دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

  • از: فلورانس اسکاول شین
  • ناشر: سبکتو
  • ۴۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

میکروکتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین، در حقیقت دربردارنده چهار کتاب از این نویسندۀ تواناست که در یک مجموعه جمع‌آوری شده است. این کتاب‌ها حاوی: بازی زندگی و چگونگی آن، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی موفقیت و قدرت کلام است. چهار اثر افلورانس اسکاول‌شین، یکی از برترین کتاب‌ها برای آغاز به مثبت‌اندیشی و دگرگونی است.

فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) در میکروکتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین (Four complete books) می‌گوید آن چیزی که در زندگی‌مان اسم محدودیت برایش نام‌گذاری کردیم، در حقیقت حصاری است که خودمان، دور خودمان گذاشتیم. اگر تصور می‌کنید که به یکسری درخواست‌ها در زندگی دست پیدا نمی‌کنید زیرا پول یا اسباب لازم ندارید، همان خواهد شد. ولی اگر در بدترین وضعیت ممکن باشید و آرزوهایتان را مشاهده کنید، بی‌شک به آن خواهید رسید. زیرا کلام می‌تواند زندگی ما را دگرگون کند. شاید آن را ساده نگاه کنیم و بگوییم که سخن اثری بر زندگی ما ندارد. ولی همین جملات به تعبیر ساده می‌تواند تحولی عظیم در زندگی ما خلق کنند.

همه‌ی نعمت‌های خداوند در وجود زنان نهادینه شده است تا مجدد آن‌ها را به بهشت برگردانند. این واقعیت بازی زندگی برای زیبایی‌های خلقت است. برای خیلی از اشخاص، زندگی مانند میدان رزم است، ولی حقیقت اینگونه نیست و زندگی اکثرا مانند به یک بازی است.

در واقعیت اگر ما به بعضی از پیش آمدها غیرطبیعی و ماورایی که از ژرفا جان‌مان منشا می‌گیرند، باور نداشته باشیم، به هیچ عنوان قادر نخواهیم بود که در این بازی پیروز شویم. اگر ما به جهان بدی و نفرت بدهیم امکان ندارد خوبی و عشق بگیریم و یا بالعکس اگر عشق بدهیم، امکان ندارد جز آن به دست آوریم. همچنین در مقابل دروغ، تقلب و دیگر صفات اخلاقی به همان صورت و همان مقدار نصیبمان می‌شود. اکنون از همه مهمتر این است که ما چطور از هر یک از بازی‌های زندگی درس بگیریم و در بازی زندگی خود به کار بگیریم.

فلورانس اسکاول شین نویسنده، تصویرگر و هنرمند مشهور و معروف آمریکایی بود. او علم الهی را آموزش می‌داد و از این راه توانست گره از مشکلات و گرفتاری‌های زندگی اشخاص زیادی باز کند و سعی می‌کرد تا پیام معنویت را به مردم دنیا برساند. کتاب‌های او به زبان‌های گوناگونی ترجمه شد و در اختیار عموم قرار گرفته است.

فلورانس می‌گوید: هر آنچه آدمی حس کند و یا به درستی تصور کند بر ذهن نیمه هشیار اثر می‌گذارد و جز به جز در عرصه زندگی نمایان می‌شود. جز شک و ترس، هیچ چیز نمی‌تواند بین انسان و عظیم‌ترین آرزوها یا مرادهای دلش فاصله بیاندازد. اصولاً هر گرفتاری نتیجه ذهنی آشفته است. شر زاییده توهمات غلط اشخاص است و نتیجه باور به دو قدرت خیر و شر به جای اعتقاد به یک قدرت یعنی خدا است. فقط آن چیزهایی را به خود جذب می‌کنید که بسیار به آن فکر می‌کنید.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین می‌خوانید:

شادمانی انسان در ارتباط با شادمانی و موزون بودن آن است و هر چقدر این مورد بیشتر باشد، انسان از سلامتی بیشتری برخوردار است. ناراحتی‌های جسمی و روحی ما ناشی از تخطی از قانون معنویت است. اگر انسان تصور خود را تغییر دهد از بسیاری از ناراحتی‌ها در امان خواهد بود. انسان باید خود را چنان ببیند که خدا او را می‌بیند و اگر بتواند دیدگاه خود را نسبت به خود تغییر دهد، بیماری و درد و ناراحتی از او دور خواهد شد. برای بهبود سلامتی می‌توانید از این جملات تاکیدی بهره ببرید:

- من خستگی را منکر می‌شوم، زیرا از هیچ چیز خسته نمی‌شوم.
- در ملکوت سعادت جاودانه و شگفتی‌های بسیار و شادمانی‌های اعجاب‌انگیز زندگی می‌کنم.
- بدن من نور است، بدون زمان، خستگی‌ناپذیر، بی‌تولد و بی‌مرگ.
- نور خدا بر سلول‌های تنم می‌تابد و برای سلامتی خود سپاسگزارم.

 ۱۴۲ صفحه، ۳۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
زندگی‌نامه‌ فلورانس اسکاول‌شین
فصل اول: کتاب اول: بازی زندگی و چگونگی انجام آن
قانون رفاه
قدرت کلمات
قانون عدم ایستادگی
قانون کارما و بخشایش
سپردن به بار درون
عشق
الهام یا هدایت
بیان کامل نفس یا طرح الهی
تکذیب‌ها و تاکیدها
فصل دوم: کتاب دوم: کلام تو عصای معجزه‌گر توست
کامیابی
دولتمندی
شادمانی
عشق
ازدواج
بخشایش
کلام خردمندانه
ایمان
از دست دادن
دِین
فروش
مصاحبه‌ها
هدایت
حمایت
حافظه
طرح الهی
سلامت
عناصر
امور متفرقه
نتیجه‌گیری
فصل سوم: کتاب سوم: در مخفی موفقیت
خشت‌های بی‌کاه
چه انتظار دارید؟
بازوهای بلند خداوند
قرار گرفتن بر سر چند راهی
چگونه می‌توان از دریای سرخ خود عبور کرد؟
نگهبان دروازه
راه فراوانی
به هیچ چیز محتاج نخواهم بود!
با اعجاب نگاه کن!
غنیمت‌های خود را دریابید
رودهایی در هامون
داستان سفید برفی و هفت کوتوله
فصل چهارم: کتاب چهارم: قدرت کلام
حربه‌های ناشناخته
اینک به تو قدرت می‌دهم
قوی باش و نترس
عظمت خداوند
آرامش و دولتمندی
موقعیت بی‌نظیر شما
مضطرب و نگران نباشید
شجاعانه
پیروزی و کامیابی
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

راهنمای دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

برای دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

نظرات کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

Parisa Mhmd
۱۳۹۹/۳/۳
کتاب رو کامل خوندم، کتاب زیبا و قشنگی بود و به ادم ارامش عجیبی میده، اما خب مهم اینه ببینیم ایا واقعا اگه این اعمال رو وارد زندگیمون کنیم هم ممکنه اور بذاره یا فقط به ادم حس مثبت میده
نگین اسدی
۱۳۹۸/۹/۱۵
این کتاب معجزه‌ی زندگی منه، من هر روز میخونم و هر لحظه جملاتشو توی سختترین روزهام تکرار میکنم
حتما بخونید
خداوند شبان من است محتاج به هیچکس نخواهم بود.
Morteza Hosseinpour
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب کاملشو خوندم
خیلی خیلی خلاصه شده اگه کسی میخواد بدونه کلیت کتاب اصلی چیه خوبه ولی خیلی خلاصه شده که تا کتاب اصلی و نخونین از لذتش محرومین
مشاهد همه نظرات (۳۶)