دانلود کتاب صوتی چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند؟

  • از: الهام خطیبی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند؟

کتاب صوتی چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند؟ اثر الهام خطیبی از مجموعه قصه‌های خاله خرگوشه، داستان آموزنده‌ای است که خاله خرگوشه برای خواهرزاده‌های بازیگوش خود تعریف می‌کند. این کتاب صوتی برای گروه سنی الف و ب آماده‌سازی شده است.

پشمالو، سنجاب آرام و خجالتی بود که توی تنه درخت صنوبر خانه علی و فرزانه زندگی می‌کرد. یک روز صبح، یک بلوط بزرگ گرفته بود توی دهانش و با سختی تلاش می‌کرد از تنه درخت برود بالا. ولی گویا پنجه‌هایش صدمه دیده بودند چون، روی تنه سر می‌خورد و نمی‌توانست بالا برود. 

علی و فرزانه تصمیم گرفتند به پشمالو کمک کنند. او را گرفتند، بردند داخل خانه. با قفس چوبی قدیمی، برایش یک لانه گرم و نرم درست کردند و آب و گردوهای خوشمزه آوردند. ولی پشمالو  گردوها را شوت کرد. آب را ریخت و به نرده‌های قفس پنجه کشید. علی و فرزانه بهتشان زد. یعنی پشمالوی آرام، مهربان، خجالتی چش شده بود و چه می‌خواست؟!

 ۶ دقیقه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند

راهنمای دانلود کتاب صوتی چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند؟

برای دانلود کتاب صوتی چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چرا سنجاب کوچولو لجبازی می‌کند؟