دانلود کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل

کتابِ کتاب فروشی کوچک بروکن ویل نوشته‌ی کاتارینا بیوالد که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز و یو اس ای تودی به شمار می‌آید، به ماجرای دختر جوانی می‌پردازد که عاشق کتاب است و تصمیم دارد ساکنان شهر کوچکی را هم به مطالعه تشویق کند. حضور این تازه وارد، شهر را درگیر ماجراهای عجیب، رازآلود و گاه عاشقانه‌ای می‌کند.

درباره‌ی کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل:

این رمان اثری است که دوستدار کتابی مانند کاتارینا بیوالد (Katarina Bivald) برای سایر عاشقان کتاب نوشته است. می‌دانید علاقه‌مندان به ادبیات دوست دارند چه کاری انجام دهند؟ درباره‌ی کتاب‌ها و داستان‌هایشان بحث کنند. آن‌ها اغلب یک داستان را با داستان دیگر مقایسه می‌نمایند و از پیشرفت طرح قصه و شخصیت‌پردازی‌ها شگفت‌زده می‌شوند. شخصیت اصلی رمان کتاب فروشی کوچک بروکن ویل (The Readers of Broken Wheel Recommend) یعنی سارا یک عاشق واقعی کتاب است و دوست دارد دائما درباره‌ی آن‌ها حرف بزند، بنابراین کتاب حاضر پر از ارجاع به آثار دیگر است. به طور خلاصه، سارا کتاب‌ها را نمی‌خواند بلکه با آن‌ها زندگی می‌کند و به کمکشان نفس می‌کشد.

داستان سارا زمانی شروع می‌شود که تصمیم می‌گیرد برای دیدن دوست خود ایمی و گذراندن تعطیلات تابستانی به شهر کوچک بروکن ویل بیاید. زمانی که این دختر به شهر می‌رسد متوجه می‌شود که دوست کتابفروشش مرده است. مردم بروکن ویل تصمیم می‌گیرند به یاد ایمی به دوستش کمک کنند و هوای او را داشته باشند. به همین دلیل به او اجازه می‌دهند مدتی را در خانه‌ی ایمی بماند. روزها می‌گذرد و سارا کتابفروشی کوچکی را افتتاح می‌کند و در آن کتاب‌های ایمی را می‌فروشد. این گردشگر عجیب قصد دارد مردم شهر بروکن ویل را تشویق به کتاب خواندن بکند و همین موضوع اتفاقات جالب و بامزه‌ای را برای سارا و دیگران رقم می‌زند.

فضاسازی رمان کتاب فروشی کوچک بروکن ویل به قدری قوی است که شما پس از مدتی احساس می‌کنید درست وسط شهر بروکن ویل قرار گرفته‌اید و درباره‌ی ساکنان و سبک زندگی آن‌ها اطلاعات بسیاری به دست می‌آورید. این کتاب هر آنچه در یک داستان نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد: سرگرم کننده است، یک داستان عاشقانه‌ی عالی دارد که به مرور و در دل خرده روایت‌ها شکل می‌گیرد، از طرف دیگر شخصیت‌های متنوع و جذابی در این رمان وجود دارند که شما را شیفته‌ی خود می‌کنند.

رمان کتاب فروشی کوچک بروکن ویل در سطح جهانی پرفروش است و مطمئن باشید علت این استقبال را پس از مطالعه‌ی آن متوجه خواهید شد.

جوایز و افتخارات کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل:

- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز
- پرفروش‌ترین کتاب یو اس ای تودی
- پرفروش‌ترین کتاب جهان
- پرفروش‌ترین کتاب Indie Regional
- پرفروش‌ترین کتاب National Indie
- پرفروش‌ترین کتاب Indie Next Pick

نکوداشت‌های کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل:

- داستانی دلگرم‌کننده درباره‌ی قدرت ادبیات در خلق دگرگونی. (People)
- کتابی گرم و با لطافت طبع درباره‌ی دوستی، داستان‌ها و عشق. (Goodreads)
- رمانی که همه‌ی مخاطبین را مسحور می‌کند، و نشان می‌دهد ورای همه‌ی تردیدها، این کتاب‌ها هستند که در کنار عشق، دنیا را به پیش می‌برند. (Penguin Random House)

کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل مناسب چه کسانی است؟

اگر به ادبیات داستانی علاقه دارید، این کتاب شما را راضی خواهد کرد؛ چرا که علاوه بر داشتن داستانی زیبا و عاشقانه به زیبایی‌های ادبیات نیز توجه ویژه‌ای دارد.

با کاتارینا بیوالد بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی سوئدی سال 1983 به دنیا آمد و ایام نوجوانی خود به عنوان یک کتابفروش پاره وقت گذراند. او عاشق کتاب‌هاست و کتابخانه‌ای بزرگ در خانه‌ی خود دارد و مطالعه را یکی از بزرگ‌ترین لذت‌های زندگی‌اش می‌داند. کاتارینا اکنون خارج از استکهلم زندگی می‌کند و یکی از زیبایی‌های کتاب خواندن را در معرفی آن به دیگران می‌داند.

در بخشی از کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل می‌خوانیم:

سارا از وقتی رسیده بود بروکن‌ ویل، به نوعی به شهر احساس دِین می‌کرد. فقط مسئلۀ اجاره‌خانه نبود، گر‌چه آن مسئله هنوز هم ناراحتش می‌کرد، قهوه و آبجو و همبرگر و کنسرو گوجه‌فرنگی‌های خُرد‌شدۀ جان هم بود.

سارا نه در اقتصاد خُرد سررشته داشت و نه در اقتصاد کلان، برای همین از سیستم قدیمیِ دادوستد دقیق، پیچیده و باری‌به‌هرجهتیِ - تا آن جا که به بعضی از اجناس مغازۀ جان مربوط می‌شد - معاملات اقتصادی و احتیاجات دوجانبه‌ای که ساکنان بروکن‌ ویل را به ‌یکدیگر متصل می‌کرد، سر درنمی‌آورد.

در‌حقیقت، شهر به‌واسطۀ یک عملکرد ظریف متعادل‌سازی نجات یافته بود. بیشتر پول نقدِ شهر از غریبه‌ها تأمین می‌شد. ازآنجایی‌که غذا‌های چرب‌و‌چیلی گِریس تا کیلومتر‌ها از همه‌جا ارزان‌تر بود، هنوز چند‌تایی مشتری از خارج از شهر به رستورانش می‌آمدند و بقیه هم همچنان به اسکوئر می‌رفتند؛ چون هر باری مشتری‌های دائمی خودش را داشت، حتی در کم‌جمعیت‌ترین مکان‌ها. البته بعضی از ساکنان بروکن ویل کار و پول داشتند. دیگرانی هم که پولی نداشتند مهمان بقیه بودند، که این لطف‌ را با انجام هر کاری که هر زمان لازم می‌شد جبران می‌کردند.

 ۴۴۸ صفحه، ۹۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-197-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۷۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کتاب 1: زندگی 0
روزنامۀ بروکن ویل
همگان بر این باورند که توریست سوئدی در آیووا قاعدتاً شوهر می‌خواهد
آسفالت و بتون
توریستی در شهر
کتاب‌ها و آدم‌ها
آرامش در بریجت جونز
محبت و جبرانِ محبت
یک کتاب‌فروشی در دل شهر
تئوری جورج دربارۀ بحران اقتصادی
کارولین یک بار دیگر اعانه جمع می‌کند
مغازه‌ای متفاوت
شهری در حال مرگ
فاکس و پسران
خواندن یا نخواندن، مسئله این است
دربارۀ عشق (کتاب 2: زندگی 0)
تعهد درختان
نام چه مفهومی دارد؟
کتاب‌های پیشنهادی اهالی بروکن ویل
راهنمای گردشگران
کارولین 0: کتاب 3
حدومرز رؤیا
این یک قرار نیست
بروکن ویل برای بازارچه آماده می‌شود
مسئلۀ بی‌اهمیت ویزا
رمان‌های دخترانۀ عامه‌پسند (کتاب 3: زندگی 1)
یک وکیل وارد ماجرا می‌شود
پیشنهادی غیر‌منتظره
دوستی گِرِیس و ایجی در بوتۀ آزمایش
آدم‌ها و اصول اخلاقی
کتابِ کتاب‌ها
با ما ازدواج کن!
تسلی‌بخشیِ کاندید
کارولین شیرین
دوران خوش ظاهراً آن‌قدرها هم خوش نبودند
یک کتاب برای همه
چیزی نیست که از آن حرف بزنی
برای مصلحت شهر
بوی کتاب ‌و ماجراجویی
حرفی برای گفتن وجود ندارد
دسیسه‌ای در کار است
این فقط...
خانم هِرست (کتاب 4: زندگی 0)
اِیمی هریس از طریق یک نماینده وارد ماجرا می‌شود
تاریکی جورج را گیر می‌اندازد
بروکن ویل غرق در اندوه
بروکن ویل سردرد دارد
اگر کسی اعتراضی دارد...
اعتراض
خبرنگار خارجیِ بعدیِ بروکن ویل
اعتراف به توطئه
سرانجام: تا ابد به خوبی‌و‌خوشی (کتاب 4: زندگی4. امتیاز نهایی: مساوی)

راهنمای دانلود کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل

برای دانلود کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کتاب فروشی کوچک بروکن ویل

نظرات کتاب کتاب فروشی کوچک بروکن ویل

وانیا ک.خوشحال
۱۴۰۰/۱/۲۷
سبک نگارش نویسنده رو دوست داشتم حس خوبی بود وقتی کتاب رو می‌خوندم و می‌دیدم که اسم چند تا از کتاب‌های که خوندم و ازشون لذت بردم توش نوشته شده و حتی اینکه شخصیت اول داستان چقدر با من در مورد نقش اول رمان‌ها هم نظره از خواندنش حس خوبی گرفتم اگرچه اوایل مثل خیلی کتاب‌ها تا داستان به اوج برسه باید حوصله داشته باشی
نوشین دادگر
۱۴۰۰/۲/۲
کتاب با نمکی بود. ترجمه خوبی داشت.
مشاهد همه نظرات (۲)