دانلود کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه

  • از: مسعود عباداللهی
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه

در کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه نوشتۀ مسعود عباداللهی، به بررسی آسیب‌ها و مزیت‌های هرگونه انتخاب از مناظر مختلف پرداخته شده است و در مرحله اول نیاز بازار کار مورد توجه قرار داده شده است تا پس از پایان دوره تحصیل در دانشگاه، تخصص فرد متناسب با نیاز بازار اخذ شده باشد.

انتخاب عنوان رشته متناسب با نیاز بازار و ارزش زمان و تلاش لازم برای گذراندن دوره تحصیل از یک سو و بازه زمانی سی سال فعالیت مستمر در یک شغل تا بازنشستگی از سوی دیگر عوامل پدید آمدن مجموعه‌ای گردید که در آن از پارامترهای مؤثر در موفقیت شغلی ناشی از تحصیل هدفمند فرد در زندگی سخن به میان آید و در آن عوامل مؤثر در انتخاب رشته و یک انتخاب رشته موفق را بررسی و علت این موفقیت را ریشه‌یابی کرده و در کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه، با افزایش سطح دانش افراد تجربیات زیادی را در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار دهیم تا چراغ راهی گردد که محصول آن پس از سال‌ها یادآور موفقیت ناشی از در اختیار داشتن این مجموعه شود. لازم به ذکر است که با توجه به فراوانی مبانی تئوریک روانشناسی و نظریه‌های مختلف مبنی بر نحوه کنش‌های ذهنی و فرآیندهای مختلف مغزی مؤثر بر یک انتخاب در این کتاب به ارائه مستقیم اطلاعات مربوط به نحوه انتخاب رشته دانشگاه و نتیجه اجتماعی و معیشتی حاصل از آن در بیشتر موارد پرداخته شده است و از مطرح نمودن استثناهایی مانند دانشجوی دکترای بیست ساله که ممکن است در میلیون نفر رخ دهد پرهیز شده است هر چند این موارد نیز در مجالی مناسب قابل بحث خواهد بود ولی به دلیل جلوگیری از ایجاد اختلال و امکان تأثیر در انتخاب افراد از ارائه آن پرهیز شده است.

 ۱۵۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-8015-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن مؤلف
مقدمه
فصل اول: مفاهیم
فصل دوم: انواع انتخاب رشته
فصل سوم: انتخاب
فصل چهارم: انتخاب موفق
فصل پنجم: نیاز بازار
فصل ششم: بهترین انتخاب
فصل هفتم: بررسی رشته‌ها
گروه ریاضی و فیزیک
گروه علوم تجربی
گروه علوم انسانی
فصل هشتم: فارغ‌التحصیل توانمند
فصل نهم: How to Choose the Right Course
منابع

راهنمای دانلود کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه

برای دانلود کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه

نظرات کتاب نیاز بازار: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه

سهیل خان
۱۳۹۷/۴/۱۹
کتاب نسبتا خوبی هست و ارزش خوندن بیشتری رو برای دانش آموزان مقطع متوسطه و کنکوری‌های عزیز داره.
نسرین متفکران
۱۳۹۹/۵/۱۸
باسلام ضمن تشکر از نرم افزار خوبتون لطفا همه‌ی کتاب‌های رشته‌ی هنر هم بگذارید.
جواد بندار
۱۳۹۷/۴/۱۸
کتاب خوبی بود و تقریبا ارزش خوندن رو داشت
مشاهد همه نظرات (۸)