دانلود کتاب نقشه کار عملی تراشکاری درجه 2

  • از: ناصر رجبی فرد
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نقشه کار عملی تراشکاری درجه 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب نقشه کار عملی تراشکاری درجه 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نقشه کار عملی تراشکاری درجه 2

بر آن شدم تا کتابی تهیه کنم که مربیان و کارآموزان عزیز ضمن استفاده بصورت هماهنگ در تمام دوره های تراشکاری درجه 2 بتوانند کل توانایی های موجود در استاندارد درجه 2 را تمرین کرده و در پایان دوره سندی در اختیار داشته باشند که به‌عنوان پروژه پایان دوره برای آنها محسوب شده و نیز بتوانند در صورت لزوم به آموزش های گذشته مراجعه و تجربیات کسب شده قبلی را در قطعات جدید بکار برده و سبب شود که اشتباهات آنها کمتر شود، ضمن اینکه در کنار این کتاب دفتری قرار داده می شود که توسط کارآموز تکمیل شده و در آینده برای خود و دیگران منبعی برای کسب تجربه گردد.

در این کتاب تعداد 14 نقشه کار ارائه شده است و هر کارآموز ضمن تراشکاری قطعه کار، بایستی موارد زیر را در دفتری که کنار آن قرار می گیرد، انجام دهد:

1- ترسیم نقشه کار توسط کارآموز

2- تهیه لیست ابزار و تجهیزاتی که کارآموز بایستی با توجه به نقشه کار آن را تهیه کند.

3- انجام محاسبات لازم نقشه کار توسط کارآموز (تعداد دور، سرعت برش، محاسبات حدیده و قلاویز، مخروط ها، پیچ و مهره ها، آج زنی و ...)

4- نوشتن گزارش کار جامع از مراحل انجام کار

 ۴۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

مقدمه
نقشه کار شماره 1-14
منابع و نرم افزارهای مورد استفاده

راهنمای دانلود کتاب نقشه کار عملی تراشکاری درجه 2

برای دانلود کتاب نقشه کار عملی تراشکاری درجه 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نقشه کار عملی تراشکاری درجه 2

نظرات کتاب نقشه کار عملی تراشکاری درجه 2

davod rajabi
۱۳۹۶/۸/۷
باعرض سلام واحترام. ضمن عرض تشکرازتالیف این کتاب خوب ومفید،‌ای کاش که امکان کپی برداری ازنقشه هابرای استفاده درکارگاه وجودداشت. نبودنسخه پی دی اف وامکان نداشتن کپی ازتصاویرمحدودیت بزرگی رابرای مااستفاده کنندگان ایجادمی کند. بهرحال بسیارممنونم. فقط اینکه برای تهیه این کتاب بایدکجامراجعه کنیم؟آیادربازاروجوددارد؟باتشکر
سید مشعلی
۱۳۹۵/۶/۱۴
عالیه. فقط یک سوال دارم.. ببخشید من قراره در اینده تراش کار شوم. خواهشا بگویید. که باید کدوم رشته را دنبال نمایم
محمد احمدی
۱۳۹۶/۹/۲۹
سلام
متشکرم ازشما بابت این کتاب
به کارم اومد
مشاهد همه نظرات (۴)