دانلود کتاب پنج زبان عشق همسران: راز ماندگاری عشق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پنج زبان عشق همسران: راز ماندگاری عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پنج زبان عشق همسران: راز ماندگاری عشق

راز ماندگاری عشق توجه به پنج زبان عشق است و بی‌تردید عشقی که منتهی به ازدواج می‌شود متاثر از ۵ زبان عشق است.

بعد از ازدواج چه بر سر عشق می‌آید؟ آیا تجربه من تجربه عموم مردم است؟ چرا آمار جدایی و طلاق در کشورمان خیلی زیاد است؟ نمی‌توانم باور کنم که تابه‌حال سه بار متارکه کرده‌ام. آیا زوج‌هایی که متارکه نمی‌کنند زندگی را بی‌معنی و پوچ ادامه می‌دهند یا واقعاً در زندگی‌شان عشق وجود دارد؟ اگر عشق هست، چگونه عشقی است؟

آرزوی داشتن یک عشق رؤیایی در ازدواج، ریشه عمیقی در ساختار روان‌شناسی ما دارد. البته کتاب‌های فراوانی در این زمینه وجود دارند و بسیاری از نصایح اینترنتی و میزگردهای رادیویی و تلویزیونی به این موضوع می‌پردازند. در نهایت هم پدر و مادر و دوستان، راهنمایی می‌کنند. زنده نگه‌داشتن عشق در ازدواج یک مسؤولیت جدّی است.

با وجود این که کارشناسان رسانه‌ها راهنمایی‌های بسیاری را در این زمینه داشته‌اند، پس چرا زوج‌های معدودی به راز ماندگاری عشق بعد از ازدواج پی برده‌اند؟ چرا زوج‌هایی که در کارگاه‌های گفت و شنود شرکت می‌کنند با وجود این‌که نظرات و دیدگاه‌های خوبی را دربارۀ نحوۀ برقراری ارتباط و گفتگوها، بازگشت به خانه و پیدا کردن خود می‌شنوند، باز هم قادر نیستند که این الگوهای ارتباطی و گفتگوهای مطرح شده را در زندگی‌شان اجرا کنند. ما کارشناسی را در میزگرد تلویزیونی اُپرا می‌بینیم که نکاتی را در مورد «101 روش ابراز عشق به همسرتان» با ما در میان می‌گذارد، دو سه روشی که به نظر خودمان مناسب زندگی ماست، گلچین کرده و آنها را امتحان می‌کنیم. چه می‌شود که همسرمان حتی به تلاش ما اعتنا نمی‌کند؟ بی‌اعتنایی او باعث می‌شود که از نود و هشت روش دیگر هم دلسرد شویم و طبق معمول به زندگی عادی خودمان بازگردیم.

هدف این کتاب، پاسخ به این سؤال‌هاست. البته به این معنی نیست که کتاب‌ها و مقالاتی که تابه‌حال چاپ شده‌اند، مفید نیستند. مشکل اینجاست: ما به این حقیقت مهم که افراد به زبان‌های مختلف عشق صحبت می‌کنند، توجه نکرده‌ایم.

 ۲۳۰ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تقدیرنامه
فصل اول: بعد از ازدواج چه بر سر عشق می‌آید؟
فصل دوم: پُر نگه داشتن مخزن عشق
فصل سوم: عاشق شدن
فصل چهارم: اولین زبان عشق
فصل پنجم: دومین زبان عشق
فصل ششم: سومین زبان عشق
فصل هفتم: چهارمین زبان عشق
فصل هشتم: پنجمین زبان عشق
فصل نهم: شناخت اولین زبان عشق خودتان
فصل دهم: عشق و دوست داشتن یک انتخاب است
فصل یازدهم: عشق اوضاع را دگرگون می‌کند
فصل دوازدهم: دوست داشتن اشخاص دوستنداشتنی
فصل سیزدهم: یک هدف شخصی
پنج زبان عشق: سؤالهایی که اغلب پرسیده میشود

راهنمای دانلود کتاب پنج زبان عشق همسران: راز ماندگاری عشق

برای دانلود کتاب پنج زبان عشق همسران: راز ماندگاری عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پنج زبان عشق همسران: راز ماندگاری عشق
Bahar Jafari
۱۳۹۶/۲/۸
با مطالعه این کتاب دیدگاه جدیدی برای زندگی و تعامل با دیگران به دست آوردم ^___^
یاسمن اسداله زاده
۱۳۹۵/۸/۲۶
سلام خیلی کتاب خوبیه کاش بقیه کتاب‌های گری چپمن و بقیه نویسنده‌های مطرح رو هم بذارین حتی اگه زبان انگلیسیشم باشه خوبه خیلی کتاب‌های عالی‌ای در بعضی سایت‌های خارجی هست که متاسفانه هنوز نه ترجمه شده نه وارد ایران شده
Setareh Shafiei
۱۳۹۷/۵/۱۵
کتاب بسیار مفیدی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۶)