دانلود کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند

کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند، یک راهنمای آموزشی نیست، بلکه مجموعه‌ای است از حکایاتی صمیمانه، نشاط‌ بخش و سرگرم‌ کننده از زنان دست‌ اندرکار وظیفه مادری، به همراه «شوخی‌های بانمک» که توسط هتر جیمز نوشته شده است.

هر مادری از نظر فرزندش مرکز دنیاست. او همان کسی است که وقتی کودک با دوستش قهر می‌کند، زانویش را زخم می‌کند یا به آغوشی گرم نیاز دارد، به سویش می‌دود. همیشه آماده است که وقتی فرزندش گرسنه است، چیزی برای خوردن به او بدهد، وقتی خسته است او را بخواباند، و وقتی غمگین است اشک‌هایش را پاک کند.

مادر که اکنون به فردی چندکاره تبدیل شده، بچه‌ها را حمام می‌کند، خانه را جارو می‌زند، به ایمیل‌هایش جواب می‌دهد و بدون اینکه آرایشش به هم بریزد، آشپزی می‌کند و با لبخندی محبت‌آمیز کسل‌کننده‌ترین روزها را شاد و روشن می‌کند.

هر مادری منحصر به‌ فرد است. هر مادر وظیفه مادری خود را با مجموعه خاص خود از آزمون‌هایی که در معرضشان قرار می‌گیرد، سرخوردگی‌ها، شادی‌ها و خنده‌ها، تجربه می‌کند. ولی برخی احساسات، معضلات، و لحظات دلگرم‌ کننده مادر بودن بین همه مادران مشترک‌اند و ارزش در میان گذاشتن دارند.

در کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند شوخی‌های بامزه‌‌ای آمده است که ثابت می‌کنند مادران هر جایی که هستند، می‌توانند علی‌رغم جار و جنجالی که در اطرافشان جریان دارد، حس شوخ‌ طبعی‌شان را حفظ کنند!

کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند را بخوانید و به خودتان استراحتی بدهید، زیرا متوجه می‌شوید که سزاوارش هستید، و در تجارب واقعی مادرانه، از دوران بارداری تا مادربزرگ شدن، کند و کاو کنید، چون در عین‌حال که هیچ دو مادری شبیه هم نیستند، در همه این‌ها مشترک‌اند.

به راستی که رایج‌ترین ویار زنان باردار، باردار نبودن است.

 ۱۹۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-93873-9-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
دوران بارداری
تقصیر والدین است
یک دنیا شادی
مادران همه‌کاره
اجتماعی مطرود
زنده‌باد تفاوت
خرفت شدن
مخاطرات والدین بودن
جهنم تعطیلات
روزهای مدرسه
وحشت‌های دوران نوجوانی
صبر کن تا پدرت به خانه برگردد
رهایشان کنید
وقتی بچه‌های‌تان بچه‌دار می‌شوند
زمانی مادر بودم

راهنمای دانلود کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند

برای دانلود کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند

نظرات کتاب همه‌ چیزهایی که یک مادر باید بداند

باران فاتحی
۱۳۹۸/۲/۳۱
نصف مطالبش هیچ ربطی به زندگی ما نداره مثل‌ی فصل داره ک راجب اصطلاحات نوجوانهاست ولی چون ترجمس برای نا کارایی نداره و کتابی نیست که جز بیست مورد در حد نکته کوتاه مطلب مفیدی داشته باشه بیشتر قصه میگه 😏
زهره فولادی
۱۳۹۸/۴/۴
بیشتر جنبه‌ی فان و سرگرمی داره تا مطلب آموزشی مفید برای مادران...
مشاهد همه نظرات (۲)