دانلود کتاب پدر چرا توی خانه مانده است؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پدر چرا توی خانه مانده است؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پدر چرا توی خانه مانده است؟

کتاب پدر چرا توی خانه مانده است؟ روایت جالبیست از زندگی پسر نوجوانی که در دوره قبل انقلاب زندگی می‌کند. در اوج زمانی که ساواک نسبت به افراد حساسیت بیشتری را نشان می‌دهد، پدر علی در خانه می‌ماند تا برخوردی با ساواکی‌ها نداشته باشد. اما مشکل علی از زمانی شروع می‌شود که همه مردها و 3 تا از زن‌های محله‌شان توسط ساواک به زندان برده می‌شوند.

هیچ مردی در محل نمی‌ماند به جز پدر علی... بعد از مدتی او فهمید که بچه‌های محل، او را از خودشان نمی‌دانند و کاری با او ندارند. این مسئله مدام ذهن او را مشغول کرده بود... تا این که متوجه علت شد. پدر او تنها مرد در محله‌شان بود. علت را از مادرش پرسید ولی مادرش به پاسخی کوتاه اکتفا می کرد کاری ندارد، که بکند. کارخانه تعطیل است. از آن پس علی باور کرده بود که پدرهای خوب را می‌برند و پدرهای بد باقی می‌مانند... تا این که روزی «آن‌ها» آمدند.

 ۲۹ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-471-708-6 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پدر چرا توی خانه مانده است؟

برای دانلود کتاب پدر چرا توی خانه مانده است؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پدر چرا توی خانه مانده است؟
Saeideh Rahmani
۱۳۹۷/۱۰/۲۰
👌👌
نرجس افشاری
۱۳۹۸/۱۱/۵
کتابی بود ک بسیار من را با فضای انقلاب آشنا کرد.. توصیه میکنم حتما بخوانید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)