دانلود کتاب کارآگاه سرکرده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کارآگاه سرکرده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کارآگاه سرکرده

کتاب کارآگاه سرکرده اثری داستانی‌ست که توسط داریوش عابدی به رشته تحریر درآمده است. این کتاب با دست مایه قرار دادن حوادث منجر به انقلاب اسلامی و نیز وضعیت زندگی مردم قبل از انقلاب به روایت داستان خود پرداخته و در این بین به ارائه نکاتی اخلاقی برای مخاطبان خود، که قریب به اتفاق کودکان و نوجوانان هستند؛ همت گمارده است.

کتاب کاراگاه سرکرده اثر مناسبی برای گروه سنی نوجوان محسوب می‌شود و توانسته با تلفیق ماجرایی حادثه‌ای با وقایع قبل از انقلاب و نیز پیوند دادن آن با امور اخلاقی، اثری شسته رفته را به مخاطبان خود عرضه کند.

در بخشی از کتاب کاراگاه سرکرده می‌خوانیم:

با دست پاچگی به دور و برم نگاهی کردم کسی آن طرف‌ها نبود. مشمای تمشک را محکم توی دستم گرفتم. نمی‌دانستم کجا باید بروم. یکجوری بود باید از مهلکه در می‌رفتم؛ ولی نمی‌دانستم چجوری. پریدم طرف لوکوموتیوی که نزدیکم بود. جای زیاد مطمئنی نبود؛ چون دور و برش خلوت بود و اولین جایی که می‌آمدن سراغش آنجا بود. می‌بایست جایی می‌رفتم که شلوغ بود و زیاد حوصله‌شان نمی‌گرفت زیر و برش را برگردند. نگاهم رفت به همان جایی که مار سبز را دیده بودم. می‌ترسیدم بروم طرفش. یک دفعهٔ دیگر صدا بلند شد.
-بهت می گویم ایست کن، توله سگ!

 ۱۴۴ صفحه، ۴۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-765-4 

چاپ ۱۳۸۹: ۲۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم

راهنمای دانلود کتاب کارآگاه سرکرده

برای دانلود کتاب کارآگاه سرکرده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کارآگاه سرکرده