معرفی و دانلود کتاب هفت عادت مردمان موثر

عکس جلد کتاب هفت عادت مردمان موثر
قیمت:
۳۶,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هفت عادت مردمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هفت عادت مردمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هفت عادت مردمان موثر

کتاب هفت عادت مردمان موثر به عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز که با دستان پرتوان استفن ریچاردز کاوی نوشته شده است، عادات اشخاص موفق را با هم ترکیب کرده و آن‌ها را قدرتمندانه طوری ارائه می‌دهد که بتوانید به آسانی از آن‌ها استفاده کنید.

درباره‌ی کتاب هفت عادت مردمان موثر:

استفن ریچاردز کاوی (Stephen R Covey) در کتاب هفت عادت مردمان موثر (The 7 Habits of Highly Effective People) به شما نشان خواهد داد که اگر همّت کنید و دروازه‌ی تغییر خودتان را باز کنید و طبق قوانین نوشته شده‌ی در این کتاب پیش بروید، به راحتی می‌توانید رشدی تکاملی و انقلابی داشته باشید. (فایل این کتاب با ویراست جدید به‌روزرسانی شده است.)

باز کردن دروازه‌ی تغییر تأثیر مستقیمی بر روی موفقیت شخصی و بالا بردن اعتماد به نفس در افراد دارد. با مطالعه‌ی این کتاب شما می‌توانید به شناختی مفهومی‌تر از خودتان دست یابید و زندگی سرشار از شادی و آرامش برای خود ایجاد کنید. به عبارتی دیگر خودتان را طبق شخصیت درونی‌تان توصیف خواهید کرد و نظراتی که دیگران نسبت به شما دارند دیگر هیچ اهمیتی نخواهد داشت.

هنگامی که دریچه تغییر را بر روی موفقیت می‌گشایید، مسیر بازسازی روابط مهمی را که در گذشته خراب کرده بودید، کشف خواهید کرد. پس هنگام مطالعۀ این عادت‌ها با دقت و توجهی درست مسیر تغییر و رشد را باز کنید و در این راه شکیبا باشید. بدون شک رشد شخصیتی تغییری سریع و آسان نیست، اما تردید نکنید که پاداش‌هایی را دریافت می‌کنید که تاثیر مستقیم بر روی انگیزه‌ شما داشته باشد.

این کتاب تا به حال به 38 زبان زنده دنیا ترجمه و بیش از 25 میلیون نسخه از آن فروش رفته است. همچنین به عنوان برجسته‌ترین و اثرگذار‌ترین کتاب بازرگانی قرن 21 شناخته شده که استیون را به شهرتی جهانی رسانده است.

نکوداشت‌های کتاب هفت عادت مردمان موثر:

- مفهوم‌های بنیادین، کلید موفقیت هستند. استفان کاوی استاد چنین مفاهیمی است. کتاب او را بخرید، ولی مهم‌تر این‌که آن را به کار بگیرید. (آنتونی رابینز)

- کتاب «هفت عادت مردمان مؤثر» کلید موفقیت برای تمام مراحل زندگی است. این کتاب دریچه‌ای را به سمت افکار و آرمان‌های نوین باز می‌کند. (ادوارد ای. برنان)

- این کتاب در انسان انگیزۀ وجود و فکر را باز می‌کند. من شخصاً همواره به آن رجوع می‌کنم. (ریچارد‌ام. دیویس)

- وقتی استفان کاوی صحبت می‌کند تمام مدیران گوش می‌کنند. (ماهنامه تجارت)

- استفان کاوی برای آمریکایی‌ها مانند سقراط است. ذهن را به نکات ماندگاری از جمله ارزش‌های خانواده و روابط اجتماعی متمایل می‌کند. (برایان تریسی)

- استفان کاوی برای آمریکایی‌ها مانند سقراط است. ذهن را به نکات ماندگاری از جمله ارزش‌های خانواده و روابط اجتماعی متمایل می‌کند. (برایان تریسی)

جملات برگزیده‌ی کتاب هفت عادت مردمان موثر:

- کارهای مهم‌تر هرگز نباید قربانی کارهای کم اهمیت شوند.
- هیچ رابطۀ دوستانه‌ای بدون اعتماد و هیچ اعتمادی بدون تعادل و هماهنگی وجود ندارد.
- ما به اصل طلایی در ذهن‌مان متعهدیم. حالا اجازه دهید آن را در زندگی تجربه کنیم.
- قلب، دلایلی دارد که عقل و منطق نمی‌تواند آن را درک کند.
- من امیدهای قدیس را به راهنما بودن برگزیده‌ام. در مسائل حساس، یگانگی و وحدت را در مسائل مهم، گوناگونی و تنوع را در همه چیز، بخشش را.
- بعضی وقت‌ها به این مسأله فکر می‌کنم که مسائل کوچک باعث چه عواقب بزرگی می‌شوند. وسوسه می‌شوم که فکر کنم هیچ مسأله‌ای کوچک نیست.

در بخشی از کتاب هفت عادت مردمان موثر می‌خوانیم:

یکی دیگر از مراکز منطقی و بسیار مشترک زندگی اشخاص، درآمد مالی است. امنیت اقتصادی، نقش اساسی در به موفقیت رسیدن فرد در سایر ابعاد دارد. در زنجیرۀ نیاز‌ها، بقای جسمانی و امنیت مالی حرف اول را می‌زند. تا زمانی که آن‌ نیازها - حداقل کمی از آن - بر طرف نشود، سایر نیازها به چشم نمی‌آیند. بیشتر ما با نگرانی‌های اقتصادی رو‌ به‌ رو هستیم. در بیانی عمیق‌تر نیروهای فراوانی توانایی دخالت بر وضعیت اقتصادی ما را دارند و دخالت هم می‌کنند و یا می‌توانند باعث ایجاد اختلال و یا تهدیدی شوند که اغلب، نگرانی و استرسی را تجربه کنیم که شاید از وجود آن آگاهی نداشته باشیم. گاهی آرزوهای عقلانی مانند آرزوی مراقبت از خانوادۀ خود برای کسب درآمد و پول درآوردن وجود دارد که البته دلایل مهمی نیز هستند، اما تمرکز روی پول درآوردن به شکل یک مرکز، باعث می‌شود که آن آرزو محقق نشود.

بار دیگر چهار عامل زندگی بخش یعنی، امنیت، قدرت، حکمت و راهنمایی را به‌ خاطر بیاورید. فکر کنید که من بخش اعظم امنیتم را از طریق شغل، درآمد و یا سود خالصم به‌دست بیاورم. به دلیل این که عوامل متعددی بر این اصول اقتصادی تأثیر می‌گذارند، مضطرب و بی‌قرار می‌شوم و قصد حمایت از خودم در برابر تمام مواردی که تأثیرگذار هستند را دارم پس حالتی تدافعی به خود می‌گیرم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول: برداشت‌ها و قوانین
از درون به بیرون
بخش دوم: پیروزی شخصی
عادت اول: پویا باشید
عادت دوم: از اول به فکر نتیجه باشید.
عادت سوم: اول کارهایِ دارای اولویت را انجام دهید.
بخش سوم: پیروزی عمومی
برداشت‌هایی ناشی از همبستگی متقابل
عادت چهارم: برد-برد فکر کنید
عادت پنجم: ابتدا به دنبال درک دیگران، سپس به دنبال تفاهم باشید
عادت ششم: نیروی جمعی به‌ وجود بیاورید
بخش چهارم: بازسازی
عادت هفتم: اره را تیز کنید
دوباره روش از درون به بیرون
سخن آخر
پیوست
دربارۀ نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هفت عادت مردمان موثر
نویسنده
مترجممعصومه تاجمیری
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات368
زبانفارسی
شابک978-622-6412-65-0
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هفت عادت مردمان موثر

ملیحه فراهانی
۱۳۹۹/۴/۱۷
محتوای کتاب بسیار ارزشمند است اما ترجمه چنان سخیف و ناجور که به نظر می‌رسد گوگل ترنسلیت ترجمه کرده و بارها خواستم از ادامه مطالعه دست بکشم اما فقط به خاطر محتوای آن ادامه دادم. به همین دلیل با اینکه اهل کتاب و مطالعه و ادبیات هستم اما درک مطالب گاهی برایم دشوار بود. به نظرم اگر از ابتدا ترجمه دیگری پیدا کردید آن را مطالعه کنید.
علی بیات
۱۴۰۳/۱/۵
کتاب هفت عادت مردمان موثر به عنوان برجسته‌ترین و موثرترین کتاب بازرگانی قرن ۲۱ با بازکردن دروازه‌ی تغییر ضمن تاثیر مستقیم بر موفقیت شخصی موجب ارتقا اعتماد به نفس افراد و بازسازی روابط مهم خراب شده در گذشته کاربردی اساسی دارد. در این کتاب ارزشمند به دلیل پرداختن نویسنده یک چهار عامل زندگی بخش امنیت، قدرت، حکمت و راهنمایی بدون اغراق می‌توان از آن به عنوان کلید موفقیت در تمام مراحل زندگی یاد کرد.
وحید دادخواه
۱۳۹۹/۱/۲۲
من کتابهای موفقیت و روانشناسی زیادی خوندم و الان هم در حال خوندن و گوش دادنشون هستم ولی به جرات میتونم بگم همه کتابهای این حوضه گوشه‌ای از مفاهیم این کتاب رو سعی کردن بگن، کامل‌ترین کتاب و ارزشمند‌ترین کتاب توی این زمینه‌ها بدن شک کتاب ''هفت عادت مردمان موثر'' هست
میلاد زیاری
۱۳۹۹/۱/۲۷
به نظرم یکی از ۵ کتابی‌ هست که تا الان خوندم.. به نظرم شبیه اسن کتاب رو‌هم‌ نمیتونید پیدا کنید.. مهم‌ترین اپشن این‌کتاب تاثیر گذاریه این کتابه... بخش مهم دیگش کاربردی بودنشه و بخش مهم دیگه اینه که برای هر سطح از سواد به نظرم قابل فهمه
احمد کتافی
۱۴۰۱/۱/۳۱
کتاب هفت عادت مردمان موثر فوق العاده عالی وتاثیر گذار است
توصیه میکنم حتما این کتاب را بخوانید و به دوستانتان معرفی کنید وسعی کنید که خلاصه نویسی انجام دهید تا مطالب کتاب و تاثیرات آن را در درون خودتان هضم کنید
ودر آخر از تمام تیم کتابراه تشکر و تقدیر میکنم که در تکثیر فرهنگ کتابخوانی هیچ کم وکاستی رو نزاشتن...
محمدحسین حیدری
۱۴۰۲/۷/۷
محتوای کتاب خیلی خوب بود ولی ترجمه خوبی نداشت و اصلا بعضی از مطالب رو متوجه نشدم و درکش برام خیلی سخت بود اگه یکم ترجمه بهتری داشت و از خوندن کتاب خسته نمیشدم چند باری خواستم که بقیه کتاب رو نخونم ولی به خاطر محتوای خوب تا اخر ادامه دادم...
Elyas Nategh
۱۳۹۹/۵/۹
کتاب فوق العاده کاربردی و مفید، ولی متاسفانه ترجمه فوق العاده افتضاح
در کل به نظرم هرکسی که میخواد به درجات بهتر زندگی برسه باید این کتاب رو بخونه ولی حداقل یه ترجمه و نگارش بهترشو
Mehran Zarif
۱۳۹۹/۹/۱۷
اساتید تنبل که بدون زحمت دنبال بهترین ترجمه این کتاب میگردیدبه ترتیب از بهترین تا بدترین ترجمه اول خانم تاجمیری دوم خانم خرسندی و مدال بدترین ترجمه تاریخ به آقای آل یاسین عزیر تعلق میگیره
ایرج حافظی
۱۳۹۹/۶/۳
یکی از بهترین کتاب‌های خودسازی هست به نظرم‌...
استفان کاوی توی این کتاب مطالبی رو میگه که اگر واقعا توی زندگی پیاده‌سازی کنیم، قطعا یکی از مردمان موقر جامعه‌ی خودمون خواهیم شد...
حتما بخونید.
Isun Asli
۱۳۹۹/۱/۳۰
من تقریبا همه جا تعریف این کتابو شنیدم تو کامنتا ولی یه چند نفر گفتن متنش واضح نیست و از کلمات سخت استفاده شده، مناسب افرادیه که کتابخونن و از این قبیل حرفا میشه لطفا اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه🙏🏼
AMIN Z
۱۳۹۹/۱/۲۷
قبلا در مورد این کتاب شنید بودم از یک استاد روانشناسی حالا می‌خوام خودم بخونمش و ببینم چه چیزایی می‌تونم ازش یاد بگیرم و در زندگی بکار ببندم. مچکرم
رضا زمانی
۱۴۰۱/۱/۲۴
این کتاب بعد از این همه سال هنوز در رشد فردی جایگاه خودش رو حفظ کرده و از کتاب‌های تاپ موفقیت و توسعه فردیه من واقعا خیلی یاد گرفتم ازش و خیلی خوشم اومد از نگاه و کار دقیق علمی استفان کاوی
Vahid amroudi
۱۳۹۹/۷/۱۴
چندسال قبل این کتاب رو از کتابخانه گرفته بودم، تنها با اندک کتابهای روانشناسی از این دست قابل مقایسه است، با واژه‌های جدید و مطالب مفیدبسیاری آشنا میشوید، مفهوم برد برد، برد باخت و...
درویش بختیاری
۱۴۰۲/۱/۶
بنا بر ضرب المثل قدیمی ترک عادت موجب مرض است ولی این کتاب خلاف آن را ثابت میکند زیرا ترک عادت نه تنها موجب مرض نیست بلکه برعکس موجب سلامت روح و روان جسم میگردد.
مینا معتمدی
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
انتظار بیشتری از این کتاب با این همه تعریف داشتم. ولی نسبت به اثر مرکب و قدرت عادت خیلی ضعیف بود. خلاصه کتاب رو فقط تاص ۶۶تونستم بخونم و دیگه نتونستم خواندن کتاب رو ادامه بدم
مشاهده همه نظرات 95

راهنمای مطالعه کتاب هفت عادت مردمان موثر

برای دریافت کتاب هفت عادت مردمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.