معرفی و دانلود کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

عکس جلد کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

با به کارگیری 92 ترفند ساده، به یک فرد جذاب و سرگرم‌کننده در گفت‌وگوها تبدیل شوید! لیل لوندز در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم، با ارائه‌ی راهکارهایی مفید و کاربردی به شما کمک می‌کند تا ارتباط مؤثری با دیگران برقرار کنید و به خواسته‌هایتان برسید.

درباره‌ی کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

آیا تا به حال افرادی را مورد ستایش قرار داده‌اید که هرآنچه می‌خواهند را به دست آورده‌اند؟ قطعاً افراد مدنظر شما، همان کسانی هستند که در جلسات کاری، در مهمانی‌ها و در هر فضای اجتماعی دیگری، با اعتمادبه‌نفس بالا صحبت می‌کنند؛ افرادی که بهترین مشاغل و سِمت‌ها را به‌دست آورده‌اند، همسران خوبی در کنار خود دارند و حساب‌های بانکی‌شان نیز پر از پول است. اما با عجله قضاوت نکنید! بسیاری از آن‌ها باهوش‌تر و بااستعدادتر از شما نیستند و تحصیلات بالاتری نیز ندارند. پس دلیل این‌همه موفقیت چیست؟ این همان سؤالی‌ست که لیل لوندز (Leil Lowndes) در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم (How to Talk to Anyone) به آن پاسخ خواهد داد.

بعضی از افراد فکر می‌کنند که افراد موفق، ویژگی‌های مثبت و تحسین‌برانگیز خود را به ارث برده‌اند و به عبارت دیگر، بسیار خوش‌شانس بوده‌اند. اما از نظر لیل لوندز بهتر و درست‌تر این است که این‌گونه فکر کنید: علت موفقیت آن‌ها، مهارت بالایشان در ارتباط با دیگران است. او در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم، شما را با راهکارهای مفیدی آشنا می‌کند که مى‌توانید با استفاده از آن‌ها به کمال برسید. همان‌طور که می‌دانید هیچ فردی به‌تنهایی قادر نیست به موفقیت‌های پایدار و واقعی، در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود دست یابد. آن دسته از افرادی که در زندگی به خواسته‌های بزرگ خود دست یافته‌اند، درواقع طی سال‌های متمادی، قلب و ذهن افراد زیادی را به خود متمایل ساخته‌اند و از کمک‌های این آشنایان بهره برده‌اند.

از نظر لیل لوندز در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم، افرادی که مدام در حال شکایت کردن هستند، هرگز متوجه نخواهند شد که مقصر مورد بی‌توجهی دیگران قرار گرفتن، خودشان بوده‌اند. آن‌ها نمی‌دانند که خودشان باعث تیره و تار شدن روابطشان یا از بین رفتن دوستی‌هایشان شده‌اند. این اشخاص معتقدند که انسان‌های موفق، کیسه‌هایی پر از حیله و نیرنگ را در اختیار دارند، یا معجزه‌اى در کارشان وجود دارد که هر بار آن‌ها را به موفقیت می‌رساند. لیل لوندز از مخاطبان کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم می‌پرسد که: فکر می‌کنید حیله و ترفند افراد موفق چیست؟ آیا ما هم می‌توانیم آن‌ها را یاد بگیریم؟ از نظر او، بدون شک این افراد از هنری برخوردار هستند که دوستی‌هایشان را محکم می‌سازد. جادویی را بلدند که با استفاده از آن، دیگران عاشق آن‌ها خواهند شد. همچنین ویژگی‌هایی دارند که موجب می‌شود کارفرمایان آنان را استخدام کنند و به آن‌ها رتبه‌های بالاتر دهند. اما مسئله‌ی مهم این‌جاست که آیا ما نیز می‌توانیم این مهارت‌ها را بیاموزیم و به‌کار بگیریم؟ درواقع باید پرسید که این راهکارها چه هستند و چطور می‌توان شناسایی‌شان کرد؟

معلم تئاتری را در نظر بگیرید که به دلیل بازی بد هنرجویش به‌شدت عصبانی شده و می‌گوید: «بدنت با حرف‌هایت جور نیست! حرکات بدنت افکارت را نشان می‌دهد. صورت تو این توانایی را دارد که از هفت‌هزار ابزار متفاوت برخوردار باشد. هر ابزار این خبر را می‌دهد که تو چه کسی هستی و در آن زمان به چه چیزی می‌اندیشی؟» درواقع این معلم کاملاً صحیح می‌گوید. در صحنه‌ی زندگی، هر حرکت شما، افکار و نوع زندگی‌تان را برای دیگران عیان می‌کند. انسان‌ها از توانایی‌های حیرت‌انگیزی برای جذب دیگران برخوردارند که گاهی خودشان از آن‌ها آگاه نیستند. کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم، به ما هشدار می‌دهد که باید بدانیم هر لبخند، هر اخم و یا هر کلمه‌اى که براى گفتن انتخاب مى‌کنیم، مى‌تواند افراد را به ما نزدیک یا از ما دور کند.

تصور کنید که دو انسان را در محیطی آزمایشگاهی قرار داده‌ایم. در این محیط مدارهایی قرار دارند که وظیفه‌ی ثبت علائم و نشانه‌ها و داده‌های ردوبدل‌شده میان این دو نفر را برعهده دارند. شاید تصور کنیم که ثبت تمام جزئیات این روابط، کار آسانی خواهد بود، اما واقعیت این ماجرا از زبان یکى از اساتید دانشگاه پنسیلوانیا به این شرح است: «برای آگاهی از اطلاعات ردوبدل‌شده‌ میان دو نفر در مدت یک ساعت، نصف جمعیت بالغ آمریکا باید تمام عمر خود را تلاش کنند.» لیل لوندز در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم، با مطرح کردن چنین واقعیت‌هایی ما را نسبت به پیچیدگی روابط انسانی آگاه می‌کند و نشان می‌دهد که اهمیت تسلط بر چگونگی پیش‌برد این روابط تا چه حد خواهد بود. لیل لوندز نتایج تحقیقات و همچنین نظرات شخصیت‌های موفق مختلفی را در این کتاب گردآوری کرده است. اگر موفق شوید بر راهکارهای مطرح‌شده در این اثر مسلط مى‌شوید، تک‌تک افراد خانواده، همکاران، دوستان، معاشران و تمام اطرافیانتان، دل‌های خود را با شادمانى به روی شما باز خواهند کرد و آنچه را که مى‌خواهید در اختیارتان قرار خواهند داد.

کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم، نوشته لیل لوندز با ترجمه‌ی مهدی قراچه داغی، توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسیده است.

نکوداشت‌های کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

  • کتاب راهنمایی برای رسیدن به موفقیت در زندگی اجتماعی، روابط عاشقانه و کسب‌وکار. (گودریدز)
  • لیل لوندز کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم را با سبک منحصربه‌فرد و سرگرم‌کننده‌ی خود به نگارش درآورده است. (Barnes & Noble)
  • کتاب راهنمایی سرگرم‌کننده، هوشمندانه و آموزنده. (آمازون)

کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در پی ارتقای روابط میان‌فردی و اجتماعی خود هستید و به فراگرفتن مهارت‌های ارتباطی علاقه‌مندید، کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم، حاوی نکات بسیار مفید و ارزشمندی برای شما خواهد بود.

با لیل لوندز بیشتر آشنا شویم

او موفق به برگزاری سیمنارهای زیادی در ایالات متحده‌ی آمریکا شده است. لیل لوندز در زمینه‌ی ارتباطات شناخته‌شده‌ی بین‌المللی، ارتباطات میان‌فردی و تعاملات ناخودآگاه فعالیت دارد. او همچنین نویسنده‌ی ده عنوان کتاب پرفروش، با موضوعاتی مانند روابط حاکم بر فضای کسب‌وکار، روابط اجتماعی و همچنین روابط عاطفی و عاشقانه است که بعضی از آن‌ها، به بیست‌وشش زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم می‌خوانیم

درست در لحظه‌اى که ما انسان‌ها نگاهمان به یکدیگر مى‌افتد، مى‌توانیم تأثیر فراوانى بر یکدیگر بگذاریم. اولین نگاه و حالت و منظر شما، روى شخصى که با او ملاقات مى‌کنید تأثیرى بر جاى مى‌گذارد که مى‌تواند خاطره‌اش براى همیشه در ذهن او باقى بماند.

هنرمندان گاه مى‌توانند این پاسخ سریع و لحظه‌اى احساسى را به‌خوبى درک کنند. دوست من روبرت گروسمن، یک کاریکاتوریست بسیار موفق است که براى نشریاتى از قبیل فوربز، نیوزویک، اسپورت ایلاستریتد، رولینگ استون کاریکاتور تهیه مى‌کند. باب نه‌تنها از استعداد منحصربه‌فردى برخوردار است که ظاهر فیزیکى دیگران را در ضمیر خود ثبت مى‌کند، بلکه مى‌تواند درباره‌ی شخصیت‌هاى آن‌ها دقیق شود. یک نگاه به کاریکاتورهاى اشخاص سرشناسى که او طراحى مى‌کند کافیست تا به شخصیت آن‌ها پى ببرید.

گاه در مهمانی‌ها، باب روى دستمال کاغذى یکى از مهمانان کاریکاتور مى‌کشد. اشخاص نگاه مى‌کنند که چگونه در کوتاه‌زمانى تصویر یکى از حاضران در مهمانى به روى دستمال کاغذى نقش مى‌بندد. وقتى او طراحى‌اش را تمام مى‌کند، قلمش را به زمین مى‌گذارد و دستمال کاغذى را به کسى که کاریکاتورش را کشیده نشان مى‌دهد. اغلب کسى که کاریکاتورش کشیده شده، نگاه متعجبى به آن مى‌اندازد و ممکن است بگوید: «بسیار عالی‌ست، اما واقعاً تصویر من نیست.»

اما بقیه‌ی حاضران در مهمانی وقتی به این کاریکاتور نگاه می‌کنند، در جوابش می‌گویند: «چرا، هست.» و با این حرف هرگونه شک و تردید را از میان برمی‌دارند. حالا شخص موردنظر که کمی گیج شده است، به تصویر و برداشت دیگران از خود خیره نگاه می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
چگونه به آنچه مى‌خواهیم برسیم
بخش یک: چگونه بدون یک کلمه حرف نظر دیگران را به خود جلب کنیم
1: چگونه می‌توانید از لبخند خود به طرزی جادویی استفاده کنید
2: چگونه مى‌توانید با چشمان خود به دیگران احساس بهترى بدهید
3: چگونه از چشمان خود استفاده کنید تا کسى عاشق شما بشود
4: چگونه به هر جایی که می‌روید یک برنده به نظر برسید
5: چگونه با پاسخ دادن به کودک درون اشخاص نظر موافق آن‌ها را جلب کنیم
6: چگونه به اشخاص این احساس را بدهیم که دوست دیرینه ما هستند
7: چگونه در نظر دیگران صد در صد قابل قبول جلوه کنید
8: چگونه دیگران را بخوانیم چگونه مى‌توانید یک علامت و اشاره را از دست ندهید
9: چگونه مى‌توانید یک علامت و اشاره را از دست ندهید
بخش دو: بعد از سلام چه مى‌گویید؟
10: چگونه اختلاط عالى داشته باشیم
11: چگونه مى‌توانید (بدون توجه به اینکه چه حرفى مى‌زنید!) شخصیت برجسته‌اى از خود به نمایش بگذارید
12: چه کنیم که اشخاص بخواهند با ما حرف بزنند
13: چگونه با کسانى که مى‌خواهید ملاقات کنید
14: چگونه به یک جمعیت فشرده نفوذ کنیم
15: از موضوع «اهل کجا هستید؟» به سود خود استفاده کنید
16: وقتى از شما مى‌پرسند «چه‌ کاره‌اید؟» در نقش یک برنده ظاهر شوید
17: چگونه اشخاص را به دیگران معرفى کنیم
18: چگونه یک گفت‌وگوى مرده را زنده کنیم
19: چگونه با انتخاب موضوع آن‌ها را به گفت‌وگو مشتاق کنید
20: چگونه هرگز فکر نکنید «حالا چه بگویم؟»
21: چگونه آن‌ها را به صحبت تشویق مى‌کنید «به‌طورى که اگر بخواهید از آن‌ها فاصله بگیرید»
22: چگونه مانند یک شخص مثبت ظاهر شویم
23: همیشه حرف جالبى براى گفتن داشته باشید
بخش سه: چگونه مانند یک شخص مهم حرف بزنیم
24: چگونه مى‌توانید (بدون اینکه سؤال کنید) بفهمید آن‌ها چه مى‌کنند
25: وقتى از شما مى‌پرسند «چه ‌کار مى‌کنید» چگونه به آن‌ها جواب مى‌دهید؟
26: چگونه باهوش‌تر از آنچه هستید به نظر برسید
27: چگونه مشوش به نظر نرسیم (بگذارید شباهت شما را کشف کنند)
28: چگونه احترام و محبت آن‌ها را براى خود بخرید
29: چکار کنیم که بدانند شما به هر کسى تبسم نمى‌کنید
30: مثل مسخره‌ها ظاهر نشوید
31: چگونه از روش‌هاى سخنرانان الهام‌بخش براى داشتن مکالمه بهتر استفاده کنید
32: چگونه شوخى کنیم
33: چگونه از بدترین عادت گفت‌وگویى اجتناب کنیم
34: چگونه خبر بد را بدهیم و با این حال دوست‌داشتنى باقى بمانیم
35: چگونه جواب ندهیم
36: چگونه با یک آدم مشهور حرف بزنیم
37: چه کنیم که از ما تشکر کنند
بخش چهار: چگونه در میان هر جمعیتى یک خودمانى باشید
38: چگونه یک زن یا مرد امروزى باشیم
39: چگونه رفتار کنید که فکر کنند شما درباره شغل یا سرگرمى آن‌ها اطلاعات کافى دارید
40: چگونه با دکترها حرف بزنیم
41: چگونه درباره زندگى آن‌ها اطلاعاتى به دست آوریم
42: در کشورهاى دیگر چگونه صحبت کنید
43: چگونه بهتر خرید کنید
بخش پنج: کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند همجنس با همجنس پرواز
44: چه کنید که احساس کنند از یک طبقه هستید
45: چگونه به آن‌ها این احساس را بدهید که شما را مانند خانواده خود حساب کنند
46: چگونه بگوییم که آن‌ها متوجه شوند
47: چه کنیم که فکر کنند با آن‌ها همدردى مى‌کنیم
48: چه کنیم آن‌ها فکر کنند که شما مانند آن‌ها مى‌بینید، مى‌شنوید و احساس مى‌کنید
49: چه کنیم به جاى من و شما آن‌ها به ما فکر کنند
50: چگونه لطیفه‌هاى دوستانه بگوییم
بخش شش: تفاوت میان تعریف و حسن‌جویى و چاپلوسى
51: چگونه از کسى تعریف کنیم
52: کبوترِ نامه‌برِ احساساتِ خوش
53: چه کنیم که حسن‌جویى شما را احساس کنند
54: چگونه با حسن‌جویی‌هاى خود دل دیگران را به دست آوریم
55: کارى کنید که هرگز حسن‌جویى شما را فراموش نکنند
56: چگونه تبسمى بر لبانشان بنشانیم
57: حسن‌جویى به ‌موقع
58: چه کنیم که از ما حسن‌جویى کنند
59: چه کنیم که شریک زندگى ما، ما را همسر تمام مدت عمر خود تلقى کند
بخش هفت: چگونه بر دل‌ها اثر بگذاریم
60: چه کنیم که در گفت‌وگوى تلفنى جالب‌تر به نظر برسیم
61: چگونه نزدیک به نظر برسید
62: چه کنید که از تلفن زدن به شما خوشحال شوند
63: گفت‌وگو با آدم‌هاى مشکل
64: چگونه از طریق تلفن به خواسته‌هاى خود برسید
65: چگونه به آنچه مى‌خواهید برسید رعایت زمان مناسب
66: چگونه با دستگاه پیام‌گیر همه را تحت تأثیر قرار بدهید
67: چه کنیم که به ما جواب بدهند
68: چگونه حرف بزنید که منشى تصور کند شما دوست عزیز شخصیت مهم هستید
69: چه کنیم که بگویند از حساسیت فراوان برخورداریم
70: چگونه در جریان صحبت تلفنى یک شنونده خوب باشیم
بخش هشت: در مهمانی‌ها مانند یک سیاست‌مدار رفتار کنید
71: چگونه در مهمانی‌ها گاف نکنیم
72: چگونه ورود فراموش نشدنى داشته باشیم
73: چگونه با اشخاصى که مایلید ملاقات کنید
74: چگونه مى‌توانید نظر دیگران را به خود جلب کنید
75: چه کنیم که آن‌ها احساس کنند مانند ستاره سینما هستند
76: چگونه با آنچه از آن‌ها به یاد دارید، آن‌ها را شگفت ‌زده کنید
77: فروش کردن با چشم
بخش نه: موقعیت‌هاى دشوار
78: با نادیده گرفتن گاف‌هایشان محبت آن‌ها را براى خود بخرید
79: وقتى کلامشان را پاره مى‌کنیم چگونه دل آن‌ها را به دست آوریم
80: چگونه به آن‌ها بگوییم که چه سودى برایشان دارد
81: چه کنیم که بخواهند کارى براى ما انجام دهند
82: چگونه درخواست لطف کنیم
83: چگونه بدانیم که در مهمانی‌ها چه حرف‌هایى را نباید بزنیم
84: چگونه بدانیم که سر میز شام چه حرفى نزنیم
85: از کجا بدانیم چه حرف‌هایى را به هنگام یک ملاقات اتفاقى نزنیم
86: چگونه آن‌ها را آماده کنید تا به حرف‌هایتان گوش بدهند
87: چگونه با سه جمله یا جملات کمتر، خشم آن‌ها را برطرف کنیم
88: چه کنیم آن‌ها ما را دوست بدارند
89: برخورد مناسب با دیگران
90: چگونه آنچه را مى‌خواهید از گروه خدمات بگیرید
91: چگونه در میان یک جمعیت به جاى پیرو، یک رهبر بشوید
92: چگونه حرکات درست انجام دهیم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات304
زبانفارسی
شابک978-600-5219-47-0
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

Arad Parhizkar
۱۴۰۲/۶/۱۹
کتاب "چگونه با هر کسی صحبت کنیم" واقعاً یک معلم خوبه! این کتاب نه فقط برای افرادی که توی کسب و کار هستن، بلکه هر کسی که دنبال راهکارهایی برای بهتر و موثرتر برقراری ارتباط با دیگران می‌گرده، عالیه. نویسنده با انتقال تجربیات شخصیش، بهت میگه چجوری میشه با هر نوع فردی ارتباط خوبی برقرار کنی. یکی از قوت نقاط این کتاب، روش‌های عملی برای بهبود مهارت‌های ارتباطی ماست. نویسنده به ما چگونگی شناخت افراد و نحوه برقراری ارتباط موثر با آن‌ها را تدریس می‌کند. همچنین، این کتاب به توسعه مهارت‌های گفتگوی دشوار و مذاکره نیز پرداخته و ما را در یادگیری تکنیک‌هایی برای مدیریت اختلافات و رسیدن به توافق‌های مثبت هدایت می‌کند. یه چیزی که منو واقعاً جلب کرد، روش‌های عملی که توی کتاب بهت معرفی میکنه. از تشخیص نیازهای مخاطبت تا مهارت در مذاکرات، همه چیز رو توی این کتاب پوشش داده. بهت میگه چجوری از مهارت‌های گفتگویی بهره برداری کنی و حتی چجوری با افراد دشوار روبرو شده رو حل کنی.
عرفان
۱۴۰۳/۱/۱۲
یه نکته‌ی باحال کتاب، کتابی هست که ارزش خوندن رو داره و فارغ از اینکه چه اشکالاتی رو داشت (هر چند جزئی بودن) میتونم با خیال راحت بگم که انگار این کتاب برا من نوشته شده! یعنی اونقدر برا من هم تاثیر گذار و هم مفید بود. ولی در کل به نظر من کتاب‌هایی در زمینه چگونگی صحبت کردن برا همه لازمه چون افراد به جامعه معمولا دو دسته تقسیم میشن یا خجالتی مثل من هستن و یا نحوه حرف زدن با دیگران رو خوب ادا نمیکنن و با توجه به اینکه نویسنده این کتاب خودش در دسته اول قرار داشت (بنا به گفته‌ی خودش) پس خیلی خوبه که بخونیم و بفهمیم و عملی کنیم. همین.
حامد جامه بزرگی
۱۴۰۲/۱۱/۸
این‌ یک کتاب عالی که حتی در روابط اجتماعی یکی از دوست داشتنی ترین‌ها میدونم، اولین نکته که به آن اشاره شده و جالب این هست افراد احتیاجی به نظرات ما ندارند و ما باید قدرت سکوت را در دست بگیریم و سر لوحه خود کنیم که این یکی از پایه‌ترین و واجب شرایط در جامعه ما می باشد، حتی تاثیر لبخند در ارتباطات و حتی پرداختن به نگاه که روشی جالب که شخص در جامعه از آن استفاده میکنه، روش های تحلیلی که به آن پرداخته شده است را می توان اشاره کرد، این کتاب فوق العاده مهم و تاثیر گذار است و به شخصه مطالعه کردن آن تاثیر به سزایی دارد
مژدی
۱۴۰۲/۸/۱۳
امکان نداره که با دنیای اطراف و ساکنین این کره خاکی ارتباط نداشته باشیم. اما خوب از آنجایی که اطرافیان ما از جنبه‌های مختلف فرق دارند باید طرز رفتار و برخورد ما هم متناسب با فرد و شرایط موجود متفاوت باشه، مثلا ممکنه این ارتباط بخاطر دوستی باشه یا کاری. نویسنده نکات لازم رو برای برقراری ارتباط بیان کرده که البته با توجه به رسم و رسوم و شرایط حاکم میتونه متفاوت باشه. به طور کلی با استفاده از نکات گفته شده و دقت بیشتر میتونیم نحوه ارتباط گیری با افراد مختلف و استمرار یا عدم استمرار اون رابطه رو مدیریت کنیم.
مهدی محمدزاده
۱۴۰۱/۲/۲۴
لیل لوندز برای نگارش کتاب با هرکسی صحبت کنیم دست به تحقیقات گسترده‌ای زده است. او با بررسی زندگی سوپراستارها، تکنیک‌های فروش فروشندگان، نحوه‌ی گفتگوی سخنرانان برای متقاعد کردن و مجریان برای جذب افراد روش‌های جادویی موفقیت را در اختیار ما قرار داده است.
روش‌های گفته‌شده در کتاب با هرکسی صحبت کنیم برخی ظریف و برخی تعجب‌آور هستند.
ترجمه کتاب واقعا روان و سلیس هستش و از نسخه صوتی کامر تر هست.
mahan hosein poor
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
سلام وقتتون بخیر
بیشتر کتاب اتفاقاتی هست که خود نویسنده براش پیش اومده و جنبه‌ی علمی کار انقدر‌ها هم بالا نیست؛ ولی اصلا از ارزش کار کم نمیکنه و می‌تونه بدردتون بخوره که اشتباهات کمتری در برخورد با دوستانتون، نزدیکانتون و افراد غریبه داشته باشید.
امیدوارم این کتاب - همانطور که برای من مفید واقع شد - برای شما هم مفید واقع بشه
یا حق
مارال علوی
۱۴۰۲/۶/۱
وقتی میخوای در امر ارتباط با دیگران موفق باشی و بتونی با هر کسی راه ارتباطی پیدا کنی؛ باید تکنیک‌های مختلفی را یاد بگیری و با تغییر رفتارهای همیشگی که انجام میدادی به دستاوردهای جدیدی برسی و به نوعی با تغیییر در شیوه‌ی رفتار ارتباطات بهتر از قبل خواهی داشت و به قول نویسنده نگو این کتاب خوب بود بگو این کتاب خارق العاده بود و بهترین نتیجه رو میتونی با خوندنش کسب کنی.
Reza
۱۴۰۲/۳/۶
کتاب خوبیه من تا قبل این کتاب نمی‌دونستم واسه یه صحبت ساده باید چه مواردی رو در نظر بگیرم خلاصه بگم مطمئنم شما با خوندن این کتاب به راحتی میتونید سر صحبت رو باز کنید و بدونید که با حرفی که میزنید چه تاثیری روی بقیه می‌گذارید بیشتر نکات برای تجارته ولی خیلی‌ها رو میشه واسه زندگی روزمره استفاده کرد امیدوارم که موفق باشید با خوندن این کتاب
روح الله کنعانی
۱۴۰۲/۱/۵
اووووف عجب کتاب محشریه بجان خودم!
خیلی عالی و جامع و به دردبخوره. مخصوصا روش شماره ۲۰ روش طوطی. خیلی منتظرم توی یک جمع، مخصوصا توی مجالس و عروسی و تالار به کار ببندمش تا دیگه واسه کم حرفیم خودخوری نکنم. ایول توی فروشهام هم از این به بعد این روش رو هم به کار میگیرم. دم کتابراه و دم خانوم لوندز حسابی گررررررم
Reza Aghajani
۱۴۰۲/۱/۳
لَوندِز در ارائه راهکارها در این کتاب، علاوه بر اینکه تجربیات خودش را بیان کرده، سعی کرده تا با تحلیل روابط و مکالمات افراد موفق و بزرگ، تکنیک‌های فروش فروشندگان، نحوه متقاعدسازی و بیان جذاب سخنرانان و مجریان، الگوها را در قالب قانون‌های ساده و کاربردی به همگان آموزش دهد و در هر بخش با آوردن مثال‌هایی از هر قانون، این راهکارها را برای مخاطبانش ملموس کند
محمد رضا قاسمی
۱۴۰۰/۱۲/۲۰
به نظر من مفید‌ترین کتابهای که میشه خوند در رابطه با نحوه صحیح صحبت کردن هستش که در زندگی از ارزش بسیار بالایی بر خورداره این کتاب میتونه گزینه خیلی خوبی برای خوانندگان عزیز باشه من خودم تجربه‌های زیادی از این کتاب بدست آوردم و امیدوارم شما هم از این کتاب لذت ببرید
یوسف مینویی
۱۴۰۳/۱/۱۳
سلام وقتتون بخیر بیشتر کتاب اتفاقاتی هست که خود نویسنده براش پیش اومده و جنبه‌ی علمی کار انقدرها هم بالا نیست؛ ولی اصلا از ارزش کار کم نمیکنه و میتونه بدردتون بخوره که اشتباهات کمتری در برخورد با دوستانتون نزدیکانتون و افراد غریبه داشته باشید. امیدوارم این کتاب - همانطور که برای من مفید واقع شد - برای شما هم مفید باشه
زهرا رستمی
۱۴۰۲/۱۱/۲۹
باید بگویم یکی از بهترین کتاب‌هایی بود که در زمینه مهارت ارتباطات خوندم خیلی مطالبش کاربردی بود من سه بار خوندمش و نکاتش رو یادداشت کردم و سعی می‌کنم تکنیک هاش رو توی زندگی به کار بگیرم. مثلا در رابطه با تکنیک نگاه چسبنده خیلی بهم کمک کرد که شنونده‌ی فعالی باشم.. خیلی این کتاب رو دوست داشتم.. ممنون از نویسنده‌ی خوبش و کتابراه عزیز
امیرعباس شربیانی
۱۴۰۲/۶/۱۸
کتاب مفیدی بود 40 درصد نکات خیلی عالی بودن و 60 درصد مابقی با این که مفید بودن ولی به نکات خیلی ساده اشاره می‌کرد که فکر می‌کنم تقریبا همه ما این نمان رو بلد باشیم البته یادآوری شون می‌تونه جالب باشه مترجم هم بعضی جاها عجیب ترجمه کرده بود مثلا، سنگ قبر رو سنگ گور ترجمه کرده بود و کلی مثال دیگه که توی فهمیدن کتاب تاثیری ندارن ولی عجیب بود
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۲/۱/۱۲
سلام من این کتاب رو یک روزه خوندم... کتاب خوبی است ونکات مفید زیادی داره... بیشتر نکاتش نکات ساده‌ای هستند که در زندگی روز مره بهشون توجه نمی‌کنیم... معدودی از نکاتش در فرهنگ ما سازگار نیست و یا در کشور ما کاربردی ندارد... به نظرم کتاب بیشتر رو بخش تجارت زوم می‌کنه که اگر این طور نبود بهتر می‌شد... (نکه در مورد تجارت باشه مثال هاش حول تجارت میچرخه) در کل از ۲۰ بهش نمره ۷ امیدم
مشاهده همه نظرات 298

راهنمای مطالعه کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

برای دریافت کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.