دانلود کتاب پسر جادوگر و قلعه حیوانات

  • از: علی رزمجو
  • ناشر: انتشارات ارسطو
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پسر جادوگر و قلعه حیوانات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پسر جادوگر و قلعه حیوانات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پسر جادوگر و قلعه حیوانات

کتاب پسر جادوگر و قلعه حیوانات توسط علی رزمجو برای کودکان نوشته شده است. موضوع این کتاب درباره‌ی پسری به نام ناسال است که بعد از مرگ پدرش با الهام گرفتن از اصول کتاب او، قصد دارد جادوگر شود.

سرگذشت زندگی هر کسی ممکن است در اثر حادثه‌ای ناگهانی عوض شود مانند سرگذشت پسر جادوگر؛ او بعد از مردن پدرش مجبور به تغییر دادن فکر و شیوه‌ی زندگی خود شد. البته تغییر کردن همیشه راحت نیست و به زمان و میزان تلاش افراد بستگی دارد. 

مرگ پدرِ پسر این قصه، باعث تحریک جادوگر سه چشم می‌شود که به قلعه‌ی آن‌ها حمله و آن‌ها را نابود کند. اما این پسر به کمک حیوانات قلعه و استعداد خود مانع از بین رفتن خانواده و ساکنین قلعه می‌شود و در نهایت جادوگر سه چشم را شکست می‌دهد. 

در بخشی از کتاب پسر جادوگر و قلعه حیوانات می‌خوانیم:

ناسال یواشکی کتاب اسرار سیاهی پدرش رو هم با خودش برد و شب‌ها بدون خبردار شدن کسی اون رو می‌خوند و به کار می‌بست همه معلم‌های مدرسه جادوگری فکر می‌کردند که اون این همه استعداد رو از پدرش به ارث برده در صورتی که اون کتاب اسرار سیاهی که هیچ کسی جز پدرش از اون خبر نداشت رو می‌خوند و یاد می‌گرفت. 

کارهای ناسال برای همه عجیب بود و دنسار از کارهای ناسال شگفت زده شده بود و نمی‌تونست باور کنه که ناسال این همه پیشرفت کرده است. 

ناسال علاوه بر پیشرفت هاش تو جادوگری، تونسته بود همه حیواناتی که همراه خودش برده بود هم خوب آموزش بده علاوه بر اینا اون انگشتر پدرش هم در اختیار داشت که قدرت زیادی براش ایجاد کرده بود. 

دوره جادوگری خیلی سریع تموم شد و الان 12 جادوگر جوان آماده مواجهه با هرانا و سپاه اون شده بودند ولی مدرسه جادوگری تبدیل به مکانی امن برای اهالی قلعه شد و خیلی از اون‌ها به اونجا برده شدند تا در اثر حمله احتمالی هرانا آسیب کمتری ببینند.

 ۱۶ صفحه، ۸۵۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-432-169-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پسر جادوگر و قلعه حیوانات

برای دانلود کتاب پسر جادوگر و قلعه حیوانات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پسر جادوگر و قلعه حیوانات
علی رزمجو
۱۳۹۷/۸/۳۰
ممنون از لطف شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)