دانلود کتاب پازل های اعداد ژاپنی: سودوکو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پازل های اعداد ژاپنی: سودوکو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پازل های اعداد ژاپنی: سودوکو

این کتاب بیش از 15 سال است که در ژاپن عرضه شده و بریتانیایی ها آن را کشف کرده اند! اکنون نیروی جادویی سودوکو در همه جای دنیا و از جمله ایران گسترش یافته است.

سودوکو یعنی چه؟ در برگردان تحت الفظی آن: سو یعنی عدد، دوکو یعنی تک رقمی و خانه های 9*) هم چهارخانه ای است که بزرگترین چالش و مبارزه طلبی از نوع مکعب های جادویی است. برای حل این جدول نبوغ ریاضی و توانایی کلنجار با اعداد به کار نمی آید، چون تنها فکر منطقی و کمی بردباری و حوصله برای پیروزی کافی است.

این کتاب شامل 78 جدول سودوکو و 24 پازل اعداد ژاپنی است که می توان با آن توانایی تمرکز و تفکر منطقی خود را محک زد و لذت برد، همچنین قدرت اندیشه را ورزیده کرد.

سودوکو شامل گزیده ای از جدول های اعداد ژاپنی است که اندیشیدن منطقی را تقویت می کند. جدول ها به سه سطح مختلف تقسیم شده اند: آسان، سخت و بسیار سخت. هرچه بیشتر پیش بروید، بیشتر جذب می شوید.

 ۱۳۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-7332-94-1 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پازل های اعداد ژاپنی: سودوکو

برای دانلود کتاب پازل های اعداد ژاپنی: سودوکو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پازل های اعداد ژاپنی: سودوکو

نظرات کتاب پازل های اعداد ژاپنی: سودوکو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.