دانلود کتاب چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید

  • از: الن لکین
  • ناشر: سبکتو
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید

کتاب چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید نوشته الن لکین، یک راهنمای ساده برای اجرای بهترین شیوه مدیریت زمان در زندگی شخصی‌مان است و به همین خاطر بیش از ۳ میلیون نسخه فقط در آمریکا فروش داشته است.

همه ما شنیده‌ایم که زمان، طلاست. اما واقعا در طول روز چقدر به آن توجه می‌کنیم؟ از مدیریت زمان شنیده‌ایم اما آیا واقعا آن را اجرا می‌کنیم؟ واقعیت این است که کنترل زمان، یعنی کنترل زندگی. وقتی شما بتوانید به شکل واقعی، نه رویایی، برنامه‌ریزی کنید و مطابق با آن پیش بروید، آن زمان است که کنترل زندگی‌تان را به دست می‌گیرید و همه چیز دقیقا به همان سمتی می‌رود که شما می‌خواهید.

الن لکین (Alan Lakein)، نویسنده شناخته شده آمریکایی است. او یکی از مشهورترین افراد در زمینه پژوهش در مورد مدیریت زمان به خصوص در زمینه زندگی شخصی است و خالق پرسش لکین است که در همین کتاب هم به آن اشاره می‌کند. پرسش لکین اکنون یکی از سوالات مهم در توسعه فردی شناخته شده و در دانشگاه‌های مدیریت تدریس می‌شود. او باور دارد که زمان = زندگی است و همه چیز در زندگی بر اساس زمان پیش می‌رود.

زمان بازگشت‌ناپذیر و غیر قابل جبران است. هدر دادن زمان به معنای هدر دادن زندگی‌ است و در مقابل استفاده‌ بهینه از آن‌ به معنای استفاده‌ بهینه‌ از زندگی‌ و حرکت در مسیر اهداف و آرزوهایی است که می‌خواهید به آن‌ها برسید. با نوشتن شرح اهداف زندگی‌تان و فعالیت‌های زمان‌بندی شده‌ روزانه در جهت رسیدن به این اهداف‌ حرکت زندگی خود را آغاز کنید. سپس زندگی‌تان را حول اهداف‌تان سازمان‌دهی کنید و خیلی سریع سرعت شما برای دستیابی به اهداف‌تان افزایش پیدا می‌کند به طوری‌ که هیچ وقت فکرش را نمی‌کردید. بزرگ‌ترین نتیجه‌ای که از به دست گرفتن کنترل زندگی‌ و زمان‌تان بدست می‌آورید این است که می‌توانید آزادانه به دنبال چیزهایی بروید که بیشترین لذت را از آن‌ها می‌برید.

در بخشی از میکرو کتاب چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید (How to Get Control of Your Time and Your Life) می‌خوانید:

اگر همیشه دچار وقفه‌هایی هستید که جلوی تفکر خلاقانه‌ شما را می‌گیرد ایده‌های زیر را امتحان کنید: اگر رئیس‌تان باعث این اخلال است، او را در جریان این مشکل بگذارید و از او بخواهید اگر امکان دارد این کارهای مخل را به افراد دیگری واگذار کند. اولویت‌های خودتان را با اولویت‌های رئیس‌تان هماهنگ کنید تا این مشکلات پایان پذیرد.

اگر افراد زیر دست‌تان در کار شما اخلال ایجاد می‌کنند، یک برنامه‌ زمانی روزانه برای مشاوره دادن به آن‌ها مشخص کنید. در این برنامه‌ زمانی مشخص کنید زیر دستان چه زمانی می‌توانند با شما ملاقات داشته باشند و به این برنامه‌ زمانی کاملا پایبند باشید. آن‌ها خیلی زود خود را با این برنامه وقف خواهند داد.

 ۱۰۳ صفحه، ۲۸۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
زمان، زندگی است
فصل ۱: مدیریت زمان
بخش اول: برنامه‌ریزی
بخش دوم:‌ کنترل کردن
فصل ۲: اهداف
مرحله ۱: آمادگی
مرحله ۲: همه‌ امکانات را لیست کنید
مرحله ۳: چارچوب زمانی‌تان را محدود کنید
مرحله ۴:‌ آینده‌ نزدیک
مرحله ۵: مجددا سراغ اهدافی که برای زندگی‌تان مشخص کرده‌اید بروید
مرحله ۶: فعالیت‌های خاص هر هدف را لیست کنید
مرحله ۷: فعالیت‌هایی که بیشترین اولویت را دارند، انتخاب کنید
مرحله ۸: جلسه‌ برنامه‌ریزی هفتگی
فصل ۳: برنامه‌ریزی برای زمان
بفهمید که تقاضا برای زمان‌تان از کجا ناشی می‌شود
فصل ۴: ۱۳ تکنیک ویژه برای مدیریت زمان
یاد بگیرید به نیازهای افراد دیگر به شکل مناسبی پاسخ دهید
زمان کافی به خودتان اختصاص دهید
از خودتان پرسش لاکین را بپرسید
از روش شطرنج سوئیسی استفاده کنید
کارها و وظایف لحظه‌ای پیدا کنید
سعی کنید انگیزه‌هایتان را تغییر دهید
به جای سرعت گرفتن، آهسته حرکت کنید
ترس‌ها را از خودتان دور کنید
برای خودتان ضرب‌العجل تعیین کنید
برای منافع‌تان استرس داشته باشید، نه مشکلات
اگر از مسیرتان فاصله گرفتید دوباره به مسیر بازگردید
فقط چند دقیقه بیشتر
بهترین کاری که می‌توانید را انجام دهید و به خاطر آن خوشحال باشید
پایان

راهنمای دانلود کتاب چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید

برای دانلود کتاب چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه با کنترل زمان فرمان زندگی را به دست بگیرید
rahele em em
۱۳۹۸/۳/۱۷
من کتاب خیلی دوستدارم ولی به دلیل گران بودنش نمیتونن خیلی کتاب بخونم ولی ازاین برنامه راضی هستم وازکتابهای رایگانتون تلخوشیرینوخوندم خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)