دانلود کتاب پیش از سقوط...


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پیش از سقوط... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پیش از سقوط...

کتاب پیش از سقوط... اثر نوآ هاولی، فیلم‌ساز و نویسنده آمریکایی است. رمان پیش از سقوط که در سال 2017 برنده جایزه ادگار شده است، از یک سو داستانی پر پیچ‌و‌تاب، هیجان‌انگیز و گیراست و از سوی دیگر، سیر و سیاحتی در دنیای متفاوت و منحصر‌به‌فرد هر یک از شخصیت‌های داستان پیش از رقم خوردن سرنوشتی تلخ است.

کتاب پیش از سقوط... (Before The Fall)، با صحنه سقوط یک هواپیما در یک شب تابستانی آغاز می‌شود. در حالی که محققان دنبال علت این تراژدی می‌گردند و یک سیرک رسانه‌ای حول محور این ماجرا به وجود آمده، داستان کتاب، ماجرای ۹ نفری که جان خود را از دست دادند و دو نفری که زنده ماندند (یعنی باروز، نقاش میانسالی که سعی در بازسازی زندگی‌اش دارد و پسر ۴ ساله یکی از غول‌های رسانه‌ای) را تعریف و آن‌ها را به هم متصل می‌کند.

یکی از قربانیان این سانحه هوایی دیوید بیتمن از چهره‌های قدرتمند رسانه‌ای است. بیل کانینگهام که یکی از گویندگان خبر اصلی شبکه بیتمن است، کمپینی بی‌رحمانه به وجود می‌آورد که شک‌ها را متمرکز بر اسکات می کند، قهرمان ناخواسته‌ای که از آن سانحه جان سالم به در برد.

نوآ هاولی (Noah Hawley) تهیه‌کننده فیلم و برنامه‌های تلویزیونی، فیلمنامه‌نویس، آهنگساز و نویسنده آمریکایی است. هاولی به عنوان نویسنده و تهیه کننده در سریال استخوان‌ها حضور دارد و همچنین سازنده سریال فارگو است.

در بخشی از کتاب پیش از سقوط... می‌خوانیم:

مگی همانند هزاران دقیقه در هر روز، عشق عمیق مادرانه‌ای در خود احساس می‌کند. آن‌ها پرواز می‌کنند، اما او احساس ناامیدی می‌کند. این بچه‌ها همه‌ی هستی او هستند؛ همه‌ی زندگی‌اش. همین دو کودک، همه‌ی هویتش! او بار دیگر به سراغ جی‌جی می‌رود تا پتویش را مرتب کند و این درست همان لحظه‌ی بی‌وزنی است، لحظه‌ای که چرخ‌های هواپیما از زمین بلند می‌شوند. وضعیتی که انسان را میان زمین و هوا معلق نگه می‌دارد، و مگی را منقلب می‌کند و می‌ترساند. پرواز می‌کنند. آن‌ها دارند پرواز می‌کنند! و هنگامی که از هوای مه‌آلود بالاتر می‌روند، حرف می‌زنند و می‌خندند و به ترانه‌های دهه‌ی 1950 و یا صدای ضربه‌های چوب بیس‌بال گوش می‌دهند؛ هیچ‌کدام‌شان خبر ندارند که فقط شانزده دقیقه‌ی دیگر، هواپیمایشان به درون اقیانوس سقوط می‌کند.

 ۴۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-017-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پیش از سقوط...

برای دانلود کتاب پیش از سقوط... و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پیش از سقوط...
مهتاب اقایی
۱۳۹۹/۱/۱۱
خیلی قشنگ و زیبا نوشته شده بود و ترجمه‌اش عالی بود
Mani Fara
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
من این کتابو خوندم خیلی قشنگه
مسعود توکلی
۱۳۹۷/۸/۱۵
بسیار متشکر ازاین خدمت ایده آل که ارائه میدهید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)