دانلود کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم

کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم نوشته‌ی دارن شان به ماجرای عجیب سربازی به نام آل‌ جری می‌پردازد که درگیر پرونده‌ی قتلی می‌شود که دوست دخترش قربانی آن است. این سرباز تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا عامل مرگ عشقِ زندگی‌اش را پیدا کند.

رمان جذاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم (Hell's horizon) با سرباز آمریکایی - آفریقایی آغاز می‌شود که با بهترین دوست خود بیل کیسی به ماهیگیری می‌رود. آل‌ جری پس از مدتی به عنوان نگهبان شخصیِ مرد بسیار قدرتمندی به نام کاردینال مشغول به کار می‌شود. از او خواسته می‌شود تا درباره‌ی قتلی عجیب و غریب که در هتل اسکای لایت رخ داده است، تحقیق کند. او متوجه می‌شود که دوست دختر خودش قربانی این حادثه است. آل‌ جری پس از این حادثه دگرگون می‌شود و تلاش می‌کند تا پرده از راز حقیقی این قتل بردارد و انتقام عشق خود را بگیرد.

دارن شان (Darren Shan) مجموعه‌ی سه‌گانه شهر را برای بزرگسالان نوشته است و به جای نام خود با نام D. B. Shan منتشر کرده است تا تمایزی میان این مجموعه و آثار حوزه‌ی کودکان و نوجوانان خود قائل شود.

دارن شان را بیشتر بشناسیم

نام اصلی او، دارن اشاگنسی است که در دنیای ادبیات به عنوان دارن شان شناخته می‌شود. این نویسنده‌ی پرطرفدار متولد دوم ژوئیه 1972 در ایرلند است. او در ایام جوانی کتابی به نام سیرک عجایب نوشت که شخصیت اصلی آن پسری به نام دارن شان است که تبدیل به خون‌آشام می‌شود. برخلاف انتظار نویسنده، کتاب سیرک عجایب با استقبال بسیار زیادی روبرو می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود تا دارن نویسندگی را ادامه دهد.

از میان آثار این نویسنده می‌توان به مواردی مانند قصه‌های سرزمین اشباح (حماسه دارن شان)، نبرد با شیاطین، حماسه لارتن کرپسلی، جلاد لاغر و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم می‌خوانیم:

وقتی فرانک با عصبانیت آن جا را ترک کرد تا سرباز‌هایی که دیر رسیده بودند را توبیخ کند، ما یونیفرم‌هایمان را که شامل ژاکت و شلوار‌هایی به‌رنگ آبی تیره و تیشرت آبی کم‌رنگ و یک‌پلیور به‌همان رنگ برای فصل‌های سرد و کلاه ‌سبزآبی و پوتین‌های سیاه رنگ که خدا را شکر بند نداشتند، پوشیده بودیم. خودم تکی، سه‌دست یونیفرم داشتم که به‌خوبی از آن‌ها مراقبت می‌کردم و همه را تمیز نگه می‌داشتم.

آراستگی و نظافت برای فورد تاسو اهمیتی نداشت اما فرانک مصمم بود که سربازان باید ظاهری آراسته داشته باشند. درستش همین طور بود. اوضاع با زمانی که سربازان فقط مشتی قلدر گردن‌کلفت و قانون‌شکن بودند خیلی فرق داشت. کاردینال آن‌ها را پرورش داد و تربیت کرد و اکنون ما نیروهای تأییدشده و مورداحترام بودیم. حتی ظاهر و پوشش ما گاهی توسط افراد پارتی‌سنترال بررسی می‌شد. اگرچه کارکنان یک گانگستر بودیم، ولی از چهره‌های شناخته‌شده سازمانش بودیم و می‌بایست آراسته و حرفه‌ای ظاهر می‌شدیم. جری به براق بودن پوتین‌هایش نگاه کرد، سری تکان داد و تمام دهانش را از تُف پر کرد. پوتین‌های من تمیز بودند. بنابراین از راه‌پله‌هایی که به یکی از اتاق ‌کنفرانس ساختمان می‌رسید، بالا رفتم. جایی که محل پست آن روز من در آن جا تعیین می‌شد.

سرباز‌ها نصف آن اتاق را ‌اشغال کرده بودند. چند تایی از آن‌ها مثل من نگاه می‌کردند، چند تایی بیرون می‌آمدند و بعضی از آن‌ها تا ظهر سروقت اسلحه‌هایشان می‌رفتند. نام خودم را روی تابلو اعلانات پیدا کردم و روبه‌روی نام خود را خواندم. ‌ این یعنی باید تفنگ دست بگیرم. لعنتی! از اسلحه‌هایی که باید آن‌ها را در درب اصلی آن‌هم حین نگهبانی بعدازظهر از محوطه که با دو دست حمل کنم متنفر بودم. یک درخواست برای کلاشینکف ثبت کردم.

 ۴۱۵ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6679-35-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سرآغاز: خدمات اتاق
بخش اول: او دوست دخترم است
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
بخش دوم: در خدمت شما هستم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
بخش سوم: سر بریده شده انسان
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
بخش چهارم: رد خونین انگشت مرگ
فصل شانزدهم
فصل هفدهم
فصل هجدهم
فصل نوزدهم
بخش پنجم: رویاهای خونین
فصل بیستم
فصل بیست‌ویکم
فصل بیست‌ودوم
فصل بیست‌وسوم
بخش ششم: شاید تا آن زمان همگی مرده باشیم
فصل بیست‌وچهارم
فصل بیست‌وپنجم
فصل بیست‌وششم
بخش پایانی: شکار مردگان
فصل بیست‌وهفتم

راهنمای دانلود کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم

برای دانلود کتاب کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کرانه جهنم - سه گانه شهر جلد دوم
maryam nazemi
۱۳۹۹/۲/۲۱
از خانم علیخانی به خاطر ترجمه خوب و روان متشکرم، دارن شان باز هم دنیایی در مرز وحشت و ناباوری خلق کرده، منتظر جلد سو م این سه گانه هستم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)