دانلود کتاب کاهش وزن در برنامه هفت روزه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاهش وزن در برنامه هفت روزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاهش وزن در برنامه هفت روزه

زندگی خود را با کتاب کاهش وزن در برنامه هفت روزه متحول کنید. تمام دنیا قادر به بدست آوردن هیکل و روش زندگی درستی که لیاقتش را دارند هستند. هدف اصلی این برنامه غذایی کمک به مردم جهت زندگی بهتر و کاهش بیش‌ترین وزن در کمترین زمان ممکن است؛ آنچه که مردم در طی این زمان بدست می‌آورند بیشتر از حد انتظارشان است که آن بازیافتن سلامتی، حیات و جوانی‌ست.

در کتاب کاهش وزن در برنامه ۷ روزه (The Jumpstart 7 day weight loss program) شما می‌توانید به‌طور متوسط سه تا چهار کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید. اگرچه تا یازده کیلوگرم نیز دیده شده است. علاوه بر آن سموم انباشته شده در بدن نیز دفع می‌گردد که این امر باعث احساس جوانی در شما می‌شود.

به گفته برندان جی مک کارتی علت چاقی در بسیاری از افراد، عادات بد غذایی‌ست. با اجرای این برنامه وزن شما کاهش خواهد یافت. انرژی زیادی را در درون خود احساس کرده و صبح‌ها احساس سرزندگی خواهید کرد.

مک کارتی در این اثر می‌گوید:

من خودم یک نمونه بارز برای نشان دادن تاًثیرات این رژیم غذایی هستم، درست در زمانی که تصمیم گرفتم بزرگ‌ترین ریسک زندگی‌ام را عملی کنم. طی سه ماه بی‌وقفه فقط غذاهای مضر خوردم و بدنم دچار وضعیت بد فیزیکی شد بطوریکه بالغ بر یازده کیلوگرم اضافه وزن پیدا کردم.
تنها به مدت هفت روز نه کیلوگرم کاهش وزن داشتم
این فرصت برایم فراهم شد که همه را در یک ویدیو برای تلویزیون جمع‌آوری کنم. ویدیو توسط یک تیم پزشکی به سرپرستی خانم سوزان روت تهیه گردید. او به‌طور دقیق آزمایشات را انجام و نتایج آن را ثبت می‌کرد.
هنوز چهره او را که تا آن زمان هیچ شناختی از من نداشت را به خاطر می‌آورم. برای او باور نکردنی بود که بدن من این قدر تغییر کرده بود. نه تنها ظاهر آن بلکه از نظر درونی نیز دچار تغییر شده بود. زمانی که آزمایشات تکمیل و ثبت گردید تمام علائم حیاتی من به‌طور قابل‌توجهی بهبود پیدا کرده بود. درواقع از وضعیت کشنده و مرگبار به سلامتی رسیده بود. وضعیتی که برای رسیدن به آن به ماه‌ها وقت با رژیم‌های طاقت‌فرسا احتیاج بود. امیدوارم که این برنامه هفت روزه زندگی شما را نیز دگرگون سازد. به شما پیشنهاد می‌کنم که شب قبل از شروع رژیم و صبح روز هشتم از خودتان عکس بگیرید و سایز و وزن خود را یادداشت فرمایید. با این روش خواهید توانست با چشمان خود نتایج را مشاهده فرمایید. می‌توانم شخصاً به شما ضمانت بدهم که از نتایجی که در این مدت کوتاه بدست می‌آورید متعجب خواهید شد. این برنامه برای رسیدن به عمر طولانی همراه با سلامتی و کنترل وزن پایه‌ریزی شده است.

 ۹۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7992-64-0 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
تنها به مدت هفت روز نه کیلوگرم کاهش وزن داشتم
فصل اول: چرا این برنامه را بوجود آوردم؟
دیوید ده کیلو و پانصد گرم کاهش وزن داشت
ابی پنج کیلو و پانصد گرم کاهش وزن داشت
فصل دوم: خوراکی‌های فاقد ارزش غذایی
احساس می‌کنم بیست سال جوان‌تر شده‌ام
دکتر لیسون انجام این رژیم را توصیه می‌کند
فصل سوم: گوارش
اِدوارد چهارکیلو کاهش‌وزن داشت و از عمل‌جراحی نجات پیدا کرد
سطح انرژی کارلوس افزایش یافته است
فصل چهارم: ممنوعات
گری پنج کیلو و نیم کاهش وزن داشته و احساس می‌کند 20 سال جوان‌تر شده است
ویکتوریا بیش از حد تصورش وزن کم کرد
فصل پنجم: قدرت آب‌میوه و سبزیجات و غذاهای زنده
رولاند چهارکیلو کاهش‌وزن داشته و انرژی‌بیشتری احساس می‌کند
پائولا احساس جوانی بیشتری می‌کند
فصل ششم: چرا این برنامه آن‌قدر مؤثر است؟
دلایل انجام برنامۀ رژیم هفت روزه
سرآشپز ریچارد در طی هفت ماه 110 پوند کاهش وزن داشت
فصل هفتم: نگرش همه چیز است
افکار مثبت و منفی
مارک کاهش وزن داشت و همین طور سیگار را نیز ترک کرد
فصل هشتم: در این هفت روز انتظار وقوع چه مسائلی را باید داشته باشید؟
زمان بیشتری در اختیار دارید؟
گرسنه می‌شوید؟
تائو باهوش و جوان‌تر شده است
فصل نهم: آمادگی برای شروع رژیم
فرانک 6 کیلو کاهش وزن داشت
دکتر سوارز این برنامه را تحسین می‌کند
فصل دهم: مهارت‌هایی جهت گرفتن آب‌میوه و سبزیجات...
رژیم غذایی هفت روزه
فصل یازدهم: فوق‌العاده ست! دورۀ هفت روزه به پایان رسید، حالا چکار باید کرد؟
روز اول
روز دوم
روز سوم
روز چهارم
نگهداری یک روش زندگی سالم
سلامتی رودۀ شما
آنا کاهش وزن داشت و احساس او فوق‌العاده است
فصل دوازدهم: سؤالات رایج

راهنمای دانلود کتاب کاهش وزن در برنامه هفت روزه

برای دانلود کتاب کاهش وزن در برنامه هفت روزه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاهش وزن در برنامه هفت روزه

نظرات کتاب کاهش وزن در برنامه هفت روزه

فاطیما وجدانی
۱۳۹۶/۸/۱
من انجامش دادم🤗🤗🤗🤗🤗
عالیه بنظرم
من سالهاست چسبندگی روده دارم و عیچ درمانی آرومم نکرده اما الان احساس سبکبجی و راحتی دارم. احساس میکنم بدنم چهل، پنجاه درصد از راه سلامتی رو پیش رفته. از روز دوم حس سلامتی و سبکی داشتم و از وقتی شروع کردم، همه کارهام رو خیلی سبک تر و راحت تر انجام میدم. کسالت اول
صبحم و ناآرومی خواب شبم تقریبا رفع شده، الان روز هشتم هستم، بعد از تمام شدنش چند روز طول میکشه تا برگردی به غذا خوردن معمولی، من این یه هفته ۴کیلو کم کردم. راضیم و دستورات خیلی راحت بعدشو هم ایشالا انحام میدم تا بدنم سالم و فکرم آروم و راحت باشه. هر دو سه ماه یکبار هم شاید تکرارش کنم. البته الان نصف راهمو تا وزن دلخواهم رفتم و فکر میکنم با مراقبت‌های ساده‌ی بعدش، تا آخر آبانماه ۹۶ به وزن دلخواهم برسم. از راه دور از نویسنده و مترجم عزیر تشکر میکنم و براشون آرزوی سلامتی و زندگی عالی و عاقبت بخیری دارم❤❤❤
Amir Irani
۱۳۹۶/۷/۱۶
راستش من با رژیمهایی که یه سری از مواد غذایی مفید رو کاملا حذف میکنن موافق نیستم. این رژیم بر پایه سبزیجات و میوه‌ها هست و حتی لبنیات که ثابت شده خیلی مفید هست رو حذف میکنه. خوب طبیعتا اگر کسی این رژیم رو بگیره به خاطر مقدار کم کالری که به بدنش میرسه لاغر هم میشه و به خاطر لاغرشدن احساس شادی و سبکی و سرزندگی هم میکنه ولی مقدار زیادی از مواد مورد نیاز هم به بدن نمیرسه که در دراز مدت میتونه خطرناک باشه...
اصلان اقدم
۱۳۹۶/۱۱/۱۳
یه ویژگی خوبی که این کتاب داره اینه که اول فایده یکی از مواد غذایی رو میگه و بعد میاد براش یه ترکیب غذایی میگه تا با اون مصرف شه-البته اول‌های کتاب طوری هست که سعی مکنه ذهنیت را برای رژیم گرفتن و کاهش وزن آماده کنه. و خوب یه موردی که هست اینه که این کتاب‌های رژیم با رژیم افراد خارج از ایران نوشته شده و شاید با مزاج ما زیاد خوش نباشه.
مشاهد همه نظرات (۵۴)