دانلود کتاب ویتامین‌هایی برای روح: گنجینه‌ای از سخنان بزرگان جهت افزایش انگیزه، امید و انرژی مثبت

  • از: امیرحسن مکی
  • ناشر: انتشارات آریا گهر
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ویتامین‌هایی برای روح: گنجینه‌ای از سخنان بزرگان جهت افزایش انگیزه، امید و انرژی مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ویتامین‌هایی برای روح: گنجینه‌ای از سخنان بزرگان جهت افزایش انگیزه، امید و انرژی مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ویتامین‌هایی برای روح: گنجینه‌ای از سخنان بزرگان جهت افزایش انگیزه، امید و انرژی مثبت

کتاب ویتامین‌هایی برای روح: گنجینه‌ای از سخنان بزرگان جهت افزایش انگیزه، امید و انرژی مثبت نوشته‌ی امیرحسن مکی، به شما کمک می‌کند تا در روزهایی که احساس ضعف و ناخوشی دارید و حالتان خوب نیست از آن انرژی و روحیه بگیرید. این کتاب تأثیر چشمگیری بر اندیشه و زندگی شما می‌گذارد.

کتاب حاضر سرشار از سخنان انگیزه‌بخش عالمان و بزرگان است. هدف از نوشتن و ترجمه‌ی این سخنان فهمیدن این واقعیت بود که مردم جامعه‌ی امروزی و جوانان بیشتر از هر چیزی به امید و انگیزه نیاز دارند. همواره این جمله قصار را شنیده‌اید که، «آدمی به امید زنده است» تا جایی که حضرت علی (ع) می‌فرمایند: «بزرگ‌ترین بلا ناامیدی است.»

بالا بودن روحیه، امید و انگیزه، وجه‌ تمایز انسان‌های موفق و تأثیرگذار در همه‌ی عصرها بوده است. قطعا در زندگی خود شاهد روزهایی بودید که روحیه و انگیزه‌ی بالایی داشته‌اید و ملاحظه‌ کرده‌اید که این انرژی مثبت چه تأثیر شگفت‌انگیزی در زندگی و کارهای شما گذاشته است. اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که بیشتر موفقیت‌های بزرگ زندگی خود را در چنین شرایطی ایجاد کرده‌اید و حس می‌کنید که قادر به جا‌به‌جا کردن کوه‌ها هستید.

در برابر، روزهایی هم وجود دارند که حوصله و انگیزه‌ی انجام هیچ کاری را ندارید و دست و دلتان به هیچ کاری نمی‌رود و یا بازدهی شما کاملا منفی است. نکته اصلی همینجاست! در چنین شرایطی باید بلد باشید به خود روحیه دهید و انرژی و انگیزه‌ی خود را بالا ببرید.

خواندن این کتاب بیشتر از بیست دقیقه زمان شما را نمی‌گیرد. پس بهتر است آن را انتخاب کنید و روی تک تک سخنان و جملات آن فکر کنید. هرکدام از آن‌ها منشا اندیشه‌ی صاحبان آن هستند و اگر بتوانید به خوبی درکشان کنید به موفقیت چشمگیری دست خواهید یافت.

در بخشی از کتاب ویتامین‌هایی برای روح می‌خوانیم:

می‌توانیم تغییر را تهدیدی برای خود به حساب آوریم یا موقعیتی برای محک زدن خود. باورهای شماست که راه را برای موفقیت‌تان هموار می‌سازد یا مانعی بر سر راهتان ایجاد می‌کند. (مارشا سینتار)

هیچ شخصی بابت آنچه گرفته است افتخاری کسب نکرده. افتخار از دادن و بخشیدن حاصل می‌شود. (کلوین کولیج)

کسی که خواهان موفقیت است باید یاد بگیرد که شکست را به منزله‌ی بخشی اجتناب‌ناپذیر و مؤثر از فرآیند پیروزی ببیند. (دکتر جویس برادرز)

هیچ‌چیز نمی‌تواند فردی را که دارای نگرشی درست است از دستیابی به هدفش بازدارد. هیچ‌چیز در روی زمین نمی‌تواند به فردی که دارای نگرشی نادرست است، کمک کند. (توماس جفرسون)

بزرگ‌ترین کشف نسل من این است که انسان‌ها می‌توانند با تغییر دادن نگرش و طرز فکر خود، زندگی‌شان را متحول کنند. (ویلیام جیمز)

 ۲۰۰ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7632-19-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ویتامین‌هایی برای روح: گنجینه‌ای از سخنان بزرگان جهت افزایش انگیزه، امید و انرژی مثبت

برای دانلود کتاب ویتامین‌هایی برای روح: گنجینه‌ای از سخنان بزرگان جهت افزایش انگیزه، امید و انرژی مثبت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ویتامین‌هایی برای روح: گنجینه‌ای از سخنان بزرگان جهت افزایش انگیزه، امید و انرژی مثبت