دانلود کتاب کلید تدوین فیلم با Edius


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید تدوین فیلم با Edius و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید تدوین فیلم با Edius

کتاب کلید تدوین فیلم با Edius به قلم امین فردین، یکی از ساده‌ترین نرم‌افزارهای ویرایش و تدوین فیلم را معرفی کرده و به شما کمک می‌کند تا یک کلیپ ساده بسازید و به تدریج آن را کامل کنید.

نرم‌افزارهای بسیاری وجود دارد که به کمک آن‌ها می‌توانید فیلم‌هایتان را تدوین کنید، بخش‌های ناخواسته را حذف کنید و صداهای دلخواهتان را جایگزین صدای فیلم کنید. هر یک از این نرم‌افزارها توانایی‌ها و نقاط ضعف خود را دارند. بعضی‌ها کامل‌تر و پیچیده‌تر هستند، بعضی هم آسان‌تر و ساده‌تر. در این میان تعدادی از این نرم‌افزارها بیش از بقیه جای خود را باز کرده‌اند. از این میان، نرم‌افزار Edius توانسته در بین کاربران مقبولیت مناسبی بدست آورد.

یکی از حرفه‌ای‌ترین و در عین حال قدرتمندترین نرم‌افزارها در این زمینه ادیوس Edius است که توسط شرکت Canopus ارائه شده است. از ویژگی‌های اصلی آن می‌توان به سادگی و سرعت بی‌نظیرش هنگام کار با پروژه‌های سنگین اشاره کرد. بعلاوه با توجه با قابلیت‌های متنوعی که نرم‌افزار Edius در برش کلیپ‌ها و انجام جابجایی و انتخاب آن‌ها و اعمال جلوه‌های ویژه دارد، فرآیند تدوین را لذت‌بخش‌تر و سریع‌تر خواهد کرد.

مطالب این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا در حد نیازتان به نرم‌افزار Edius مسلط شده و فیلم‌های خانگی‌تان را به راحتی تدوین کنید. اما به یاد داشته باشید که با تمرین بیشتر به آن مسلط‌تر خواهید شد.

این نرم‌افزار دارای طیف وسیعی از ترانزیشن‌ها است. بطور دقیق‌تر ادیوس دارای 900 ترانزیشن دو بعدی و سه بعدی و آلفا می‌باشد. شعار شرکت ادیوس این است که همه چیز را در لحظه ادیت کنید. شرکت تولید کننده نرم‌افزار ادیوس این شعار را به خوبی اجرا کرده است.

آنچه در این کتاب می‌آموزید:

- دوبله فیلم
- تغییر زمینه فیلم
- جلوه‌های ویژه صوتی
- ایجاد حرکت در تصویر
- جلوه‌های ویژه تصویری
- ساخت کلیپ ویدئوئی

 ۹۷ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5656-18-3 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: اجرای نرم‌افزار ادیوس
فصل دوم: ساخت یک ویدیو کلیپ
فصل سوم: کار با صدا
فصل چهارم: جلوه‌های ویژه
فصل پنجم: جلوه‌های ویژه جدا کننده و حرکتی
فصل ششم: تولید خروجی از ویدیو کلیپ
فصل هفتم: ضمیمه

راهنمای دانلود کتاب کلید تدوین فیلم با Edius

برای دانلود کتاب کلید تدوین فیلم با Edius و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید تدوین فیلم با Edius

نظرات کتاب کلید تدوین فیلم با Edius

پارسا نیکرو
۱۳۹۹/۱/۳۰
مطالب خوبی داشت، من کل کتابهای کلید رو دارم
یونس سراوانی
۱۳۹۹/۹/۲۴
خیلی عالییییییییی
reyhane .
۱۳۹۸/۸/۸
سلام ممنون کتاب خوبیه
مشاهد همه نظرات (۴)