دانلود کتاب هنری آتیش‌پاره و پرستار لولو خورخوره


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنری آتیش‌پاره و پرستار لولو خورخوره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنری آتیش‌پاره و پرستار لولو خورخوره

کتاب هنری آتیش‌پاره و پرستار لولو خورخوره نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز و مصور با زبانی ساده و روان برای کودکان گروه سنی (ج) است.

هنری شخصیتی بسیار بازیگوش و در عین حال جذاب دارد. مجموعه کتاب‌های هنری اثر فرانچسکا سایمون (Francesca Simon)، به غیر از قلمی طنز دارای بار آموزشی و روانشناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیر مستقیم به اثرات متفاوت تربیت بر روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک و یا تبعیض اشاره می‌کند.

این مجموعه با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود نموده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از فعل بد پرهیز نماییم. این مجموعه در باروری اندیشه و بلوغ شخصیتی فرزندان اثری مفید دارد.

در کتاب هنری آتیش‌پاره و پرستار لولو خورخوره (Horrid Henry and the bogey babysitter)، شما با داستانی مواجه می‌شوید که هیچ پرستاری حاضر به نگهداری از هنری نیست تا اینکه پدر و مادر او پرستاری به نام ربکا را که خیلی سخت‌گیر است، پیدا می‌کنند و این تازه شروع ماجراست.

اصلاً پرستاری از بچه‌ها کار خیلی سختی است. وقتی هم کسی حالشان را بگیرد و نشان بدهد که چه کسی رئیس است، آن‌ها از دستش فرار می‌کنند. پرستار خوب کسی است که بگذارد تمام شب بیدار بمانی و آن‌قدر شیرینی بخوری که حالت خراب بشود. اما بدبختانه، تا حالا از این‌جور پرستارها گیر هنری زلزله نیفتاده است!

پدر و مادر هنری آتیش‌پاره تصمیم می‌گیرند برای شبی که خانه نیستند یک پرستار بچه استخدام کنند. مادر با پرستارهای بسیاری تماس می‌گیرد، اما هیچ‌کس حاضر نمی‌شود بیش از یک بار از هنری مراقبت کند. زیرا او از پرستارها متنفر است و هر بار باعث آزار و اذیت آن‌ها می‌شود. تا اینکه سرانجام پدر و مادر از پرستاری به نام "ربکا" خواستند نگهداری از هنری و برادرش "پیتر" را بر عهده بگیرد.

هنری از دوستانش شنیده بود که ربکا پرستار بسیار وحشتناکی است و هیچ‌یک از آن‌ها نتوانسته بودند در مقابل خواسته‌ی او مقاومت کنند. وقتی ربکا آمد، نخست هنری به دلیل وحشتی که از او داشت طبق خواسته‌ی او حتی دو ساعت قبل از ساعت خواب همیشگی‌اش به رختخواب رفت. اما کمی بعد به دلیل تشنگی برای خوردن آب با ترس و لرز از اتاقش بیرون آمد و متوجه شد که ربکا از عنکبوت پشمالویی به شدت وحشت دارد.

هنری با استفاده از همین موضوع توانست شب بسیار باشکوهی را جلوی تلویزیون بگذراند. فیلم‌های ترسناک دید و تا می‌توانست بستنی، بیسکویت و چیبس خورد. وقتی هنری صدای چرخیده شدن کلید قفل در را شنید خیلی سریع به رختخواب رفت. پدر و مادر به گمان اینکه ربکا توانسته از عهده‌ی پرستاری هنری به خوبی بر بیاید از او خواستند تا باز هم به آن‌جا بیاید. اما ربکا با عصبانیت مخالفت کرد و خیلی سریع آن‌جا را ترک کرد.

 ۷۶ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-24-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنری آتیش‌پاره و پرستار لولو خورخوره

برای دانلود کتاب هنری آتیش‌پاره و پرستار لولو خورخوره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنری آتیش‌پاره و پرستار لولو خورخوره
تبسم صفایی
۱۳۹۹/۱/۹
متن روانی دارد و درک و فهم کتاب راحت است.
marziyeh kordestani
۱۳۹۹/۵/۲۷
موقع خوندنش کلی خندیدیم. خیلی کتاب شادی بخشی بود ممنون از کتابراه عزیز
برنا برنا
۱۳۹۹/۵/۲۵
کمی پیچیده بود پسرم زیاد نپسندید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)