دانلود کتاب نه به من دست نزن: آموزش اصول تربیت جنسی فرزندان برای والدین

  • از: زهرا سعدی
  • ناشر: انتشارات سیادت
  • ۵۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نه به من دست نزن: آموزش اصول تربیت جنسی فرزندان برای والدین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نه به من دست نزن: آموزش اصول تربیت جنسی فرزندان برای والدین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نه به من دست نزن: آموزش اصول تربیت جنسی فرزندان برای والدین

کتاب نه به من دست نزن: آموزش اصول تربیت جنسی فرزندان برای والدین، جهت بدست آوردن اطلاعات کافی و شناخت صحیح از رفتارهای طبیعی جنسی کودکان و نوجوانان توسط زهرا سعدی، تالیف شده است.

این شناخت باعث خواهد شد که والدین، معلمان، با اشراف کامل و آرامش به پرسش‌های کودکان در رابطه با مسائل جنسی پاسخ صحیح دهند و از بروز بسیاری از مشکلات جنسی، اضطرابها و انحرافات اخلاقی در کودکان و نوجوانان جلوگیری کنند. 

بسیاری از والدین در مقابل سؤالات بی‌شمار فرزندانشان درباره‌ی مسائل جنسی، گیج، مبهوت و شرمسار می‌شوند. این که اولاً والدین به علت عدم آگاهی یا اطلاعات ناقص‌شان، جواب بسیاری از سؤالات جنسی کودکان را نمی‌دانند، ثانیاً والدین نمی‌دانند حد و مرز پاسخ به سؤالات جنسی کودکان کجاست و تا چه اندازه باید فرزندشان را از موضوعات جنسی آگاه کنند و ثالثاً آیا دانستن مسایل جنسی باعث آرامش فرزندشان خواهد شد یا اینکه موجب گمراهی و انحراف او.

آیا ارائه‌ی آموزش‌های جنسی به کودکان ضرورت دارد؟ کتاب نه به من دست نزن راهنمایی است تا سوالات خود را پاسخ دهید. اگر والدین، خود را به بی‌‌‌خبری زنند یا غافل شوند، کودکان برای دریافت پاسخ سؤالات خود به هر دری می‌زنند و در این راه ممکن است افراد سود جو و فرصت طلب با دادن اطلاعات نادرست، آن‌ها را به انحراف بکشانند. بنابراین با تربیت صحیح جلو انحراف اخلاقی آن‌ها گرفته می‌شود و همچنین در آینده زندگی زناشویی و مشترک موفق خواهند داشت.

والدین با پاسخ به موقع، قابل فهم و مطابق با سن فرزندشان، بین خود و فرزندشان اعتماد ایجاد می‌کنند که اولاً اگر فرزندشان با سؤالات و تجربیات جدیدی در رابطه مسائل جنسی مواجه شد، بدون ترس و گناه و قبل از آنکه دچار مشکل و خطری شود، سؤالات خود را با والدین مطرح و با آن‌ها مشورت می‌کند، ثانیاً اگر هرگونه اطلاعاتی از دوستان، هم کلاسی‌ها یا با دیدن فیلم به دست آورده باشد، می‌تواند به راحتی با والدین مطرح کند، تا چنانچه اطلاعات نادرست و خلاف باشد، توسط والدین تصحیح و جلو انحراف آنان گرفته شود. 

فهرست مطالب

پیشگفتار مؤلف
رشد طبیعی جنسی از زمان تولد تا ۲ سالگی چه خصوصیاتی دارد؟
رشد طبیعی جنسی در سن ۲ تا ۶ سالگی چه
خصوصیاتی دارد؟
دوران نهفتگی جنسی
مراحل پیدایش هویت جنسی
پاسخ به سؤالات جنسی کودکان بهتر است از چه سنی شروع شود؟
والدین در پاسخ به سؤالات جنسی کودکان چه واکنش‌هایی نشان می دهند؟!
نکاتی که والدین در پاسخگویی به سؤالات جنسی باید رعایت کنند
15 اصل مهم برای تربیت جنسی کودکان زیر 7 سال
اصول کلی در آموزش
سخن پایانی

 ۴۴ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8879-17-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نه به من دست نزن: آموزش اصول تربیت جنسی فرزندان برای والدین

برای دانلود کتاب نه به من دست نزن: آموزش اصول تربیت جنسی فرزندان برای والدین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نه به من دست نزن: آموزش اصول تربیت جنسی فرزندان برای والدین
رضا اسدی
۱۳۹۷/۳/۹
کتابهایی از این دست برای آموزش خانواده ها واقعا ضروریه تا فرزندانمان از آسیبهای اجتماعی در امان بمونن.
Razieh A
۱۳۹۷/۳/۱۰
متاسفانه اگر از همان اول درست و حسابی با این لواط کار‌ها برخورد می‌شد دیگر کسی جرأت دست درازی به کودکان را نداشت. و باز هم جای تاسف دارد که سند 2020 هم دقیقا به همین موضوع اشاره داشت که با آن مخالفت شد.
سجاد Sajjad
۱۳۹۸/۲/۱۵
به نظرم از کتابراه بخواهید نظر شما رو حذف کنه،چون احساس میکنم تعداد پاسخ ها به این فرمایش شما از تعداد نظرات درباره کتاب بالاتر میره.
موفق و پیروز و همیشه در حال مطالعه باشید.
خدا به همراهتون...
اذر طاهری
۱۳۹۶/۱۱/۷
عالی بود,
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۵)