دانلود کتاب کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای

  • از: حسین کیالها
  • ناشر: انتشارات کلید آموزش
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای

کتاب کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای به قلم حسین کیالها، ابتدا شما را با روش نصب، محیط و امکانات نرم‌افزار ویدئو اسکرایب آشنا کرده و سپس چند نرم‌افزار دیگر از جمله Inkscape و Illustrator و ساخت Gif که در رابطه با این نرم‌افزار نیاز است را نیز آموزش می‌دهد.

تولید کنندگان محتوای آموزشی، معلمان، دانشجویان، دانش‌آموزان و صاحبان کسب و کار و مدیران فروش از جمله افرادی هستند که می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده نمایند.

به دلیل اینکه این نرم‌افزار بسیار ساده بوده و کار با آن به راحتی انجام می‌گیرد، می‌تواند طیف گسترده‌ای از جامعه را تحت پوشش قرار دهد. برای مثال معلمان مطالب کتاب‌های خود را می‌توانند در قالب طرح‌های زیبا و در حداقل زمان برای دانش‌آموزانشان آماده کنند و یا مدیران فروش که به دنبال معرفی مزایای محصولات خود هستند، به راحتی می‌توانند خواسته‌های خود را در قالب یک پروژه به نمایش بگذارند.

آنچه در کتاب کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای می‌آموزید:

- روش ساخت فیلم‌های آموزشی جذاب
- ساخت محتوای اثرگذار برای کسب و کار
- تولید انیمیشن برای بیان مزایای محصول
- داستان‌نویسی با استفاده از تصاویر متحرک
- تولید انیمیشن‌های جذاب برای شبکه‌های اجتماعی

 ۶۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-107-3 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: مقدمات
فصل دوم: ساخت اولین ویدئو
فصل سوم: تکنیک‌های پیشرفته
فصل چهارم: کاربردهای خاص

راهنمای دانلود کتاب کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای

برای دانلود کتاب کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید ساخت انیمیشن یک دقیقه‌ای
mosi alavi
۱۳۹۹/۵/۲۸
این کتاب هم مثل سایر مجموعه کتابهای کلید واقعا کار راه بندازه! اصل مطلبو بهتون میگه تا جاییکه خودتون از پس پروژه‌هاتون برمیاید. باقیش دیگه بسته به علاقه خودتونه که تا چه اندازه دوست داشته باشید وارد جزئیات ریز برنامه مورد نظر بشید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)