دانلود کتاب چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟

  • از: الهام خطیبی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟

کتاب چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟ اثر الهام خطیبی، داستانی درباره گنجشک‌های بسیار زیبای فیروزه‌ای است.

داستان چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟، پیام مهمی دارد. این داستان ساده و روان نوشته شده تا مناسب تمام گروه‌های سنی (کودک و بزرگسال، پیر و جوان) باشد.

اولین گنجشک‌هایی که خداوند آفرید دو گنجشک فیروزه‌ای بودند به اسم‌های سانا و سانی و دو گنجشک معمولی به  اسم‌های تانا و تأنی.

خداوند از آن‌ها خواست به همه‌جای زمین پرواز کنند و تخم بگذارند.

حالا سال‌ها می‌گذرد و همه، در همه جای زمین، جوجه‌های تانا و تأنی را می‌بینند و گنجشک‌های معمولی را خیلی خوب می‌شناسند ولی هیچ‌کس هنوز نتوانسته جوجه‌های سانا و سانی را ببیند و گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد، چرا؟!

 ۲۱ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: شروع سفر
فصل دوم: رسیدن به دشت
فصل سوم: ماجراجویی
فصل چهارم: سال‌ها بعد

راهنمای دانلود کتاب چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟

برای دانلود کتاب چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چرا هیچ‌کس در هیچ‌ جای زمین، هنوز نتوانسته گنجشک‌های فیروزه‌ای را بشناسد؟