دانلود کتاب چگونه نویسنده شویم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه نویسنده شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه نویسنده شویم؟

کتاب چگونه نویسنده شویم؟ یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم که به قلم اسماعیل امینی شکل گرفته است، به راه‌ها و روش‌های نویسنده شدن اختصاص دارد.

همه آنچه در کتاب چگونه نویسنده شویم؟ روبه‌رو می‌شوید، جملات کوتاه طنزی است که نویسنده به واسطه آن‌ها محافل ادبی، نویسندگی و نویسنده شدن، روند چاپ و نشر کتاب و... را جراحی کرده است. او با نگاهی به حضور نویسندگان در جشنواره‌ها، داور شدنشان در رویدادهای مختلف ادبی، مصاحبه‌ها، قبول کارهای سفارشی، هیاهو کردن با کتاب‌هایی که مجوز نمی‌گیرند یا بعد از چاپ به دلایلی از بازار جمع می‌شوند و... سعی داشته راه را از چاه نشان دهد.

 طرح روی جلد کتاب، مردی را نشان می‌دهد که در حال ریختن آب با شلنگ در صفحات یک کتاب است که این نیز نمادی از اصطلاح معروف «آب بستن» در یک کار است.  محسن ایزدی که از مجموعه «چگونه هنرمند شویم» کتاب‌های دیگری را نیز تصویرگری کرده است، در کتاب «چگونه نویسنده شویم» هم دست به قلم شده و شخصیت یک نویسنده آبکی را رقم زده است! در اینجا شخصیتی که به تصویر کشیده مردی سن و سال‌دار است که به نوعی با تصویرسازی جلدهای دیگر این مجموعه متفاوت است.

در بخشی از کتاب چگونه نویسنده شویم می‌خوانیم:

نویسند باید تلاش کند چندین تا از کتاب‌هایش مجوز نشر نگیرد، یا اگر مجوز گرفت و منتشر شد ناگهان با سر و صدای زیادی از بازار کتاب جمع بشود. برای مجوز نگرفتن راه‌های مختلفی هست، اما نویسنده بهتر است همه راه‌ها را امتحان نکند، از ما گفتن بود.

نویسنده وقتی استاد می‌شود که شاگردان فراوان داشته باشد، نویسنده باید فوت و فن شاگردپروری را بداند. خبرنگاران روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها شاگردان خوبی هستند، چون هر روز دربارة استاد، خبر و عکس و مطلب منتشرمی‌کنند.

 ۷۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-175-189-9 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه نویسنده شویم؟

برای دانلود کتاب چگونه نویسنده شویم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه نویسنده شویم؟
احد نیک فرجام
۱۳۹۶/۸/۵
بعد از خوندن این کتاب یکسری راه برای شروع نویسندگی و اینکه چجوری وارد بازار نویسندگی بشم رو فهمیدم البته بسیار مبتدی بود اما بدرد بخور،،، ، این هم نباید فراموش کنیم که نسبت به قیمتش بسیار پر محتوی بود
Kazemzade Kazemzade
۱۳۹۷/۸/۱۰
این کتاب با زبان طنز کارهای اشتباه در نویسندگی را نقد و به چالش کشیده
مریم معماری
۱۳۹۷/۶/۲۲
اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود
من دنبال یه کتاب اموزشی بودم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)