دانلود کتاب هیچ وقت یک ایرانی را دست کم نگیر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هیچ وقت یک ایرانی را دست کم نگیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هیچ وقت یک ایرانی را دست کم نگیر

کتاب هیچ وقت یک ایرانی را دست کم نگیر به بیان خاطرات واقعی محمدرضا شهریاری در دوره‌های مختلف زندگی‌اش پرداخته است.

خاطرات آورده شده در این کتاب، مرتبط با موقعیت‌های مختلف تحصیلی، زندگی، کاری و اجتماعی است و ماجراهایی که در آن گفته شده واقعی هستند.

نویسنده سعی کرده است که مطالب ارائه شده، در قالب طنز و با بیان شرایط محیطی مختلف در کشورهای مورد نظر (ایران، آمریکا و استرالیا) و با توجه به تجربیات واقعی خود پرداخته شود و خواننده را نسبت به بعضی از مسائل که تجربه و آگاهی آن را ممکن است نداشته باشد آگاه سازد.

در بخشی از کتاب هیچ وقت یک ایرانی را دست کم نگیر می‌خوانیم:

در ترم آخر در دانشگاه محل تحصیلم در فلوریدا شروع به جستجو در مورد کار در آمریکا کردم. در آن مقطع زمانی (شاید الان هم همینطور باشد)، در صورتی که دانشجویی در مقطع فوق لیسانس یا دکترا (در مورد لیسانس، اطلاعات زیادی نداشتم) از یکی از دانشگاه‌های آمریکا که از نظر نظام آموزشی آن کشور معتبر شناخته می‌شد فارغ التحصیل شده و مدرک خود را دریافت می‌کرد، آنگاه به واسطه دانشگاه محل تحصیل خود می‌توانست اجازه کار در آمریکا را از اداره مربوط به مهاجرت از مدت یک تا دو سال و پنج ماه دریافت کند و به واسطه آن اجازه کار، برای هر کارفرمایی می‌توانست کار کند منتها یک نکته‌ای در مورد این اجازه کار وجود داشت که هر دانشجویی پس از گذشتن سه ماه از تاریخ صدور اجازه کار (که در واقع به صورت یک کارت بود)، در صورتی که موفق به پیدا کردن کار نمی‌شد، می‌بایست خاک آمریکا را ترک می کرد.

در این حین، هر دانشجو بعد از زمان فارغ التحصیلی، در صورتی که اجازه کار یا ویزای جدیدی را برای ماندن در آمریکا نگرفته بود حداکثر دو ماه فرصت داشت در خاک آمریکا بماند.

 ۱۴۹ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6252-85-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فهرست
پیشگفتار
اقامت در مسافرخانه
کارآموزی
ارائه مقاله در کنفرانس‌ها (ایران)
سفر به استرالیا
شب و پلیس ملبورن
گرفتن گواهینامه در استرالیا
ورزشکار دو میدانی در سیدنی
برنامه‌ریزی برای سفر به آمریکا
سفر به آمریکا از ایران
من و سفارت آمریکا برای ورود مجدد به آمریکا
کنفرانس در آمریکا
من و پلیس آمریکا
کنسرت در لاس وگاس
پیدا کردن کار در آمریکا
کار کردن در مینوستا (ممیزی)
کار کردن در مینوستا (پروژه)
کار کردن در مینوستا (انتقال به کانزاس)
کار در کانزاس

راهنمای دانلود کتاب هیچ وقت یک ایرانی را دست کم نگیر

برای دانلود کتاب هیچ وقت یک ایرانی را دست کم نگیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هیچ وقت یک ایرانی را دست کم نگیر
محسن وطن‌دوست
۱۳۹۸/۵/۱۸
یک کتاب فوق العاده! نویسنده با زبانی طنز و خودمانی تجربیات ارزشمندی در باره‌ی مسائل و مشکلات و سختی‌های زندگی و کار و تحصیل در استرالیا و آمریکا بیان می‌کند. متن روان و ساده‌ای دارد. من که نمی‌توانستم که کتاب را زمین بگذارم دوست داشتم خواندن را ادامه بدم. عالی
مرضیه سلیمانی
۱۳۹۸/۳/۳۱
سلام. اصلا کتاب جالبی نبود. از اول تا آخر کتاب نویسنده فقط از خودش تعریف کرد و همچنین در پایان کتاب خیلی ناگهانی تمام شد. خیلی ضعیف بود. ارزش وقت گذاشتن اصلا نداشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)