباس از آن ساخته شد به رتبه‌ی اول باکس آفیس (جدول پرفروش‌ترین فیلم‌ها) رسید.

در قسمتی از کتاب صوتی نحسی ستاره‌های بخت ما می‌شنویم:

- عشق حقیقی در زمان‌های سختی پدید می‌آید.
- اگر دردی وجود نداشت، چگونه می‌شد لذت‌ها را درک کرد؟
- ستارگان بخت ما نحس نیستند، ایراد بر خاسته از خودمان است.
- پیدا کردن رفیق خوب سخت است و فراموش کردنش غیر ممکن.
- تو در مدتی محدود به من بی‌نهایتی نامحدود بخشیدی، و من از تو سپاسگزارم.
- دقت کردی که زمین بازی بیمارستان‌ها همیشه خالیه و هیچکس نیست که توشون بازی کنه؟
- گفتم: "امم، چیز دیگه‌ای همراهم نیست". گفت: "چه بد. الان خیلی تو حس و حال شعرم. چیزی حفظ نیستی؟" با نگرانی شروع کردم: "بیا روانه شویم، تو و من/ هنگامی که غروب، آسمان را فراگرفته است/ مانند بیماری که بیهوش شده با اتر، روی میزی افتاده است."
- دخترها فکر می‌کنن که فقط تو مراسم‌های رسمی اجازه دارن لباس‌های زیبا بپوشن، اما من خوشم میاد از خانمی که طرز تفکرش تو این مایه‌ها باشه که: من می‌خوام برم به ملاقات یه پسری که دچار فروپاشی روحی و عصبی شده، پسری که تازه بینایی‌اش هم نقص داره، ولی چرا که نه؟ لباس خوشگله‌ام رو براش می‌پوشم!
- آگوستوس به آرامی گفت: "عاشقتم" گفتم: "آگوستوس." گفت: "واقعا می‌گم." به من خیره شده بود، و می‌توانستم ببینم که گوشه چشمانش چین خورده بود. "من عاشقتم، و لذت ساده گفتن حقیقت رو از خودم منع نمی‌کنم. من عاشقتم، و می‌دونم که عشق چیزی نیست جز فریادی در پوچی، و به فراموشی سپرده شدن هم اجتناب ناپذیره، و عاقبت همه ما نابودیه و یه روزی خواهد اومد که همه کارهای ما توی این دنیا به خاک برگردونده می‌شه، و می‌دونم که خورشید تنها سیاره زمینی رو که داریم در خود خواهد بلعید، و من عاشقتم" دوباره گفتم: "آگوستوس." فقط همین را می‌توانستم بگویم.

 ۱۱ ساعت و ۱ دقیقه، ۶۰۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۲۴ دقیقه
فصل دوم - بخش اول
۱۴ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل سوم
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
۱۳ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۲۸ دقیقه
فصل پنجم - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۶ دقیقه
فصل ششم
۱۹ دقیقه
فصل هفتم
۲۹ دقیقه
فصل هشتم
۱۴ دقیقه
فصل نهم
۲۲ دقیقه
فصل دهم - بخش اول
۱۷ دقیقه
فصل دهم - بخش دوم
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم - بخش اول
۲۶ دقیقه
فصل یازدهم - بخش دوم
۳۱ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش اول
۱۷ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش سوم
۲۰ دقیقه
فصل سیزدهم
۲۳ دقیقه
فصل چهاردهم
۱۰ دقیقه
فصل پانزدهم
۱۰ دقیقه
فصل شانزدهم
۶ دقیقه
فصل هفدهم
۱۳ دقیقه
فصل هجدهم
۱۰ دقیقه
فصل نوزدهم
۱۸ دقیقه
فصل بیستم
۱۵ دقیقه
فصل بیست و یکم
۲۷ دقیقه
فصل بیست و دوم
۲۷ دقیقه
فصل بیست و سوم
۲۱ دقیقه
فصل بیست و چهارم - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل بیست و چهارم - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نحسی ستاره‌های بخت ما

برای دانلود کتاب صوتی نحسی ستاره‌های بخت ما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نحسی ستاره‌های بخت ما
محدثه مظهری
۱۳۹۷/۹/۱۶
وای این اولین کتاب صوتی‌ای بود که تو عمرم گوش دادم و البته هنوز کامل گوش ندادمش ولی خیلی عالیه*-*
کتابشم خونده بودم اما چون کتاب مال خودم نبود داشتم دنبال پی دی افش میگشتم که شانسی این برنامرو پیدا کردم>-<خیلی خوشحالم من
فیلمشم که عالی بود*-*
Maedeh Moradi
۱۳۹۸/۵/۱۸
این کتاب برای همه کسانی که توزندگیشون ناامیدن و حتی ناشکر... میتونه خیلییییی امیدوار و شکر گذارشون کنه... درکل کتاب خوبی بود😍
Katayon Motaghedi
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
بسیار زیبا و آموزنده توصیه میکنم همه گوش کنن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۹)