دانلود کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید نوشتۀ میچ آلبوم، در واقع ادامه‌ای بر کتاب تحسین شدۀ پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، است. این رمان هر تصورى که درباره‌ى زندگى پس از مرگ داشتید و معناى زندگى در این دنیا را تغییر مى‌دهد.

کتاب حاضر داستان‌های ادی، مرد اصلی کتاب و آنی، دختر جوانی که ادی زندگی‌اش را از دست داد تا زندگی او را نجات دهد، دنبال می‌کند. ادی 83 ساله مرد موقری است که برای نجات جان آنی لحظه‌ای تردید نمی‌کند.

در نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید (The next person you meet in heaven)، آنی به زندگی‌اش ادامه می‌دهد و وقتی به نوبه خود به بهشت می‌رود، با مردی که زندگی‌اش را نجات داد روبه‌رو می‌شود. اینجاست که خواننده متوجه می‌شود آنی نیز در همان رویداد چیزهایی را از دست داده بود که بر زندگی‌اش اثر گذاشته است.

میچ آلبوم (Mitch Albom) با صدور اعلامیه‌ای گفته است، خوانندگان اغلب از او می‌پرسند چه بر سر ادی و آنی می‌آید؟ و به همین دلیل وی تصمیم گرفت تا کتاب «نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنی» را بنویسد.

میچ آلبوم دربارۀ کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید می‌گوید:

«این داستان، مانند کتاب پنج نفرى که در بهشت ملاقات مى‌کنید، الهام‌ گرفته از دایى عزیزم، اِدى بیچمن، کهنه‌ سربازِ جنگ جهانى دوم است که فکر مى‌کرد «هیچ‌کس نیست و هیچ کارى انجام نداده است.».

وقتى کودک بودم، اِدى درباره‌ى شبى برایم تعریف کرد که در بیمارستان، تقریبا مُرد و روح از بدنش جدا شد و عزیزانى را به چشم دید که از دست داده بود و حالا روى لبه‌ى تخت منتظرش بودند.

از آن زمان، من بهشت را مکانى مى‌دیدم که با آن‌هایى که در زمین لمسشان کرده‌ایم، روبه‌رو مى‌شویم و براى بار دیگر آن‌ها را مى‌بینیم. اما متوجه شدم، این، فقط دیدگاه من است. تعداد زیادى از افراد و تعاریف مذهبى بسیارى وجود دارند که باید به آن‌ها احترام گذاشت.

بنابراین، این رمان و گونه‌اى که زندگى پس از مرگ در آن توصیف مى‌شود، یک آرزو است، نه یک عقیده؛ کششى است براى آنکه احساس کنیم عزیزانى مانند اِدى، آن آرامشى را که در این دنیا از آن‌ها گریزان بود، در بهشت پیدا خواهند کرد و درک کنیم چقدر همه ما در هر روز از این زندگى ارزشمند، بر دیگران تأثیر مى‌گذاریم.»

میچ آلبوم نویسنده کتاب پرفروش و تحسین شده «سه‌شنبه‌ها با موری»، کتاب «برای یک روز بیشتر» را سال 2006 منتشر کرد که پرفروش شد و با کتاب بعدی‌اش «پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنی» نیز 95 هفته در فهرست کتاب‌های پرفروش آمریکا جای داشت. «نگهدارنده زمان» نیز کتاب بعدی وی بود.

کتاب پرفروش «سه شنبه‌ها با موری» کتابی غیرداستانی است که سال 1997 منتشر شد. این کتاب درباره رابطه میچ آلبوم با استاد دانشگاهی است که روزهای آخر زندگی‌اش را می‌گذراند.

این نویسنده آمریکایی بیش از 40 میلیون نسخه کتاب فروخته و کتاب‌هایش به 42 زبان در 50 کشور ترجمه و منتشر شده است.

در بخشی از کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید می‌خوانیم:

بشکه چوبى به سطح آب برخورد کرد و به اعماق ساکت آب فرو رفت. آنى از دهانه آن خود را بیرون کشید و وارد اعماق وسیع متمایل به رنگِ سبز آب شد؛ بیشتر شبیه دریا بود تا بخشِ زیرین آبشار. آنى دست‌هایش را در آب به‌ شکل دایره‌وار و نیز سر خود را چرخاند، موهاى او مانند شاخک‌هایى دورش پیچیده شد. در بالا، حلقه‌اى از نور را دید که شبیه سطح بزرگ انتهایى تلسکوپ بود. او به‌ سمت آن شنا کرد.

وقتى آنى سطح آب را شکست، پوست او بلافاصله خشک شد. آب عقب‌نشینى کرد و او خود را در حالى یافت که در ساحل یک اقیانوس بزرگ طوسى ایستاده بود، شلوارک پوشیده بود و تى‌شرت مغز پسته‌اى به تن داشت که وسط بدن او را که خالى بود، پوشانده بود. آسمان به رنگِ آبى تابستانى بود و همه‌جا کاملاً روشن بود، نه به‌ خاطر خورشید، بلکه به‌ خاطر تنها ستاره‌ى سفید که در آسمان بود.

آنى شن‌هاى زیر پاهاى خود و نسیم ملایم روى گونه‌هایش را احساس کرد. وقتى در ساحل جلو رفت، گردشگاه ساحلى باشکوهى را دید که در آن، برج‌هاى طلاکارى شده، سر مناره‌ها، گنبدها، ترن هوایى چوبى و پاراگلایدر دیده مى‌شد.

آن گردشگاه ساحلى، درواقع یک شهربازى قدیمى بود، شبیه شهربازى که آنى به آن‌جا مى‌رفت. این باعث شد آنى به یاد مادرش بیفتد. آن‌ها بالأخره با هم آشتى کرده بودند. بارِ سنگینى از روى دوش او برداشته شده بود. اما بعد مادرش رفت. آنى احساس مى‌کرد این خیلى غیرعادلانه است. پس بهشت و قرار گرفتنِ پنج نفر سرِ راهتان چه فایده‌اى داشت، اگر وقتى به آرامش نزدیک شدید، آن‌ها ترک‌تان کنند؟

فهرست مطالب

سخن نویسنده
پایان
آنى اشتباه مى‌کند
سفر
آنى اشتباه مى‌کند
ورود
آنى اشتباه مى‌کند
اولین نفرى که آنى در بهشت ملاقات مى‌کند
اولین درس
آنى اشتباه مى‌کند
آنى اشتباه مى‌کند
جهان بعدى
دومین نفرى که آنى در بهشت ملاقات مى‌کند
آنى اشتباه مى‌کند
دومین درس
جهان بعدى
آنى اشتباه مى‌کند
سومین نفرى که آنى در بهشت ملاقات مى‌کند
آنى اشتباه مى‌کند
سومین درس
آنى اشتباه مى‌کند
جهان بعدى
آنى اشتباه مى‌کند
چهارمین نفرى که آنى در بهشت ملاقات مى‌کند
آنى اشتباه مى‌کند
چهارمین درس
آخرین جهان
پنجمین نفرى که آنى در بهشت ملاقات مى‌کند
پنجمین درس
سخن آخر
قدردانى‌ها
درباره نویسنده

 ۲۰۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95069-5-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

برای دانلود کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید
S H
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
کتاب بسیار روان و زیبایی است. بهتر است قبل از خواندن، کتاب( پنج نفری که در بهشت منتظر شما هستند )را بخوانید.
Faez Vahab
۱۳۹۷/۱۰/۲
خیلی کتاب خوبیه
Lord Artan
۱۳۹۷/۱۰/۱
عالیییییه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)