دانلود کتاب هک پلاس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هک پلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هک پلاس

محمد قنبری زندگیِ پرفراز و نشیب دو دختر جوان را دستمایه کتاب هک پلاس قرار می‌دهد که سودای پولدار شدن دارند و بلندپروازی‌ها و بی‌پروایی‌هایشان آن‌ها را دچار دردسرهای بسیاری می‌کند.

درباره کتاب هک پلاس:

مهشید و پروانه دو دختر شهرستانی هستند که در تهران درس می‌خوانند و در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر نابغه هستند. در مقابل دوستی هم به نام حانیه دارند که به تهران نیامده و در شهرستان دندانپزشکی می‌خواند و دستی در امور خیریه دارد. مهشید و پروانه پس از اتمام تحصیلشان در تهران می‌مانند و تلاش می‌کنند در این شهر بزرگ به افرادی ثروتمند تبدیل شوند. در این میان با دو پسر هم‌رشته‌ی خود آشنا می‌شوند که آن‌ها هم در برنامه‌نویسی بهترین هستند. این چهار نفر با هم گروهی را تشکیل می‌دهنند و هک کردن برخی از سایت‌ها را شروع می‌کند و این موضوع آن‌ها را درگیر مسائل و مشکلات بزرگ‌تری می‌کند که حتی فکرش را هم نمی‌کردند.

کتاب هک پلاس به سرنوشت جوانانی می‌پردازد که برای به دست آوردن ثروت حاضرند بدون فکر کردن به آینده و عواقب کاری که انجام می‌دهند حتی جذب سیستم جاسوسی آمریکا شوند و زندگی خود را به خطر بیندازند.

مطالعه‌ی کتاب هک پلاس به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر به خواندن آثاری اجتماعی و هیجان‌انگیز علاقه دارید، این کتاب می‌تواند شما را میهمان داستانی جذاب کند.

در بخشی از کتاب هک پلاس می‌خوانیم:

ترم آخرِ ارشد شروع شد و زمان به‌سرعت می‌گذشت. کار در دفتر جدید در پالادیوم جذابیت‌های خودش را داشت؛ به‌خصوص برای پروانه که عاشق زندگی لاکچری و بریزوبپاش بود. زندگی در قالب ازدواج سفید، آن‌هم در منطقۀ قلهک تهران و کار در یکی از مجلل‌ترین برج‌های تجاری تهران، آن‌چنان چشم‌وگوش هر چهار نفرشان را بسته بود که به‌جز صدای پول و ارتقای سطح مالی و موقعیت تجاری‌شان، هیچ صدایی را نمی‌شنیدند. از طرفی کسب‌های دیگری مثل هک سایت‌های بخت‌آزمایی و قمار آن‌لاین، آن‌چنان پول‌های بادآورده‌ای را به‌حساب ارزی دیجیتالشان واریز می‌کرد که کم‌کم از مسیر کسب درآمد از طریق انجام پروژه‌های نرم‌افزاری، تولید و طراحی فروشگاه‌های اینترنتی، اپلیکیشن‌های خرید آن‌لاین، طراحی و پشتیبانی از سایت‌های اینترنتی و... منحرف شدند و بیشتر به درآمدهای بادآورده با اعداد و ارقام درشت فکر می‌کردند که زحمتی هم نداشت.

با توجه به اینکه در چند مرحله، مبلغ قابل‌توجهی بیت‌کوین در حساب اعتباری‌شان به نام رامین در بانکی در ترکیه ذخیره شده بود، لازم بود که برای تبدیل ارز دیجیتال به دلار و حوالۀ آن به تهران یک سفر به ترکیه بروند. بعد از جلسۀ مشترک به نتیجه رسیدند که رامین و پروانه دونفری، اوایل سال آتی، دوسه روزه سفری به استانبول داشته باشند و ترتیب تبدیل ارز و حوالۀ آن به تهران را بدهند. احسان و مهشید هم در تهران بمانند و کارهای شرکت و پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

 ۱۶۰ صفحه، ۳۸۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-745908-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بیزینس
حشره
پروژه
پالادیوم
بیف‌استروگانف
ردیابی
تُرشی
کی‌ال‌سی‌سی
طلا
افول
تتو
پرواز 752
باستی‌هیلز

راهنمای دانلود کتاب هک پلاس

برای دانلود کتاب هک پلاس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هک پلاس

نظرات کتاب هک پلاس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.