دانلود کتاب نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013)

سعیده مفیدی نسب در کتاب نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013) مراحل یادگیری گام به گام نرم افزار کاربردی اکسل را با بیانی ساده و تصاویری جذاب به کودکان و نوجوانان آموزش می‌دهد.

نرم‌افزار اکسل (Excel) از سری برنامه‌های صفحه گسترده‌ی محبوب و پرکاربرد شرکت پرآوازه مایکروسافت است. از این برنامه برای انجام محاسبات‌ آماری، ریاضی و ... به وسیلهٔ ابزارهای گرافیکی استفاده می‌شود.

هدف از تالیف و طراحی این کتاب، آموزش نرم‌افزار اکسل 2013 به صورت جذاب، جهت تثبیت، تکمیل و تسهیل یادگیری سواد کاربردی کامپیوتر و مرتفع نمودن نیاز مدرسین است. پیشنهاد می‌شود دانش‌آموزان قبل از مطالعه این کتاب، در مورد مطالب ارائه شده در کتاب مبانی 1 و 2 تألیف سعیده مفیدی نسب، آگاهی داشته و مهارت‌های لازم را کسب نموده باشند. کلید موفقیت در این درس، استفاده از شیوه‌های نوین تدریس مانند: شیوه پرسش و پاسخ، استفاده از منابع دیداری و شنیداری و روش کارگاهی است.

کتاب نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013) مناسب چه کسانی است؟

جهت آموزش این کتاب، 30 ساعت برای دانش‌آموزان سنین 10 الى 12 سال پیشنهاد می‌گردد. این کتاب با بیان ساده و قابل فهم همراه با تصاویر و مطالب جذاب، برای کودکان دبستانی و نوجوانان مناسب است و باعث افزایش انگیزه و اشتیاق در یادگیری کامپیوتر می‌شود.

 ۶۲ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7789-01-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013)

برای دانلود کتاب نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013)

نظرات کتاب نرم افزار صفحه گسترده (اکسل 2013)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.