دانلود کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو

کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو اثر هیوسین بیکن به تحقیق در مورد دلایل دانشجویان کارشناسی، در استفاده از رسانه‌های اجتماعی در زندگی روزمره پرداخته است.

هیوسین بیکن (Huseyin Bicen) در این تحقیق، به بررسی دانشجویانی که از گروه‌های مختلف دانشگاه نییِر ایست انتخاب شدند پرداخته که 229 نفر از دانشجویان متقاضی دوره کارشناسی، از گروه آموزش توان‌بخشی ذهنی، گروه آموزش موسیقی، گروه آموزش پیش دبستانی، گروه مشاوره و راهنمایی روانشناسی، و گروه آموزش کامپیوتر و تکنولوژی آموزشی، به عنوان نمونه انتخاب شده‌اند. کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو (Determination of university students’ reasons of using social networking sites in their daily life) تحت عنوان مقاله در بهار سال 2013 به کار گرفته شد و نظرسنجی‌های آن توسط نویسنده انجام شده است.

توسعه سریع دستگاه‌های هوشمند تلفن همراه به این معناست که بیشتر مردم هر روز از سایت‌های شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. سایت‌های شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تأثیر عمده‌ای در شیوه زندگی مردم را داشته باشد. با وجود تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های تلفن همراه، سایت‌های شبکه‌های اجتماعی، ابزارهای ارتباطی هستند که توسط بسیاری از افراد استفاده شده و نیز این کارکرد، باعث تغییر بسیاری از عادت‌های کاربران می‌شود.

در بخشی از کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو می‌خوانیم:

بر اساس نتایج، دانشجویان از شبکه‌های اجتماعی بیشتر برای ارتباط سریع با دوستان خود استفاده می‌کنند. یافته‌های این کتاب نشان می‌دهد که در عصر حاضر، شبکه‌های اجتماعی سریع‌ترین ابزار ارتباطی ما هستند. از سوی دیگر دانشجویان ترجیح می‌دهند از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند تا وضعیت دوستانشان را ببینند، عکس‌ها را به اشتراک بگذارند و عکس‌ها را بپسندند و وضعیت نظرات و آخرین اخبار را دنبال کنند.

ما می‌توانیم بیان کنیم که علاقه دانشجویان به یادگیری سبک زندگی دوستانشان، یک عامل مهمی است و از شبکه‌های اجتماعی برای درک آنچه را که در جهان در حال انجام است، استفاده می‌کنند. همه این‌ها دلایل مهمی هستند و همچنین دانشجویان از شبکه‌های اجتماعی برای یادگیری اطلاعات و رویدادهای جدید هم استفاده می‌کنند. چک کردن و به اشتراک گذاشتن فایل‌ها، دلایل اصلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی نبود. یافته‌ها نشان می‌دهد که دانشجویان از شبکه‌های اجتماعی برای اهداف آموزشی، پیدا کردن دوستان جدید، عضویت در گروه‌ها و یا دنبال کردن افراد مشهور، استفاده نمی‌کنند. در نتیجه، دلیل اصلی استفاده از سایت‌های شبکه اجتماعی، برقراری ارتباط سریع با سایر دوستان آن‌ها است.

 ۲۷ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6598-23-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
هدف کتاب
مشارکت‌کنندگان
نتایج و بحث
نتیجه‌گیری
منابع و مأخذ

راهنمای دانلود کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو

برای دانلود کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو

نظرات کتاب نقش شبکه‌های اجتماعی در زندگی دانشجو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.