دانلود کتاب نقش بزرگ زنان در پیروزی و شکست مردان: نقشه راه یک زندگی زناشویی موفق

  • از: میرعمادالدین فریور
  • ناشر: انتشارات فریور
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نقش بزرگ زنان در پیروزی و شکست مردان: نقشه راه یک زندگی زناشویی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نقش بزرگ زنان در پیروزی و شکست مردان: نقشه راه یک زندگی زناشویی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نقش بزرگ زنان در پیروزی و شکست مردان: نقشه راه یک زندگی زناشویی موفق

زندگی زمانی زیباست که زیبا زندگی‌کردن را آموخته باشیم!

با خواندن این کتاب، متوجه میشوید که نیازهای زنان و مردان اگرچه ممکن است شبیه هم باشد اما چگونگی رفع نیازهایشان بسیار متفاوت است و نیازمند آموختن و کسب مهارت‌های زیادی است.

درگذشته، ازدواج‌ها براساس قدرت و برتری مردها صورت می‌گرفت و زن، نقش درجه2 را در زندگی زناشویی بازی می‌کرد. امروزه در بیش‌تر کشورها، ازدواج و تداوم زندگی مشترک بر پایه‌ی تقریباً برابری و تساوی زن و مرد صورت می‌گیرد.

امروزه فرهنگ و باورهای عمومی بیش‌تر جوامع پذیرفته‌اند که زن و مرد از نظر اجتماعی، حقوقی، سیاسی، مالی و... برابرند و تداوم زندگی مشترک بر پایه‌ی مهر، محبت، رضایت، دانایی و توانایی دوطرف، قابل دوام است! دانایی و توانایی، به زوج‌ها کمک می‌کند که درک درست و شناخت بهتری نسبت به نیازها و رفع نیازهای خود و همسر داشته باشند، برداشتی درست از «نقاط قوت و ضعف» و ‌«تشابه‌ها و تفاوت‌ها»ی همدیگر داشته باشند تا با مهر و محبت بتوانند ارتباط مؤثر و شایسته‌ای بین خود برقرار نمایند. امروزه یک ازدواج، زمانی موفق به‌حساب می‌آید که زن و مرد، هردو احساس «برنده- برنده» داشته باشند. به این‌منظور لازم است آموزش‌های لازم توسط مشاوران و متخصصان صورت گیرد تا نادانی‌ها، ناتوانی‌ها، نگرانی‌ها و نیازمندی‌های زوج‌ها به‌درستی برطرف شود و فرهنگ مثبت‌اندیشی جای خود را به تفکر منفی، رفتار درست جای خود را به اعمال نادرست و باورهای غلط گذشته و سنتی جای خود را به باورهای درست امروزی بدهند؛ تفاهم‌ها جای سوءتفاهم‌ها را بگیرند و... تا زندگی زناشویی رضایتبخش و مطلوبی بین آنان برقرار گردد اما در عمل، بسیاری از عروس و دامادها و زوج‌ها برای رفع مشکلات و حل مسائلشان از والدین و اطرافیان که در این کار خبره نبوده و خود دچار انواع مشکلات هستند، کمک و راهنمایی می‌خواهند و ندانسته، شرایط بد را بدتر می‌کنند.

«دکتر فریور» در مقدمه و هر جای دیگر کتاب تأکید دارد که «دانایی و توانایی» و «عمل» همراه با «مهر و محبت»، مهم‌ترین اصل یک زندگی مشترک موفق است؛ با دانستن و به‌کار بردن دانسته‌های درست همراه با عشق و محبت است که هر زن و مردی می‌تواند خود را در مسیر آرامش فکری و روانی عمیق و زندگی مشترک‌اش را در مسیر خوشبختی و کامیابی واقعی قرار دهد!

 ۱۰۰ صفحه، ۱۱۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5399-57-8 

چاپ ۱۳۹۰: ۳۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نقش بزرگ زنان در پیروزی و شکست مردان: نقشه راه یک زندگی زناشویی موفق

برای دانلود کتاب نقش بزرگ زنان در پیروزی و شکست مردان: نقشه راه یک زندگی زناشویی موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نقش بزرگ زنان در پیروزی و شکست مردان: نقشه راه یک زندگی زناشویی موفق

نظرات کتاب نقش بزرگ زنان در پیروزی و شکست مردان: نقشه راه یک زندگی زناشویی موفق

maryam salehi
۱۳۹۶/۳/۲۱
مطالبی بود که تقریبا همه بهش واقفند ومی بایستی مثالهای روشنی میزدید که برای خواننده مفیدتر باشد
منوچهر جلالی
۱۳۹۵/۱۱/۱۱
مطالبی بود که قبلا کمتر شنیده بودم وباعث اگاهی بیشترم شد. از اطلاع رسانی مفیدتان ممنونم
hamed mohamadnasab
۱۳۹۹/۳/۲۶
بنظر من مطالب پراکنده‌ای داشت و کتاب از انسجام خوبی برخوردار نبود.
مشاهد همه نظرات (۵)