دانلود کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟!

  • از: علی میرصادقی
  • ناشر: انتشارات بارسا
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟!

کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟! اثر علی میرصادقی به عنوان کتاب برتر، در فهرست کتب کمک آموزشی آموزش و پرورش قرار گرفته و کتابی‌ست که می‌تواند پدر و مادرها را به مشاور تحصیلی فرزندانشان تبدیل کند.

کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟! از 4 فصل تشکیل شده است:
فصل اول (بهار): مهم‌ترین قسمت کتاب هست و اگر درست به آن عمل نکنید، مابقی فصل‌ها به دردتان نمی‌خورد. چون اول از همه باید تفکرات شما را ویرایش کنیم. با خواندن دقیق فصل اول این کتاب، غیر از موفقیت‌های تحصیلی فرزندتان، در زندگی خودتان هم صاحب موفقیت‌های بزرگی می‌شوید.

فصل دوم (تابستان): به وظایف یک خانواده در ایام مهم امتحانات می‌پردازد. چقدر از خانواده‌ها را می‌شناسیم که به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای در ایام امتحانات، معدل بچه‌هایشان را کم می‌کنند؟! ما نباید فکر کنیم که یک بچه‌ی دبیرستانی بزرگ شده و خودش می‌داند چه کار می‌کند.

فصل سوم (پاییز): در اینجا راجع به بزرگترین دغدغه‌ی خانواده‌ها صحبت شده؛ استرس. با رعایت نکات فصل پاییز، بهار عجیبی در زندگی خانوادگی شما شکل می‌گیرد. فرزند شما شاداب‌تر از همیشه به تلاش می‌پردازد.

فصل چهارم (زمستان): جذاب‌ترین فصل کتاب مربوط به خانواده‌هایی است که به قول «لائوتسه» می‌خواهند ماهی گرفتن را یاد فرزندانشان بدهند تا به جای اینکه هر روز مجبور باشند برای فرزندشان ماهی بگیرند، فرزندانشان آنقدر توانایی صید پیدا کنند که به پدر و مادرشان هم ماهی هدیه کنند. در فصل زمستان به شما می‌گوییم راز تربیت بچه‌های خودکار چه بوده است. این تزِ علی میرصادقی برای اولین بار در دنیا در این کتاب آمده است تا خانواده‌های ایرانی از یک نظریه جدید روان شناسی برای اولین بار استفاده کنند.

در بخشی از کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟! می‌خوانیم:

اگر خانواده‌ای به سختی کشیدن برای موفق شدن اعتقاد نداشته باشد، هیچ‌گاه فرزندش زیر بار کارهای سخت نخواهد رفت. اگر خانواده‌ای خود را موظف نداند که به همه‌ی توصیه‌های مشاور پزشکی‌اش گوش دهد و فقط مشاوره‌های آسان را بپذیرد، فردا روزی هم فرزندشان فقط کارهای آسان معلم و مشاور خود را انجام می‌دهد. همیشه یادتان باشد دکتری که چند ماه بعد به شما وقت می‌دهد اگر حقیقتا مطب او همیشه شلوغ باشد حتما انسان کار بلدی بوده. در تجارت، هیچ استقبال چشمگیری و هیچ گرانی، بی‌علت نیست البته اگر حقیقی باشد.

 ۳۱۳ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-93325-2-6 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل بهار: چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه؟!
فصل تابستان: چگونه در ایام امتحانات کماندوی نجات فرزندانمان باشیم؟!
فصل پاییز: چگونه از استرس یک دوست خوب بسازیم؟
فصل زمستان: چگونه یک دانش آموز خودکار بار بیاوریم؟

راهنمای دانلود کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟!

برای دانلود کتاب چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چرا نمی‌ذاری بچه‌ات درس بخونه؟!
فاطمه سیفی
۱۳۹۷/۳/۲۷
خیلی خوب بود کلی یاد گرفتم ممنون از علی میر صادقی
مبینا رحیمیان
۱۳۹۶/۱۲/۱۰
بدک نیست👻
فقط اینکه خیلی از کتابارو نداره بده مگرنه بقیه‌ی چیز هاش خوبه
مریم اثنا
۱۳۹۹/۸/۱۱
عالی بودد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)