دانلود کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج

کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج مشتمل بر 365 نکته براى 365 روز سال، به تالیف محمد صادقی سیار، گزیده‌اى از زیباترین رهنمودها است که مى‌تواند راهنماى زوجین در دوران نامزدى، عقد و ازدواج باشد.

بى‌شک ازدواج مهمترین رخداد در زندگى هر انسانى است و در میان همه انواع و اقسام پیوندهایى که انسان‌ها را به یکدیگر متصل یا نزدیکتر مى‌کند، پیوند زناشویى از همه مقدّس‌تر و به یک معنا، ضرورى‌تر است و با توجه به اینکه این امر با سرنوشت انسان‌ها بیش از همه در ارتباط است، اهمیت انتخاب را صد چندان مى‌کند چرا که تبعات آن بر شما و بر کیفیت زندگى و آینده‌تان تأثیر شگرفى دارد.

کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، اشاره می‌کند که این دوران با همه خاطره‌هاى تلخ و شیرینش مى‌تواند به دورانى براى آفریدن یادگارهاى فرخنده بدل شود، به شرطى که زوجین به سلیقه‌ها و احساسات هم بها دهند و عشق و احترام خود را نثار هم کنند و از این دوران براى شناخت کامل هم بهره گیرند.

 ۱۳۶ صفحه، ۸۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94142-4-6 

چاپ ۱۳۹۲: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج

برای دانلود کتاب کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلیدهای موفقیت در نامزدی، عقد و ازدواج

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
رضا دهقانی
۱۳۹۸/۸/۲۶
عالی، عالی
واقعا اگر مردم به این نتیجه میرسیدند که گام نهادن به هر عرصه‌ای از قبیل ازدواج، فرزند آوری، کار، ادب، اخلاق و... مستلزم شدید به مطالعه است و با مطالعه کیفیت آن از ده درصد به ۹۰ درصد میرسد هیچگاه بدون علم ومطالعه هیچ کار را شروع نمیکردند. کتابهای افراد دانا گنج نهان بشر است.
محمدتقی رضایی
۱۳۹۸/۷/۱۰
عالی بود موفید بود
حمیده حمیدی
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
کتاب خوبیه نکات خوبی به ادم یاد میده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)