دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر: انتشارات راین
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1

کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1 ترجمۀ محمودرضا ولی خانی، حاوی تمامی لغات جدید کتاب‌ آموزشی MENSCHEN Kursbuch مقاطع B1.1 و B1.2 به صورت درس به درس و تمرین ‌به‌ تمرین همراه با معنی است.

این واژه‌‌نامه حدوداً شامل 2000 لغت (مدخل) است که در کنار اسامی، جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده‌.

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌نامه تألیف گردیده است.

همچنین زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی - فارسی MENSCHEN B1 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی، سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند.

واژه‌ نامه آلمانی - فارسی MENSCHEN B1 در کنار کتاب‌های «دستور زبان آلمانی مختص کتاب MENSCHEN B1» و «کتاب کار دستور زبان MENSCHEN B1» به همراه متون درک مفهومی صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی MENSCHEN Kursbuch مقطع B1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک کننده باشد.

برای کسانی که دوره‌ی A2 را به پایان رسانیده‌اند واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 در کنار واژه‌نامه‌های MENSCHEN مقاطع A1 و A2 منبعی مطمئن برای دوره‌ی «لغات» آزمون گوته مقطع B1 می‌باشد، چرا که در این سه واژه‌نامه لغات آزمون گوته B1 علامت‌گذاری شده‌ به این شکل که لغات بالاتر از B1 در این واژه‌نامه‌ها به صورت اریب (ایتالیک) نگاشته شده‌‌ است.

این واژه‌نامه در کنار کتاب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN B1 و «کتاب کار دستور زبان MENSCHEN B1»، کتاب «10 نمونه آزمون گوته مقطع B1» و متون صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی Kursbuch MENSCHEN بستری محکم و قابل اطمینان برای قبولی در آزمون گوته مقطع B1 ایجاد کرده‌ است.

 ۱۰۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-96883-9-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1

برای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  واژه نامه آلمانی - فارسی Menschen B1
علی صمدی شمس
۱۳۹۹/۳/۹
خیلی خوبه باعث صرفه جویی در وقت میشه
سمیرا نجفی
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
اصلا کلمه‌ها به ترتیب و خوب نیست، راضی نبودم خیلی از کلمه‌ها توش نیست
سعید کریمی
۱۳۹۸/۹/۸
کتاب کاربردی و خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)