دانلود کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج

  • از: محمد صادقی سیار
  • ناشر: انتشارات سفیر قلم
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج

کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج مشتمل بر 365 نکته براى 365 روز سال، به تالیف محمد صادقی سیار، گزیده‌اى از زیباترین رهنمودها است که مى‌تواند راهنماى زوجین در دوران نامزدى، عقد و ازدواج باشد.

بى‌شک ازدواج مهمترین رخداد در زندگى هر انسانى است و در میان همه انواع و اقسام پیوندهایى که انسان‌ها را به یکدیگر متصل یا نزدیکتر مى‌کند، پیوند زناشویى از همه مقدّس‌تر و به یک معنا، ضرورى‌تر است و با توجه به اینکه این امر با سرنوشت انسان‌ها بیش از همه در ارتباط است، اهمیت انتخاب را صد چندان مى‌کند چرا که تبعات آن بر شما و بر کیفیت زندگى و آینده‌تان تأثیر شگرفى دارد.

کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، اشاره می‌کند که این دوران با همه خاطره‌هاى تلخ و شیرینش مى‌تواند به دورانى براى آفریدن یادگارهاى فرخنده بدل شود، به شرطى که زوجین به سلیقه‌ها و احساسات هم بها دهند و عشق و احترام خود را نثار هم کنند و از این دوران براى شناخت کامل هم بهره گیرند.

 ۱۳۶ صفحه، ۸۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94142-4-6 

چاپ ۱۳۹۲: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج

برای دانلود کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج
محمدتقی رضایی
۱۳۹۸/۷/۱۰
عالی بود موفید بود
pezhman akbari
۱۳۹۸/۳/۱۶
کتاب بدی نبود ولی جا داره ک بیشتر روی دوران عقد و نامزدی کار کنه
منا یوسفی
۱۳۹۷/۱۰/۶
عالی بود کاربردی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)