دانلود کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

میچ آلبوم نویسنده‌ی رمان مشهور سه شنبه‌ها با موری در کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید که اثر پرفروش دیگری ازاین نویسنده است، قصد دارد تا هر تصورى که در رابطه با جهان پس از مرگ دارید را تغییر داده و معناى جدیدی از زندگى در این دنیا را برای شما به تصویر بکشد. کتاب حاضر در حقیقت ادامه‌ی رمان ستایش شده‌ی پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، است.

رمان پیشین با نام پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید روایتگر زندگی مردی به نام ادی بود که درست در روز تولدش با از خود گذشتگی بسیار جان دختر بچه‌ی کوچکی به اسم آنی را نجات می‌دهد. اما خودش می‌میرد و در بهشت با پنج نفر که در مرگ و زندگی او تاثیرگذار بوده‌اند دیدار می‌کند. همین اتفاق سبب می‌شود تا او به زندگی‌اش از زاویه‌‌ای دیگر بنگرد. حال کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید (The Next Person You Meet in Heaven) به عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز روایتگر ادامه‌ی این داستان است.

موضوع اصلی کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید چیست:

میچ آلبوم (Mitch Albom) قصه را درست از هنگامی که آنی می‌میرد آغاز می‌کند و سپس شما را با خود به گذشته برمی‌گرداند، آنی کودکی‌اش را جلوی چشمان خود می‌بیند و همانند ادی با پنج نفر دیدار می‌کند. دیدارهایی که متفاوت و شگفت‌انگیز هستند. ولی آنی به دنیا برگردانده می‌شود چرا که باز هم قرار است از مرگ نجات پیدا کند تا زندگی بیافریند.

در حقیقت این رمان زندگی آنی را از پایان به آغاز روایت می‌کند. در این رمان آلبوم سعی دارد تا بهشت و زندگی بعد از مرگ را به دور از تعاریف رایج به تصویر بکشد. قطعا خواندن این کتاب برای هرکسی که از دغدغه‌های زندگی مدرن امروزی خسته شده جذاب خواهد بود. به عبارتی دیگر این کتاب نظیر دیگر آثار آلبوم حال و هوایی معنوی داشته و به مفهوم زندگی می‌پردازد.

نظر میچ آلبوم در درباره‌ی کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید:

هر آدمی در افکار خود ذهنیتی خاص از بهشت و دنیای بعد از مرگ دارد. پس باید ما همانند عقاید مذهبی به افکار افراد نیز احترام بگذاریم. طرز تفکری که در این کتاب برای شما ارائه شده صرفا یک حدس و گمان و یا یک آرزو محسوب می‌شود. به ویژه برای مردمانی که خود را به درد نخور می‌دانند. اما با مطالعه این کتاب متوجه می‌شوند که تا چه حد تاثیرگذار هستند.

رمان پیش رو در رابطه با اتفاقات احتمالی و شگفت‌انگیز بعد از مرگ است. چیزی که همه‌ی ما از ابتدای زندگی بار‌ها به آن اندیشیدیم و ذهنمان را با پرسش‌های نظیر اینکه بعد از ما چه خواهد شد؟ دنیای بعد از مرگ چگونه است؟ و صدها سوال دیگری که ممکن است از تیر راس افکار ما عبور کند، درگیر کرده‌ایم.

میچ آلبوم کیست؟

میچ آلبوم در سال 1958 در آمریکا به دنیا آمده است. آثار او تاکنون میلیون‌ها نسخه فروش داشته و در ایران نیز نویسنده‌ای شناخته شده محسوب می‌شود. او نویسندگی را در سال 1995 و با مقالات موری شوارتز شروع کرد. موری استاد اسبق آلبوم بود و این دیدارها سبب خلق رمان «سه شنبه‌­ها با موری» شد.

از دیگر آثار او می‌توان برای یک روز بیشتر، کمی ایمان داشته باش، زمان‌دار و... را نام برد.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید:

- ادامه‌ای مسحور کننده بر شماره‌ی یک فهرست پرفروش‌ها، کتاب «پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید». (Amazon)
- گزنده و زیبا، سرشار و پیچ و خم‌های غیرمنتظره. (Barnes & Noble)
- طرفداران کتاب اول، در این کتاب چیزهای زیادی برای قدردانی خواهند داشت. (Publishers Weekly)

در بخشی از کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید می‌خوانیم:

پنج ساعت مانده بود. آنی و پائولو که در این سرمای صبح‌گاهی کت‌های نازکی پوشیده بودند، در میانه یک دشت سرسبز کنار یک سبد بزرگ بالون دست هم را گرفته بودند. همه چیز کاملا تصادفی و البته همراه با خوش‌شانسی به نظر می‌رسید: یک کارت ویزیت، یک تماس تلفنی، خلبانی به نام تدی و محل پروازی که زیاد از هتلشان دور نبود. آنی با خودش گفت: یه داستان محشر که میشه تو آینده تعریف کرد. عروسی که تو ابرها تموم شد.

یک گروه کوچک مشعل گاز پروپان را روشن کرده بودند تا هوای داخل بالن گرم شود. در ظرف چند دقیقه، بالون مانند غول بزرگی که از خواب بیدار شده و خمیازه می‌کشد، بلند شد. کمی بعد محفظه آن باد شد و به شکل یک گلابی درآمد. آنی و پائولو با فراغ بال به هم تکیه داده بودند و به این کشتی هوایی خاموش نگاه می‌کردند که قرار بود آن‌ها را به آسمان‌ها ببرد.

در آن لحظه، آن‌ها از بعضی چیزها خبر نداشتند: این که تدی یک خلبان تازه‌کار است و دوست دارد خودش را اثبات کند، این که با وجود این که اعلام شده بود که وضع هوا چندان مساعد نیست تدی می‌خواست آن‌ها را بالا ببرد چون تازه ازدواج کرده بودند، این که در کسب و کار بالون زوج‌های تازه ازدواج کرده منبع درآمد خوبی هستند، این که تدی فکر می‌کرد این زوج حتما به زوج‌های دیگر خبر می‌دهند و این برای کسب و کارشان خوب است.

 ۲۰۳ صفحه، ۳۳۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6247-39-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پایان
آنی یک اشتباه میکند
سفر
آنی یک اشتباه میکند
ورود
آنی یک اشتباه میکند
اولین نفری که آنی در بهشت ملاقات میکند
یکشنبه، 10:30 صبح
درس اول
آنی یک اشتباه میکند
آنی یک اشتباه میکند
ابدیت بعدی
دومین نفری که آنی در بهشت ملاقات می‌کند
آنی یک اشتباه میکند
درس دوم
یکشنبه، 11:14 صبح
ابدیت بعدی
آنی یک اشتباه میکند
سومین نفری که آنی در بهشت ملاقات میکند
آنی یک اشتباه میکند
درس سوم
آنی یک اشتباه میکند
یکشنبه، 2:14 بعد از ظهر
ابدیت بعدی
آنی یک اشتباه میکند
چهارمین نفری که آنی در بهشت ملاقات میکند
آنی یک اشتباه میکند
درس چهارم
یکشنبه، 3:07 بعد از ظهر
ابدیت پایانی
پنجمین نفری که آنی در بهشت ملاقات میکند
درس پنجم
بخش پایانی

راهنمای دانلود کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

برای دانلود کتاب نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید