معرفی و دانلود رایگان کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم

عکس جلد کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم

قاسم نصیرزاده در کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم، داستان زندگی‌اش را روایت می‌کند که چگونه و با چه تمرین‌ها و راهکارهایی اعتماد‌ به نفسش را افزایش داده است.

مهم‌ترین عامل موفقیت و پیشرفت، اعتماد به نفس است؛ در حقیقت، کلید اصلی تمام موفقیت‌های بشر به شمار می‌رود. هر چقدر موفقیت‌های بزرگ‌تری می‌خواهید باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. همۀ ما در کودکی به خاطر سرزنش‌ها و تحقیرها و برچسب‌هایی که از طرف خانواده و جامعه بر پیکرمان زده شده است اعتماد به نفس خود را از دست داده‌ایم؛ برای همین نقطۀ شروع تغییر شرایط، پیشرفت و موفقیت، ساختن اعتماد به نفسی قوی است.

در جامعۀ ما خیلی از افراد اصلاً تعریفی از اعتماد به نفس ندارند و معنای واقعی آن را نمی‌دانند و فکر می‌کنند اعتماد به نفس چیزی ذاتی است که برخی آن را دارند و برخی ندارند. حتی تصور نمی‌کنند که می‌توان آن را رشد داد و تقویت کرد. قاسم نصیرزاده نویسنده‌ی این کتاب، از چند نفر تعریف اعتماد به نفس و فرق آن را با عزت نفس پرسید. شاید باورتان نشود که تعداد بسیار کمی جواب دادند، آن هم با مکث کردن بسیار و در آخر هم جواب درستی ندادند. این بود که او لازم دید در خصوص این موضوع نگاه متفاوت‌تری را ارائه بدهد.

اعتماد به نفس همانند پی یک ساختمان می‌ماند، هر چه این پی و فونداسیون قوی‌تر و بزرگ‌تر باشد شما می‌توانید ساختمانی بزرگ‌تر و طبقاتی بیشتر روی آن قرار دهید. شما می‌توانید روی یک پی قوی برجی با عظمت بسازید. همین طور اگر بخواهید به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید، باید اعتماد به نفس فوق‌العاده‌ای داشته باشید. هر چقدر اعتماد‌ به نفستان بیشتر باشد، میزان موفقیت‌های شما نیز بیشتر می‌شود؛ اما اگر پی ضعیف باشد شما با ترس و‌ لرز به طبقات اضافه می‌کنید و نمی‌توانید بیشتر از سه طبقه بسازید چون هر لحظه امکان دارد که ساختمان شما ویران شود.

خداوند وقتی انسان را آفرید تمام ویژگی‌های خودش را در او قرار داد. مثل قدرتمند‌ بودن، توانگر بودن، بخشنده بودن و هزاران صفات دیگر که در وجود ما هست. خداوند ما را اشرف مخلوقات و خلیفۀ خودش در دنیا قرار داد و مهم‌تر از همه از روح خودش در ما دمید و این‌ها یعنی عزت و بزرگی. یعنی ما با عزت آفریده شده‌ایم. در حقیقت، قرار نیست کاری انجام دهیم تا با عزت شویم؛ این صفات ذاتی ماست. اما اعتماد به نفس چیست؟ اعتماد به نفس فقط باور داشتن به عزت نفس است. فقط باید اعتقاد، باور، ایمان به عزت نفس را در وجود خودتان داشته باشید.

در بخشی از کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم می‌خوانیم:

به غیر از عوامل بیرونی که بر اعتماد به نفس ما تأثیر می‌گذارند عواملی درونی هم وجود دارد که به شدت مهم‌تر است و اثر عمیق‌تری می‌گذارند.

عوامل درونی افکارها و احساسات و عواطف ما هستند. این افکار و احساسات ناشی از برداشت‌های ما از تمام محیط اطراف است. خواه انسان‌ها باشند خواه جامعه و فرهنگ و خواه جهانی که درآن زندگی می‌کنیم.

هر انسانی دنیایی متفاوت را تجربه می‌کند و از دیدگاه خود به جهان می‌نگرد. به عنوان مثال، یک شخص این جهان را بسیار زیبا و شگفت‌انگیز و لذت‌بخش می‌بیند و از لحظه‌های زندگی خود لذت می‌برد؛ اما اگر از شخص دیگری بپرسیم دنیا را بی‌ارزش و پر از کثیفی و دروغ و ویرانی و کشتار می‌بیند و اصلاً از زندگیش لذت نمی‌برد.

خب این همه تفاوت دیدگاه ناشی از چیست؟ آیا ناشی از این نیست که هر کس در مقابل چیزی، برداشت متفاوتی دارد و دیدگاهش به شدت متفاوت است؟ این دیدگاه‌ها، افکار انسان‌ها هستند و اگر این افکار کنترل نشوند و نسبت به آن‌ها آگاه نباشیم، بر کل زندگی ما و میزان اعتماد به نفس ما تأثیر خواهند گذاشت.

ما زمانی رشد می‌کنیم که آگاهانه این افکار را کنترل کنیم و نسبت به افکار مخربمان آگاهی داشته باشیم و بدانیم که چه تأثیری بر اعتماد به نفسمان می‌گذارند. همچنین باید افکار سازنده‌ای را بشناسیم که باعث افزایش اعتماد به نفس می‌شوند. در این صورت از افکار مخرب جلوگیری می‌کنیم و سعی می‌کنیم که از افکار سازندۀ اعتماد به نفس استفاده کنیم.

فهرست مطالب کتاب

از خودم بگویم!
چرا اعتماد‌ به نفس؟!
عزت نفس چیست؟ اعتماد به نفس چیست؟
چی اعتماد به نفسم را اینقدر کم کرده بود؟
احساس گناه
عذاب وجدان
تقویت احساس لیاقت و شایستگی
کلام آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۸
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم

hadie aramdel
۱۳۹۸/۸/۱
وقتی کامنت‌ها درمورد کتاب رو خوندم با خودم حتما کتاب فوقالعاده ایه. ولی اینطور نبود. نویسنده از تجربیات خودش گفته و همین امر باعث شده که خواننده باهاش همزادپنداری بکنه ولی راه حل‌های که پیشنهاد داده بود واسه افزایش اعتماد بنفس زیاد مناسب و بجا نبود. مثلا اونجا که چند تا مثال زده درمورد احساس گناه، با بخشیدن خودمان (ما خودمان رو ببخشیم خدا هم مارو میبخشد) اخه با منطق و عدالت خدا جور در نمیاد که ما به اشتباه حق الناس انجام دادیم و به قول مثال شما به یه نفر تهمت اشتباه زدیم و یا یه کارمند رو به اشتباه اخراج کردیم و فهمیدیم که اشتباه رو انجام دادیم ولی عذاب وجدان یا احساس گناه نکنیم، خودمون رو ببخشیم خداهم مارو میبخشه. و هی تکرار کردم این جمله انسان جایزالخطاست. در مورد اون راه حل دیگه هم که بیشتر آدم به سمت خوخواهی و خودبرتر بینی میکشه و فقط یه اعتمادبنفس کاذب به آدم میده. در کل این‌کتاب ارزش یه بار خوندم رو داره ولی انتفاد زیادی بهش وارده بنظر من.
asal mohammadi
۱۳۹۸/۹/۶
کاش روزی برسد که یادبگیریم هر چیز رایگانی ارزش خواندن ندارد. نه تنها ارزش خواندن ندارد بلکه با خواندن آن موجب اعتماد‌به‌نفس کاذب در نویسنده شده و به او بال و پری واهی برای پریدن می‌دهد. اینکه کسی سعی می‌کند با زبانی مثلا خودمانی انشایی چند صفحه‌ای بنویسد تا بگوید من خوبم دلیل بر موفق شدن و موفق و و بودن نیست. نوشتن نویسنده شدن شاید همه‌اش نه اما بیش از نیمی از آن تمرین است تمرین و تمرین. با چند کلاس نویسندگی و روش مطالعه نمی‌شود کتابی با محتویات علط نوشت و در اختیار مردم قرار دارد و بعد هم به آن‌ها وعده یک کتاب کامل داد. اصل اول نویسندگی علم و دانش است. نویسنده محترمی که کتاب نوشتید آیا شما روانشناس هستید؟ آیا شما درزمینه خودشناسی و شخصیت‌شناسی اطلاعاتی دارید؟ آیا تحقیقاتی در این زمینه داشته‌اید؟ آیا با کسانی که متخصص‌اند صحبت کرده‌اید؟ یا فقط همین طور تجربیاتتان را لیست کرده‌اید و با چند تعریف از چند نفری که به صرف رایگان بودن کتاب مطالبتان را خوانده‌اند فکر کرده‌اید که قلم خوبی دارید و می‌توانید نام نویسنده بر خود بگذارید؟
کاش بدانید که اگر همیشه از شما تعریف می‌شود باید به خودتان شک کنید. مگر می‌شود کسی آنقدر بی‌نقص باشد که همگان از او تعریف کنند؟
پیشنهاد می‌دهم پیش از اینکه اقدامی برای چاپ مثلاً کتابتان بکنید و پول خودتان و وقت دیگران را هدر بدهید و درنهایت هم ضربه‌ای به تن زخمی صنعت نشر و جامعه روانشناسان بزنید مدتی کتابتان را با قیمتی مثلا پنج هزار تومانی منتشر کنید و آنگاه ببینید چقدر خواننده و مشوق دارید.
نویسنده شدن نیازمند نقد است. اگر تعداد نقدهایی که می‌شنوید از تعداد تعاریفیتان کمتر است و اگر تازه‌کار هستید بدانید که یک جای کارتان می‌لنگد. بزرگترین لنگ کار شما هم غیرعلمی بودن آن است. شما فقط مطالبی را که آموخته‌اید کنار هم چیده‌اید و نامش را گذاشتید کتاب. این اسمش کتاب نیست نامش کپی پیست است. یک انشای دوران دبیرستان که به لطف لحن غیرادبی و غیراصولی‌اش نمره 10 هم برای آن زیاد است.
باشد که موفق باشید.
Marziyeh Moradi
۱۴۰۱/۱/۱۰
پیشنهاد بنده این است اگر به دنبال راهکارهای افزایش اعتماد به نفس هستید، کتاب‌های علمی از روانشناسان معتبر مطالعه کنید و آگاهی خودتون رو نسبت به خودشناسی افزایش بدید.
این کتاب صرفا تجربیات یک شخص است که بیشتر شبیه به انشای دوران دبیرستان نوشته شده.
و این حسی که بعضی اشخاص بعد از خوندن این کتاب و
بهشون دست میده یک انگیزه واهی است.
اگر کمی مطالعه داشته باشید متوجه خواهید شد که متن این کتاب تماما روانشناسی زرد است اساس علمی ندارد.
مشکل کمبود اعتماد به نفس که اکثر ما انسانها درگیر آن هستیم با این جملات ساده و تمرین‌های غیر علمی حل نخواهد شد.
خیلی از کودکان بخاطر مشکلات خانوادگی درگیر طرحواره‌های ذهنی هستند که در بزرگسالی باعث کم شدن کیفیت زندگی و به خطر افتادن سلامت روان آن‌ها می‌شود که اکثر مواقع فقط گذراندن جلسات روانشناسی کمک کننده و حل کننده است.
آیا فکر می‌کنید با خواندن یک انشا درباره تجربیات یک شخص که سر رشته‌ای از روانشناسی و اختلالات روانی کودکان ندارد، می‌توان به اعتماد به نفس رسید؟
خیلی از جملاتی که می‌خوانید در خیلی از کتاب‌ها چه بسا ضد سلامت روانی و حتی آسیب زننده است.
روانشناسی زرد گول زننده و شیرین است که عامه مردم به دلیل خشمی که از خود دارند آن را دوست دارند نه صرفا به دلیل موثر بودن آن.
با توجه به عنوان کتاب و البته رایگان بودنش انتظار بیشتر از این هم نداشتم.
لطفا تحت تاثیر جملات زرد و بی اساس قرار نگیرید.
لطفا برای وقت خود ارزش قائل باشید.
amir hosseini
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
بخاطر کامنت‌های یه سری از دوستان لازم دونستم که یچیزی بگم، احساس گناه و پشیمونی نه تنها هیچ کمکی بهمون نمیکنه بلکه باعث میشه اعتماد به نفسمون کاهش پیدا کنه که این تواناییمونو برای روبرو شدن با مشکلات و برطرف کردن نقاط ضعفمون کم میکنه، درسته که باید اشتباهاتمونو جبران کنیم اما نه بخاطر احساس گناه و سرزنش خودمون، بلکه اتفاقا با اعتماد به نفس و تشویق خودمون به این که میتونیم شرایطمونو بهتر کنیم و تبدیل به ادم بهتری بشیم، این فقط حرف من نیست و با مراجعه به حرفای بزرگترین روانشناسای دنیا مثل دکتر هلاکویی، دکتر دیوید برنز و… میتونید اینو متوجه بشید که تحقیقات جدید روانشناسیم همینو ثابت کرده، اگرم اعتقاد دارید که بخاطر گرفتن حق دیگران قراره توی اون دنیا عذاب بکشید و باید یجوری ازشون حلالیت بطلبید و توبه کنید و… این عقیده شخصی شماست و شما نباید بر اساس عقاید خودتون برای دیگران و نویسنده نسخه بپیچید یا انتظار داشته باشید همه عقیده شمارو قبول داشته باشن (این برای کسایی که انتظار دارن نویسنده بر اساس عقاید اونا کتاب بنویسه نه کسایی که صرفا بر ایاس عقاید شخصیشون اظهار نظر کردن)
موفق باشید
Rabeee
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
کتاب خیلی برام جالب بود اما به هیچ وجه کامل نبود و من به یه کتابی نیازمندم که کاملا همه حالت اعتماد به نفس رو شرح بده به خیلی از جواب سوالام نرسیدم و اینکه نویسنده میخواست با گفتن مشکلات قبل از اعتماد به نفسش کتاب رو طولانی تر یا شاید هم بهتر کنه اما برعکس این که کتابه بدتر شده بود راهکار هاش خیلی کوتاه بود و اگر فقط اینا رو مینوشتن قطعا خیلی کوتاه تر از این میشد کتاب و من فک میکنم با خواندن این کتاب که چند هفته میگذره‌ی ذره اعتماد به نفسم بیشتر شده بر خلاف نظراتی که خوندم برام جالب بود کتابه و از نظر من نباید زیاد به نظرات توجه داشت چون که نظر هرکس جداست و با بقیه متفاوته
اما یه جای کتاب واقعا خیلی عالی بود اونجاش که اعتماد به نفسو به دو عامل مربوط میکرد و واقعا هم حقیقت داشت مثلا من خودم که اعتماد به نفسم به خاطر محیط اطرافم یعنی خانوادم و... کاهش یافته
چون اونا مثل آدمای قدیمی فکر میکنن نمی‌دونم چرا و تنها کسی که بین اونا فرق داره منم واین واقعیته توی همه جا من دنبال کتابای اعتماد به نفس میگردم و اینم مثل اونا مفید بود.
برای مثال کتاب‌های خانم باربارا و....
که یکم به اعتماد به نفسم اضافه کردن
Mm
۱۴۰۱/۵/۱۰
چندتا نکته میخواستم عرض کنم خدمت دوستان عزیز اولا که هر کتابی نکات ضعف و قوت خودش رو دار همون طور که تو کتاب هم گفته شده توجه تون به نکات مثبت باشه انقد نکات خوب و مثبت دار که نکات منفی قابل چشم پوشی است، و اینکه سلیقه ایه کتاب از نظر من خیلی روان و خودمونی بود و من خودم وقتی تجربه شخصی نویسنده شده گفته باش بیشتر دوست دارم باعث میش بره تو ضمیرناخوداگاه و بهتر یاد بگیریم، کتاب خیلی خوبیه اعتماد به نفس یعنی اعتماد به خودمون خیلی قشنگ توضضیح دادن عزت نفس ماهمه داشتیم داریم، عزت یعنی بزرگی خدای مهربان بهمون عطا کرده ولی ما اعتمد نمیکنیم و باعث میش شکست بخوریم، یه نکته منفی هم که هست همون جایزالخطاست که البته اشتباه رواج پیداکرده چون به نظرم انسان جایز نیست هرکار میخواد انجام بده، انسان،، ممکن الخطاست،، یعنی ممکنه دچار خطا بشه و اگر پشیمون بشه خدای مهربان راه جبران براش باز میگذار، بخشندگی بالاترین صفت خداوند و همون طور که در قران فرموده به قلب بنده نگاه میکنه اگر واقعا کسی پشیمون باشه میبخشد و حتی تا مقام پیامبری هم میرسونش.. تمریناتش هم خیلی خوبه اون تمرینات کرایه تاکسی میش انجام داد ولی اخرش پول بدیم یا ببخشیم مهم اینکه یادبگیریم حقمون به وقتش بگیریم و به وقتش ببخشیم، نکات خوب زیادی داشت پیشنهاد میکنم بادقت بخوانید و تمرین کنید... خیلی ممنون از نویسنده که به رایگان اراٸه کرده تجربیاتش و کتابراه عزیزززز..
S At
۱۳۹۹/۲/۱۲
به نظر من این کتاب فقط مناسب افرادی هست که از اعتماد به نفس بسیاااااااااااااار پایینی برخوردار هستن. نه افرادی با اعتماد به نفس متوسط و نه تکنیک‌های متناسب همه انسان ها. و خیلی نقد‌ها هم بهش وارده. مثلا عذاب وجدان وقتی به وجود میاد که شما کار غلطی میکنین و این کاملا ذاتیه و هیچ ربطی به کشوری که توش زندگی میکنی نداره. یا اینکه یه گناهی انجام بدی و به جای تقاضای بخشش از طرف مقابل یا خدا، خودت خودتو ببخشی هم کاملا غیر منطقیه در واقع خیلی جاهای این کتاب پرروگی و اعتماد به نفس کاذب با اعتماد به نفس واقعی اشتباه گرفته شده. و اینکه یه سری اتفاقات و ویژگی‌ها رو نمیشه به همه نسبت داد مثلا خانوم یا اقایی که از زندگیش ناراضیه و با کسی دردودل میکنه لزوما دنبال جلب توجه و جلب ترحم نیست. بر خلاف نظریه نویسنده نمیشه همه رو با یه چوب زد. اما یک نکته‌ی مثبت هم داشت و اونم تفکیک اعتماد به نفس و عزت نفس و تعریف کردن این دو عبارت بود. در کل به نظرم کتاب بسیار ضعیفی اومد و اگر کسی مایل به افزایش اعتماد به نفسشه کتابای بسیار اصولی تر و منطقی تر و فکر شده تری وجود دارن که میشه ازشون استفاده کرد.
. .
۱۳۹۹/۲/۲۸
این کتاب بیشتر تداعی کننده‌ی افرادی هستش که کلا مطالعه زیادی ندشتن و با چند تا جمله از کانالها و پیجهای روانشناسی اینستاگرام یکم در مورد اعتماد به نفس اطلاعات به دست اوردن و دوست دارن به افرادی مشابه اونها رو انتقال بدن و اون افراد هم می‌پسندن چون مطالب فوق العاده ساده اس و براشون قابل فهم هستش. در وگرنه برخی راه حلهاشون واقعا علامت سوال داره مثلا تمرین برای نه شنیدن میگن از راننده تاکسی بخواه پول نگیره در صورتی که اصولا این کار خودش کاهش دهنده‌ی اعتماد به نفس هست و یکی از اصول افزایش اعتماد به نفس که در سایر کتابها گفته میشه اینه که هیچوقت در موقعیت ضعف و بی‌پولی قرار نگیرید. در کل نویسنده باید خیلی خیلی بیشتر مطالعه داشته باشن و این میزان لااقل برای اهل کتاب اصلا کافی نیست
م ک
۱۳۹۸/۹/۳
به نظرم از خیلی از کتابای معروف روانشناسی و افزایش اعتماد ب نفس بهتر بود! خیلی خودمونی بود و با جزئیاتی ک از خودش میگف یاد خودم میفتادم و بیشتر باورم میشد ک این شخص درکم میکنه و حرفاش موثره، واقعنم کمکم کرد😍 فقط یه تیکه آخرش، درمورد قربانی کردن خودمون و جلب توجه که گفتن، درسته کسی ک اعتماد ب نفس ک ندارع بخواد دیده شه، ولی دلیل نمیشه کسیم ارایش غلیظ داره لزوما آدم اسیب دیده‌ای باشه ک دنبال توجه هس، (خودم اصلا آرایش نمیکنما، کلی میگم) یا کلا پوشش، از نظرم مهمه ک همونطور ک ب ظاهر خودمون احترام میزاریم ب انتخاب ظاهر بقیع هم بزاریم، سبک پوششا فرق میکنه، در کل از تاثیر گذار ترینا بود واسم، از صمیم قلبم تشکر میکنم از آقای نصیزاده🌷🌷دو سه بار دیگم میخونمش و نکته برداری میکنم
Parya Akbari
۱۳۹۹/۸/۲۳
کتاب خیلی مفیدیه و خوندنش خیلی تاثیر گذاره مخصوصا تکنیک‌هایی که برای افزایش اعتماد به نفس بیان میکنه حتما این کتاب و مطالعه کنید
سناریوی من درباره‌ی بخشی‌هایی از این کتاب📚😍
🙃راه‌های افزایش اعتماد به نفس
😎 تقویت احساس لیاقت وشایستگی
۱. کارهای خوب و موفقیتت را یادداشت کن آری به یاد آور که چه
کارهای مفیدی که ستودنیست انجام داده‌ای بار دیگر توانایبت را به خودت یادآوری کن
۲. جلوی آینه از خودت تعریف کن (مثلا بگو من جانشین خداوند هستم و تمام صفات خداوند در وجود من است)
۳. خودت را به بهترین مکان‌ها دعوت کن تو بهترینی و لیاقت بهترین‌ها را داری همه چیز برای توست
۴. بهترین‌ها را برای خودت بخر چون باارزش ترینی پس خواهان بهترین‌ها برای خودت باش
sonia arab arab
۱۳۹۸/۷/۱۸
کتاب متوسطی بود، ولی میشه گفت تقریبا چهل درصد کتاب مطالبی نادرست بود، مثلا یکجا نوشته بود کسی ک با مدل مویی عجیب ب خیابان میره اعتماد ب نفس پایینی داره!!!!! واقعا این قضاوت عجیب و خنده داره، برعکس کسی ک غیر متعارف وارد جامعه میشع ممکنه اونقدر اعتماد ب نفس بالایی داشته باشه ک تمسخر و حرف دیگران براش مهم نباشه، یا یه جای دیگ کتاب نوشته شده بود من هرکاری ک بخام انجام میدم و نظر دیگران برای من اهمیت نداره! اگه شما معنی علمی اعتماد ب نفس رو بخونید این غلطه! اعتماد ب نفس یعنی من از نظرات مفید و سازنده دیگران استفاده میکنم اشتباهاتمو میپذیرم و تلاش میکنم جبرانشون کنم و در عین حال عاشق خودم هستم.
وحیده رسولی
۱۴۰۱/۱۱/۴
الان دیدم 701 نظر داده شده برای این کتاب 50 صفحه ای!! کتاب چون خیلی ساده نوشته شده و کوتاه به دل میشینه اما جزئیاتی هست در هر مطلب که به اونها پرداخته نشده، مثلا بحث عذاب وجدان و بخشش خود هر چند درسته که نباید در اونها بمونیم اما پشیمانی و تکرار نکردن و جبران اشتباه و تغییر کردن باید باشه.... در رو عین اینکه خودمون دوست داریم و خداوند رومیشناسیم در ملامت و سرزنش خود نمیمانیم اما از درس گرفتن از اشتباه هم دور نمیشیم. یا مثلا بحث دوست داشتن خود و احترام به خود توام دوستی ظرایفی داره که مطرح نشده و تا حدودی شبیه خود شیفتگی میشه... در مجموع فقط یک تجربه شخصیه این کتاب
حامد جامه بزرگی
۱۴۰۱/۹/۱۹
قاسم نصیر زاده کتاب زندگی نامش را برای ما روایت آن کند، که با چه روش و مراحلی توانست اعتماد به نفسش را افزایش دهد، مهمترین عامل افزایش اعتماد به نفس است، در حقیقت تمام پیشرفتهای بشر همین اعتماد بنفس میباشد، در اصل کلید همه موفقیت‌های بشر است، هر چقدر موفقیت بیشتری خواستار هستید باید اعتماد به نفس و بیشتری داشته باشید، ما بخاطر سرزنش، سرکوب و.... عوامل دیگر در زندگی ما باعث شدن که اعتماد بنفس ما پایین یا از دست برند، از این کتاب میتونیم استفاده کرده ودر صورت صلاح از آن استفاده کرده برای رشد اعتماد بنفس پیگیر شد، سپاسگزارم کتابراه 🌷🙏
Mersana _tr
۱۴۰۰/۳/۱۸
این کتاب مناسب کسانی هست که از اعتماد به نفس خیلی پایینی برخوردار هستند وکمک خوبی می‌تواند برای این افراد باشد. خیلی‌ها از این کتاب ناراضی بودندو گفته‌اند که این کتاب خوب نیست ولی باید به آن‌ها بگویم که شاید از نظر شما این کتاب خوب نیست چون شما‌ها اعتماد به نفس خیلی پایینی ندارید پس نمی‌توانید این کتاب را درک کنید و این کتاب مناسب شما‌ها نیست و فقط مناسب افرادی با اعتماد به نفس خیلی پایین هست و نویسنده‌ی این کتاب برای نوشتن این کتاب خیلی زحمت کشیده است. و من این کتاب را به کسانی که خیلی اعتماد به نفس پایینی دارند توصیه می‌کنم.
بهار قفایی
۱۳۹۹/۸/۱۶
به نظر من اون تیکه که گفته انسان جایز الخطاست جالب نیست. انسان ممکن الخطاست ولی هیچ جا مجوزی داده نشده. اون دنیا از ذره‌ای کار نیک و بد ما حساب کشیده میشه ولی خب انسانیم هم راه جبران (توبه) داریم. البته در مورد اون تیکه که گفت تهمت کاملا مخالفم نمیشه ابروی کسی رو ببری و ابروت نره. اگه جای جبران هست آدم تا جایی که میتونه باید حق الناس رو جبران کنه وگرنه حتما هم این دنیا هم اون دنیا تاوان کارش رو‌ باید پس بده. و نکته بعدی در مورد عذاب وجدان اصلا جالب نبود استدلال‌ها هم ناجالب بود.
مشاهده همه نظرات ۷۰۲

راهنمای مطالعه کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم

برای دریافت کتاب چگونه اعتماد به نفسم را افزایش دادم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.