دانلود کتاب هفت روز زندگی آگاهانه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هفت روز زندگی آگاهانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هفت روز زندگی آگاهانه

کتاب هفت روز زندگی آگاهانه اثر دنیز یالیم به ما کمک می‌کند به آن‌چه در اطراف و درونمان رخ می‌دهد توجه ژرف‌تری داشته باشیم.

زیستن در این زندگی غنی، جسارت ایستادن در مقابل تردیدها و ترس‌های درونی را می‌طلبد. پیاده‌سازی این سبک تأثیرعمیق‌تری در زندگیمان دارد و باعث می‌شود سکون و آرامش بیشتری را احساس کنیم و در لحظه زندگی کنیم.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که کتاب هفت روز زندگی آگاهانه (7Days Of Mindful Living) به آن می‌پردازد، یافتن آرامش درونی در زندگی پرهیاهوی امروزی است.

با پیشرفت فناوری روز‌به‌روز به امکانات جدیدی دست پیدا می‌کنیم که زندگی را نسبت به گذشته برایمان ساده‌تر کرده، درست است که در مقایسه با گذشته زندگی راحت‌تری داریم، اما از درون احساس خوشبختی نمی‌کنیم. همواره از شاخه‌ای به شاخه‌ای دیگر و یا از هدفی به هدف دیگر تغییر مسیر می‌دهیم، اما سردرگمیم و راه خود را گم کرده‌ایم. هر چقدر هم تلاش می‌کنیم حس خوب ناشی از پیدا کردن شغل خوب، دوست جدید یا خرید لباس نو زود می‌گذرد و باز به دنبال موفقیت بعدی می‌رویم. گویا پیشرفت‌های بیرونی ما را از خودِ حقیقی‌مان بیش‌ از‌ پیش بیگانه کرده است. شادی و آرامش اصیل و پایدار با آمدن دیگران و چیزها به زندگی‌مان شکل نمی‌گیرد و با رفتنشان نیز از بین نمی‌رود.

زندگی آگاهانه ارزش تلاش کردن دارد. این زندگی ما را از رؤیایی که اغلب‌مان در آن غرق شده‌ایم بیدار می‌کند. ذهن ما همه جا هست به غیر از حال. همواره در فکر اتفاقات آینده هستیم. به فکر این هستیم که چه کسی چه چیزی گفت و یا چه چیزی نگران یا عصبانی‌مان کرد. ذهن ما در گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی گم شده است.

در بخشی از کتاب هفت روز زندگی آگاهانه می‌خوانیم:

آگاهی چیزی فراتر از توجه به یک راه باز و قضاوت نشده در زمان حال (یا در واقع وقایع زمان حال) است؛ چیزی مثل بیدار شدن از خواب یا هوشیاریِ بیشتر است و این در واقع همان کل زندگی را زندگی کردن و زیستن است. برای آگاهانه زندگی کردن باید زندگی‌تان را در بالاترین سطح قدردانی و در جایگاه مناسب و معقولی نگاه دارید.

فهرست مطالب

سخن مترجم
12 راهکار ضروری زندگی آگاهانه
چرا باید مراقب بود.
مجموعه ‌ی راهکارها
مراقبه: یک عادت اساسی
چگونه مراقبه به تغییر عادت‌ها کمک می‌‌کند؟
چگونگی شکل ‌گیری عادت مراقبه
هفت روز تا آگاهی
1. تنفس آگاهانه
2. مراقبه اسکن جسم
3. تنفس و دنیای بیرون
4. آگاهی از افکار
5. احساسات و هیجانات افکار
6. حذف ذهنی وقایع مثبت
7. مراقبه عشق و مهربانی
مراقبه برای تازه واردها

 ۵۲ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7485-45-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هفت روز زندگی آگاهانه

برای دانلود کتاب هفت روز زندگی آگاهانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هفت روز زندگی آگاهانه
محمد امین خانی
۱۳۹۷/۲/۱۱
این کتاب درباره مراقبه و اسکن جسم مطالبی دارد که بسیار کاربردی است و باید روزانه چند دقیقه از زمانتان را به آن اختصاص دهید. البته خیلی زود تموم شد فقط ۵۰ و خورده ای صفحه بود ای کاش بیشتر بود تازه داشتم لذت میبردم. :-)
Nahid Darabi
۱۳۹۸/۸/۲۱
خیلی خلاصه ولی خوب و مفید است
مهرداد احمدی
۱۳۹۷/۷/۲۱
نسخه نمونه رو خوندم، کتاب فووووق العاده ای به نظر میرسه، دمت گرم کتابراه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)