دانلود کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

  • از: علی حیدری
  • ناشر: انتشارات کلید آموزش
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ به قلم علی حیدری، نشان می‌دهد که چگونه به کمک قابلیت‌هایی که فتوشاپ در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید یک کارت ویزیت حرفه‌ای طراحی کنید.

امروزه کارت ویزیت یکی از کارآمدترین و ارزان‌ترین ابزارهای تبلیغات و بازاریابی به شمار می‌رود. این کارت اطلاعات یک شخص یا شرکت را به ساده‌ترین شکل به سایر افراد ارائه می‌دهد. نام، نشانی، روش‌های تماس با صاحب کارت و ... از جمله اطلاعاتی هستند که در این کارت درج می‌شوند.

کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ قصد دارد در یک دوره آموزشی کوتاه‌ مدت، شما را با طراحی کارت ویزیت از مراحل اولیه طراحی تا چاپ آشنا کند. تمام دانش‌آموزان مراکز فنی و حرفه‌ای، کار و دانش و آموزشگاه‌های آزاد کامپیوتر و تمامی علاقه‌مندان به گرافیک کامپیوتری می‌توانند این کتاب را مورد استفاده قرار دهند.

طراحی کارت ویزیت را از دو روش می‌توان انجام داد: 1) استفاده از الگوهای آماده و ویرایش آن‌ها داخل نرم‌افزارهای گرافیگی 2) طراحی کارت ویزیت در نرم‌افزارهای گرافیکی مانند Adobe InDesign Adobe Photoshop.

نرم‌افزارهای بسیاری وجود دارد که از آن می‌توانید برای طراحی کارت ویزیت استفاده کنید. در میان آن‌ها نرم‌افزار Photoshop با امکانات فراوان به شما این توانایی را می‌دهد که به بهترین شکل ممکن و در زمان کم کارت ویزیت مورد نظر خود را طراحی کنید. البته می‌توانید هنگام طراحی به طور همزمان از چندین نرم‌افزار گرافیکی استفاده کنید.

آنچه در کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ می‌آموزید:

- ارسال کار برای چاپ
- ابزارهای طراحی کارت ویزیت
- جنس‌های مخلتف کارت ویزیت
- سایز مناسب برای کارت ویزیت
- فرمت مناسب برای کارت ویزیت
- نکات مهم در طراحی کارت ویزیت

 ۱۳۷ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5656-30-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: پروژه‌های عملی
فصل دوم: نکات مهم در طراحی ویزیت
فصل سوم: ضمایم
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

برای دانلود کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

نظرات کتاب کلید طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

behzad bz
۱۳۹۸/۱۱/۴
من ۵ امتیاز به کتاب دادم چون کتاب چاپیش رو خوندم اما این کتاب بدون سی دی نصف مزیتش رو از دست میده، کاشکی ناشر امکان دانلود محتویات سی دی رو داخل سایت انتشارات اضافه می‌کرد تا این مشکل از بین میرفت و کاملا از نسخه الکترونیک می‌شد استفاده کرد
ابوالفضل پارسیا
۱۳۹۹/۴/۲۵
در دنیای آموزش بهدمنظور افزایش مهارتها کاربردی کتاب نامبرده مختصر کاربردی و هدفمند است
Shirani Shirani
۱۳۹۸/۹/۱۷
کتاب خوبیه من چاپی‌اش قبلا خریدم و دارم
مشاهد همه نظرات (۳)