دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 18


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 18 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 18

نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 18، منتشر شد. جنبش هیبرید آرت در آفرینش هنر اسلامی معاصر کشور انگلستان و از متن تا اجرا: نگاهی به شیوه‌های مدرن تفسیر و اجرای نمایشنامه‌ها، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

هنر دیجیتال، پدیده‌ی متولد شده‌ی قرن حاضر، در بر گیرنده‌ی گستره‌ای از آثار هنری و شیوه‌هایی است که از فناوری دیجیتال به عنوان بخش ضروری فرآیند خلق یا ارائه استفاده می‌کند. این هنر که در نتیجه‌ی همکاری بین رشته‌های مختلف هنری و علوم کامپیوتری به وجود آمده است و مهم‌ترین ویژگی آن چند منظوره بودن مفهوم است، دارای زیر مجموعه‌های متعددی در دنیا می‌باشد که یکی از آن‌ها هیبرید آرت است.

کلمه‌ی هیبرید به معنی ترکیب دو عنصر مختلف در یک مفهوم واحد است که از سال 2003 میلادی به دنیای هنر وارد شد و تا کنون هنرمندان زیادی را درگیر خود کرده است. از آن جایی که این کشور با سیل مهاجران از کشورهای مختلف دنیا مواجه است، میتوان گونه‌های مختلف فرهنگی هنری زیادی را در آن پیدا کرد که به طرق مختلف با هم ترکیب شده‌اند. از این روی پژوهش پیشرو با روش مطالعه‌ی کتابخانه‌ای هیبرید آرت را در هنر اسلامی معاصر انگلستان مورد بررسی قرار داده است و مطالعات مذکور را با آثار هنری مربوطه تطبیق داده است. از جمله نتایج به دست آمده در این پژوهش می‌توان به وجود اهداف واحد در آفرینش آثار هنری گوناگون به دست هنرمندانی از یک فرهنگ مشترک، اشاره کرد.

 ۵۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2538-6298 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

جنبش هیبرید آرت در آفرینش هنر اسلامی معاصر کشور انگلستان
از متن تا اجرا: نگاهی به شیوه‌های مدرن تفسیر و اجرای نمایشنامه‌ها
تجلی عرفان در آرایگان معماری ارسن مجموعه شیخ شهاب‌الدین اهری
بررسی شاخصه‌های نگارگری مکتب تبریز ایلخانی با تأکید بر شاهنامه دموت
بررسی و تحلیل زیبایی‌شناسی هنر فلزکاری دوره ساسانی

راهنمای دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 18

برای دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 18 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 18