دانلود کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری)

  • از: رضا خانی گیاشی
  • ناشر: انتشارات قانون یار
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری)

رضا خانی گیاشی در کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری)، بخشی از تجارب مفید و اندوخته‌های علمی خود را که در حوزه‌ی وکالت داشته در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری):

قانون نظم کاملی نیست و تمام جزئیات در آن گفته نمی‌شود؛ زیرا جزئیات و ظرافت‌های اجرایی توسط مجریان و در طی زمان حاصل می‌شود. حقوق علمی کاربردی و حاوی جنبه‌های اجتماعی و اجرای است. محاکم دادگستری، شعب دادگاه‌ها و دادسراها به عنوان بستر پیاده سازی، رشد و نمو احکام و مواد قانونی شناخته می‌شوند.

همه‌ی مطالبی که در کتب قوانین و کلاس‌های درس حقوق آموزش می‌دهند باید در آرا و دستورات دادگاه‌ها و محاکم دادگستری به اجرا درآیند. نمی‌توان احکام قانونی را در متن‌های قانونی زندانی کرد؛ زیرا وجود تمام این قواعد جهت نظم‌بخشی ارتباطات انسانی در جامعه است.

یکی از خصوصیات قوانین، داشتن ضمانت اجراست. اگر بخواهیم حکم قانونی تأثیرگذار باشد و عدالت برقرار شود باید برای تضمین اجرای قواعد حقوقی به ناچار مجازاتی در نظر گرفت. در واقع هر فردی مسئول رفتارهای خلاف قانون خودش است.

برای اینکه فرد متخلف درصدد جبران خسارات برآید یا بر تعهدات خود پایبند باشد، مقامات و مراجعی به وجود آمده است که همه‌ی افراد می‌توانند به آن‌جا جهت رفع مشکلات خود رجوع نمایند اما رفتن به دادگاه، دادسرا، شورای حل اختلاف، دیوان عدالت اداری، مراجع قضایی و شبهات قضایی دیگر نیازمند به آگاهی از قوانین دادرسی است.

حتی افرادی که از این مقررات آگاهی دارند، بدون اشراف به قواعد و تشریفات عملی و شکلی، امکان فعالیت سخت خواهد شد. به همین دلیل وکلاء و کارآموزان برای به دست آوردن حقوق مردم در صف اول یادگیری و تجربه اندوزی هستند. در واقع فعالیت‌های حقوقی و پذیرش وکالت مردم چالش‌هایی را برای وکیل دادگستری ایجاد می‌نماید. رضا خانی گیاشی در حوزه‌ی وکالت ده سال تجربه دارد و در این کتاب بخشی از اطلاعات خود را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری) برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی که علاقه‌مند به علوم حقوقی هستند و همچنین وکلای جوان، مناسب است.

 ۱۱۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6055-91-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری)

برای دانلود کتاب نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نمونه دادخواست‌ها و لوایح (حقوقی و کیفری)