دانلود کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی

در کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی اثر حمید فرامرزپور، خلاصه‌ای بر تاریخچه ساخت و بهره‌برداری تونل‌های حمل و نقل و شبکه زیرزمینی مترو، انواع تونل‌ها، نوع حفاری تونل‌ها و هدایت و اجرا صحیح نقشه‌برداری برای پیاده کردن مسیر پروژه تونل‌های شبکه مترو را در زیر‌ زمین و سپس روش‌های انتقال مختصات نقاط از سطح زمین به زیر زمین و تعیین مقدار اندازه خطای انتقال این نقاط به دست آورده و توضیح داده شده است.

در کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی (Geodesy Underground Structures) همچنین با توجه به قرار گرفتن بسیاری از شهرهای ایران در روی کمربند زلزله و گسل‌های موجود که باعث خرابی سازه‌های زیرزمینی و همچنین تونل‌های مترو می‌گردند برای این هدف از آنالیز نشست (مانیتورینگ) با محاسبات ریاضی برای سازه‌های زیرزمینی در حال ساخت و پس از ساخت و در حین بهره‌برداری از این سازه‌ها را بررسی شده است.

در بخشی از ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی می‌خوانیم:

سازه‌های زیرزمینی و تونل‌ها هم اکنون جزء لاینفک شهرهای مدرن گردیده‌اند و در انواع مختلف برای کاربردها و مصارف خاصی ساخته می‌شوند با توجه به بررسی موضوع ساخت و بهره‌برداری از سازه‌های زیرزمینی و استفاده از تجارب ساخت پروژه‌های زیرزمینی حمل و نقل شهری از گذشته تا به حال و مطالعه خرابی‌های صورت گرفته در این سازه‌ها تاکنون به اثبات رسیده است که بهترین و ایمن‌ترین و موثرترین سیستم حمل و نقل و جابجایی مسافر و بار در شرایط کنونی در شهرهای کلان و نوین بهره‌برداری و استفاده از سیستم و شبکه حمل و نقل زیر زمینی مترو می‌باشد.

 ۲۱۲ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8205-83-8 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

فصل اول: تونل
فصل دوم: طراحی و ساخت تونل‌های مترو
فصل سوم: حفاری تونل
فصل چهارم: عملیات نقشه برداری زیرزمینی در پروژه ساخت تونل
فصل پنجم: نشست و دفرمه شدن سازه‌های زیرزمینی
منابع

راهنمای دانلود کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی

برای دانلود کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
mamaqa pirotaqaei
۱۳۹۹/۱/۱۱
واقعا کتاب خوب و مفیدیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)