معرفی و دانلود کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود

عکس جلد کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود

لوئیس لووی در کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود به شما می‌آموزد تا با استفاده از روش‌هایی ساده و کاربردی استرس‌ها و نگرانی‌های بی‌مورد و تنش‌زا را از خود دور کنید و در شرایطی پر از آرامش به فعالیت‌های خود ادامه دهید. مطمئن باشید از خواندن این کتاب پشیمان نخواهید شد!

درباره‌ی کتاب نگرانی را از خود برانیم:

بسیاری از انسان‌ها ممکن است در طول حیات خود، نگرانی‌ها و دغدغه‌های بسیاری داشته باشند اما جالب این‌جاست که حتی در شرایطی که فکر کردن به آن مسائل فایده‌ای ندارد باز هم حاضر نیستند نگرانی‌های خود را کنار بگذارند! چرا به جای غصه خوردن و استرس داشتن به دنبال شادی نیستید؟ چرا به آرامش رسیدن دغدغه‌ی اصلی‌تان در زندگی نیست؟

لوئیس لووی (Lois Levy) به شما تعهد می‌دهد که حتی اگر به یکی از تمرین‌های کتاب نگرانی را از خود برانیم (Undress Your Stress) عمل کنید و تا سه هفته آن را ادامه دهید، در نهایت احساس بهتری نسبت به زندگی خود پیدا خواهید کرد.

موضوع اصلی کتاب حاضر درباره‌ی مراقبت از خود است؛ آیا شما به فکر نگه‌داری و مراقبت از خود هستید؟ بهتر است بدون تعارف بپذیرید که این کار هیچ‌گاه در اولویت‌های نخست‌تان قرار نداشته است و به همین دلیل کتاب نگرانی را از خود برانیم شما را فرامی‌خواند تا مسیرتان را تغییر دهید.

البته از یاد نبرید؛ چیزی که برای دیگران کاربرد دارد، می‌تواند برای شما کارآیی نداشته باشد. اگر چیزهایی که در این کتاب می‌خوانید پاسخ شما نیست، دست برندارید و باز هم بگردید، حتماً چیزی بالاخره یافت می‌شود که مناسب شما باشد. همین حالا درباره‌اش فکر کنید و آن را بیابید. از همه این‌ها گذشته راهی پیدا کنید که از زندگی لذت ببرید و دقیقاً همین حالا این کار را بکنید، زیبایی انسان بودن در لحظه زیستن نهفته است.

کتاب نگرانی را از خود برانیم مناسب چه کسانی است؟

مطالعه‌ی کتاب حاضر به تمام کسانی که از مشکل استرس و نگرانی رنج می‌برند، توصیه می‌شود.

با لوئیس لووی بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده مشاور تخصصی توسعه سازمانی در امور اجرا و رهبری است و به عنوان یک قصه‌گو و سرپرست کارگروه نیز فعالیت دارد. در رزومه‌ی او می‌توان سابقه‌ی مشاوره برای پانصد مدیر و کارمند بلندپایه را مشاهده کرد. لوئیس مادر یک فرزند است و با شرکتی مانند CIGNA نیز همکاری دارد. او یاد گرفته است که چگونه تعادل زندگی خود را حفظ کند و دانش خود را به دیگران نیز انتقال دهد.

جملات برگزیده کتاب نگرانی را از خود برانیم:

- هنگامی که در خود فرو می‌روید، گویی بیش از حد لباس بر تن کرده‌اید.
- حتی ذره‌ای دلیل منطقی برای جدی‌بودن زندگی وجود ندارد!
- خنده اولین کلام روح است. خندیدن گرمای روح است.
- خنده درمان‌کننده است و از همه بهتر این که مجانی است.
- دوست داشتن خود، شروع یک عمر زندگی عاشقانه است.
- هیچ کاری نکردن بسیار سخت است.
- تامل و تعمق متعالی‌ترین شکل فعالیت است.
- می‌توانید حس‌های آرامش‌پذیری را هر جا که هستید به یاد آورید.
- هر نفسی که می‌کشید باید از شکم‌تان شروع، و به همان‌جا هم ختم شود.

در بخشی از کتاب نگرانی را از خود برانیم می‌خوانیم:

آب. آب معمولی. گرمش کنید و بلافاصله تجربه‌ای عالی و آرامش‌بخش دارید. من انسان‌هایی را می‌شناسم که خانه‌ای را به خاطر بزرگی حمامش خریده‌اند. در آب چیست؟ شاید چون زندگی‌مان را در آب شروع کرده‌ایم. برای نه ماه تمام در آب غوطه‌ور بودیم. آبی گرم و مغذی. من بر این باورم که یکی از جذابیت‌های اقیانوس‌ها این است که جزر و مدّش ما را به یاد رحم مادر می‌اندازد. چه چیزی آرامش‌بخش‌تر و امن‌تر از این است که به جایی برگردیم که دیگری از همه چیز مراقبت می‌کرده؟

راه‌های زیادی برای آب‌بازی وجود دارد، فعالانه یا منفعلانه. می‌توانید به میان فواره بدوید. در استخر شنا کنید، یا یکی از آن سرسره‌های آبی را پیدا کنید و در آن دیوانه‌وار غوطه‌ور شوید. در رودخانه‌ای آرام قایق‌رانی کنید، مسابقه‌های سرعتی بدهید، زیر آبشار‌ها بایستید و یا در باران راه بروید و در عین حال آواز بخوانید. آواز خواندن چندین درد را مرهم می‌کند.

از آن گذشته می‌توان در پایان روز یا هفته، ارزان‌ترین راه را انتخاب کنیم و به خودمان خوب برسیم، چراغ‌ها را خاموش کنیم، تلفن را قطع کنیم و در وان آب گرم بخوابیم. آیا می‌توانید، صدای آه رضایت‌بخش خودتان را در حالی که در آب فرو می‌روید بشنوید؟ این‌طور نیست آیا همه چیز فراموش نمی‌شود؟

حتی می‌توانید با شمع دور و بر را تزیین کنید. یا از روغن‌های خوش‌بو استفاده نمایید. یک لقمه خوراکی گاز بزنید، با یک کتاب و موسیقی در آب همراه شوید. فقط آب را به دمای مطلوبتان برسانید. از خودتان بدون هیچ‌گونه پوشش فیزیکی، دنیوی و احساسی پذیرایی کنید.

فهرست مطالب کتاب

درباره نویسنده
سخن مترجم
پیشگفتار
تنش را از خود برانید
خنده
هیستری اصلی
خنده‌ی ساختگی
خنده‌ی آیینه‌ای
زمان آرامش
مراقبه
تنفس خوب
نوشتن
حمام کردن
شلوغی و هیاهو
ناله و شکایت
فریاد کشیدن
آواز خواندن
گریه کردن
حرکت و جنبش
ورزش
یوگا
رقص
جادوی مهد کودک
بلند خوانی
رنگ کردن و بریدن
صحبت کردن
با دیگری
با خود
نیایش
فرار
زمان هدر رفته
از خانه بیرون بروید
به خانه بروید
دور شوید
خوابیدن
خواب کافی
چرت زدن
دست بردارید!
تلویزیون
شکر و کافئین
خرت و پرت
نگرانی
انتخاب کنید
قدرت شادی
روحیه قدرشناسی
آخرین هورا

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود
نویسنده
مترجمجمیله فاضل
ناشر چاپیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۴
زبانفارسی
شابک978-600-8392-12-5
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی

نظرات کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود

سلام خسروی
۱۴۰۰/۳/۲۰
کتاب بسیار کاربردی و مفیدی است از کتابراه هم خیلی ممنونم که این امکان را فراهم آورده تا در این فضای کرونایی امکان دسترسی به کتاب داشته باشیم
پیشنهاد می‌شود تنوع کتابها بیشتر و امکان جستجو در سطح وسیعتری فراهم شود
شکوه ملکی
۱۴۰۰/۳/۷
این کتاب عالیست، ارزش چندین بار خواندن را دارد
از کتابراه ممنونم
کاربر ff
۱۴۰۰/۳/۱۶
راه کارهای خوبی ارائه میده
M B
۱۴۰۰/۳/۸
مطالعه کامل نکرده‌ام به نظرم خوب است
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود

برای دریافت کتاب نگرانی را از خود برانیم: 30 راهکار عالی برای بیرون راندن تنش از خود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.