دانلود کتاب پروانه های پراکنده: مجموعه اشعار منسوب به امام حسین (ع)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پروانه های پراکنده: مجموعه اشعار منسوب به امام حسین (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پروانه های پراکنده: مجموعه اشعار منسوب به امام حسین (ع)

پروانه های پراکنده: مجموعه اشعار منسوب به امام حسین (ع) به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی

در لابه‌لای متون تاریخی از حسین بن علی(علیه السلام) اشعار زیبا و بدیعی باقی مانده است که شیوایی و فصاحت آنها تبیین کننده ی کمالی از کمالات بی مثال ایشان می باشد، اشعاری که در اوج زیبایی و هنر در بردارنده ی حکمت های متعالی الهی نیز هست. واقعیت این است که درخشش حماسه ی حسینی و تجلی رشادت ایمان حسین (علیه السلام) و یارانش، باعث شده تا بخش هایی از وجوه شخصیت والای ایشان مغفول بماند. در این مجموعه با عنوان انتخابی" پروانه های پراکنده" که دربر گیرنده اشعار منسوب به امام حسین(علیه السلام) است و تاکنون به زبان های فارسی، انگلیسی ترجمه و منتشر شده است، تلاش شده تا با گردآوری این اشعار از کتب معتبر و مکتوب، مجالی برای شناخت وجه دیگری از شخصیت والای حسین ابن علی(علیه السلام) پدید آید، مجالی که میتواند به نوعی تبیین کننده احساسات لطیف و تجلی ساز روح بلند و زیبای ایشان باشد.

این کتاب 52 قصیده منسوب به امام حسین (ع) را در بر می‌گیرد و کمیجانی این قصیده‌ها را متناسب با محتوای آن‌ها در 5 بخش، مباحث اخلاقی، مسایل سیاسی، موضوعات اعتقادی، مسایل اجتماعی و موضوعات شخصی و خانوادگی تفکیک کرده است.

 ۱۳۸ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-439-524-6 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پروانه های پراکنده: مجموعه اشعار منسوب به امام حسین (ع)

برای دانلود کتاب پروانه های پراکنده: مجموعه اشعار منسوب به امام حسین (ع) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پروانه های پراکنده: مجموعه اشعار منسوب به امام حسین (ع)

نظرات کتاب پروانه های پراکنده: مجموعه اشعار منسوب به امام حسین (ع)

هوشنگ گودرزی
۱۳۹۵/۴/۱۲
کتابراه- هرچه هست- فرصتی عظیم وسزاوار تحسین برای نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی و احیای دوبارۀ آن است که در روزگار ماسیر قهقرایی یافته وباسرعتی مهیب سربهبیابان فنا نهاده است. اینچنین است که متولیانِ آن-هرکه هستند- شایستۀ تقدیرند.
مشاهد همه نظرات (۲)