دانلود کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده

کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده نوشته جیمز برکس، داستان یک پرنده مهاجر شجاع و خوش‌بین است که به همراه یک سنجاب ترسو و غرغرو به جنوب می‌روند و در طول سفر با هم اتفاق‌های جدیدی را تجربه می‌کنند.

موضوع کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده چیست؟

پرنده‌ای مشغول پرواز کردن در جنگل است که ناگهان یک گربه به او حمله می‌کند و می‌خواهد شکارش کند. همین طور که پرنده و گربه مشغول تعقیب و گریز هستند، سنجاب در حال جمع‌آوری بلوط برای غذای زمستانش است. سنجاب متوجه حضور آن‌ها می‌شود، او تصمیم می‌گیرد به پرنده کمک کند و نجاتش دهد. بعد از اینکه آن دو موفق می‌شوند از دست گربه نجات پیدا کنند تمام ذخیره غذایی سنجاب از بین می‌رود و او دیگر غذایی ندارد. پرنده به او پیشنهاد می‌دهد که هر دو با هم به جنوب سفر کنند زیرا آن‌جا پر از غذاست و هوای خوبی دارد. بالاخره سنجاب راضی می‌شود همراه پرنده برود. آن‌ها در طول سفرشان به جنوب با حیوانات دیگری آشنا می‌شوند و اتفاقات هیجان‌انگیزی برایشان می‌افتد. کتاب بزن به جاده (Bird & Squirrel On the Run) جلد نخست از مجموعه رمان‌های تصویری پرنده و سنجاب است.

درباره مجموعه‌ی سنجاب و پرنده:

کتاب‌های سنجاب و پرنده (Bird & Squirrel) مجموعه‌ای از رمان‌های مصور با داستان‌هایی خنده‌دار هستند. نخستین جلد این مجموعه در سال 2012 منتشر شد. داستان‌های این مجموعه درباره دوستی یک پرنده‌ی مهاجر شجاع و نترس و یک سنجاب همیشه نگران است که با هم به سفر و ماجراجویی می‌روند. در هر کتاب اتفاقات عجیب و غریبی برای آن‌ها می‌افتد اما دوستی آن‌ها همچنان برقرار می‌ماند و به ماجراجویی با هم ادامه می‌دهند.

کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به تمام کودکان 7 تا 12 ساله که به داستان‌های مصور و طنز و کتاب‌هایی به شکل کمیک استریپ علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با جیمز برکس بیشتر آشنا شویم:

جیمز برکس (James Burks) نویسنده و تصویرگر مجموعه پرنده و سنجاب به مدت 15 سال در صنعت ساخت انیمیشن با کمپانی‌های بزرگی چون دیزنی، برادران وارنر و نیکلودئون فعالیت داشته و در ساخت چندین فیلم و مجموعه تلویزیونی همکاری کرده است. برکس رمان‌ها و کتاب‌های تصویری بسیاری برای کودکان نوشته است. او تصویرگری آثارش را خود به عهده دارد. رمان‌های تصویری برکس در سراسر دنیا به زبان‌های مختلفی ترجمه و منتشر شده‌اند.

در بخشی از کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده می‌خوانیم:

- شانس آوردم!
- بدبخت شدم. به لطف جنابعالی الان هیچ غذایی ندارم و غذا نداشتن به علاوه‌ی زمستان مساوی است با... مردن.
- جنوب کلی غذا پیدا می‌شود، بیا برویم جنوب... امم... باهم. خوب بیا پیاده برویم جنوب! خوش می‌گذرد ها. دو تا رفیق توی جاده.
- ما رفیق نیستیم.
- بهترین سفر زمینی دنیا.
- من دوست ندارم برم مسافرت.
- چیزهای جدید می‌بینیم...
- من هر وقت چیز جدید می‌بینم دل درد می‌گیرم.
- می خوابیم زیر ستاره ها!
- من از سقوط شهاب سنگ‌ها وحست دارم.
- چه عسلی شود زندگی!
- من به عسل حساسیت دارم.

 ۱۳۷ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-178-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده

برای دانلود کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده

نظرات کتاب پرنده و سنجاب 1: بزن به جاده

کیان حسن آبادی
۱۳۹۹/۱۲/۷
خیلی عالیه وقت بعد از چند صفحه مگه باید بخری می‌دونین من قسمت 4 را دارم
Mohammad Amirian
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
این کتاب خوبی است پیشنهاد میکنم بخرید
دختر کفشدوزکی گریوانی
۱۳۹۹/۱۱/۹
این رمان دوست من داشت می‌گفت خیلی قشنگه
مشاهد همه نظرات (۳)
کمیک کودکان، مجموعه پرنده و سنجاب، داستان حیوانات، جیمز آر برکز، کتاب تصویری کودکان، داستان تصویری کودکان، آشنایی با حیوانات، داستان و رمان طنز، دانلود کتاب طنز، مجموعه داستان طنز، دانلود کتاب داستان طنز، داستان طنز خنده دار، داستان مصور کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، گروه سنی ب، گروه سنی ج، داستان تخیلی کودکانه، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، تصویر سازی کودکان، کتاب تخیلی کودکان، تقویت قدرت تخیل کودکان، کتاب داستان بچه ها، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، رمان تصویری، Bird and Squirrel On the Run، James Burks، Bird and Squirrel 1، Bird and Squirrel، دانلود کتاب پرنده و سنجاب بزن به جاده، دانلود pdf پرنده و سنجاب بزن به جاده، دانلود pdf کتاب پرنده و سنجاب بزن به جاده، دانلود کتاب پرنده و سنجاب جلد 1، کتاب پرنده و سنجاب جلد 1 بزن به جاده، دانلود pdf کتاب بزن به جاده جلد 1، دانلود کتاب پرنده و سنجاب جلد اول، کتاب پرنده و سنجاب جلد اول بزن به جاده، دانلود pdf کتاب پرنده و سنجاب جلد اول، کتاب پرنده و سنجاب جلد 1