دانلود کتاب همینه که هست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همینه که هست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همینه که هست

کتاب همینه که هست به قلم ربکا الیوت، داستانی جذاب درباره‌ی خواهر و برادری به نام‌های کارلا و توبی است. کارلا معلولیت جسمی - حرکتی دارد اما با این وجود، آن‌ها رابطه‌ی بسیار خوبی با هم دارند. این کتاب در قالب داستانی دوست داشتنی کودکان را با مقوله‌ی معلولیت و مشکلات حرکتی آشنا می‌کند.

موضوع کتاب همینه که هست (Just Because) چیست؟

این کتاب ماجرای توبی و خواهر بزرگ‌ترش کارلا است. کارلا نمی‌تواند خیلی راه برود، حرف بزند و حرکت کند، اما با این وجود او بهترین دوست توبی است. توبی به کارهای مختلفی اشاره می‌کند که کارلا نمی‌تواند آن‌ها را انجام دهد.

توبی تفاوت‌های خواهرش را به خوبی درک کرده و پذیرفته که کارلا همینه که هست و با وجود همین تفاوت‌ها او را بسیار دوست دارد. توبی و کارلا بهترین دوستان یکدیگر هستند، آن‌ها با هم بازی می‌کنند، نقاشی می‌کشند و خیلی کارهای دیگر، آن‌ها از بودن در کنار هم لذت می‌برند.

درباره‌ی مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند»:

نشر بوی کاغذ (بوکا) سعی دارد با انتشار مجموعه «داستان‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانان که شرایط متفاوت و ویژه‌ای نسبت به بقیه دارند، گامی سودمند و مفید در بهبود ارتباط والدین، معلمان و همسن و سالان این کودکان و نوجوانان بردارد. این نشر سعی می‌کند نیازهای ویژه‌ای که در روند آموزش باید مورد توجه قرار گیرد با داستان‌ها نمایش دهد.

آنچه دارای اهمیت است اعتقاد و باور به ارزشمندی این کودکان همانند تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران است؛ چگونگی پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان مانند سایر تفاوت‌هایی که در همه انسان‌ها وجود دارد اصلی است که نباید فراموش شود.

کتاب همینه که هست مناسب چه کسانی است؟

ربه‌کا الیوت (Rebecca Elliott) این کتاب را با داستانی شیرین و سرگرم‌کننده مناسب کودکان دبستانی به رشته تحریر درآورده است و علاوه بر اینکه آن‌ها را با بیانی کودکانه با پدیده معلولیت آشنا می‌کند، به آن‌ها می‌آموزد که وجود تفاوت‌‌های ظاهری و جسمی در هر فرد مانعی برای دوستی و ارتباط نیست و دلیلی برای ترس از این افراد وجود ندارد. این مجموعه صرفاً برای کودکان با نیاز‌های ویژه تهیه نشده است، بلکه برای معلمان، والدین و کودکان همسالی که با این کودکان در ارتباط هستند، نیز کاربردی و جالب خواهد بود.

در بخشی از کتاب همینه که هست می‌خوانیم:

کارلا مرا می‌خنداند؛ کلاه‌های مسخره سرش می‌کند و صداهای بامزه و شکلک‌های خنده‌دار در می‌آورد. نمی‌دانم چرا این کارها مرا می‌خنداند. همینه که هست. کارلا کمکم می‌کند نقاشی بکشم. او دوست دارد قطار، قاشق و سنجاقک نقاشی کنم.

 ۲۹ صفحه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-98148-7-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۳۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب همینه که هست

برای دانلود کتاب همینه که هست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همینه که هست

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.