دانلود کتاب کلید واژگان کامیپوتر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید واژگان کامیپوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید واژگان کامیپوتر

کتاب کلید واژگان کامیپوتر نوشتۀ فرشاد مرادی، به عنوان "اولین فرهنگ جامع واژگان و اصطلاحات کامپیوتر"، بیش از 400 لغت و اصطلاح به همراه تلفظ و تصویر قابل استفاده برای کاربران مبتدی تا پیشرفته را دربرمی‌گیرد.

واژگان در دانش زبان‌شناسی مسافر محسوب می‌شوند. آن‌ها از زبانی به زبان دیگر سرایت می‌کنند، تلفظ و گاهی بار معنایی جدید پیدا می‌کنند، از زبان دوم به زبان سومی منتقل می‌شوند و حتی گاهی پس از سفر به زبان‌های گوناگون با شکل و تلفظ جدید به زبان مبدا باز می‌گردند.

با گسترش رایانه و فناوری‌های مربوط به آن در جامعۀ ایران، زبان فارسی پر از واژگانی شده است که گرچه ریشه‌ای غیر فارسی دارند، اما امروز توسط فارسی زبان استفاده و فهم می‌شوند. واژگانی مانند کامپیوتر، هارد، مانیتور، رَم، یو اس بی، سی دی، دی وی دی، بلو ری، اینترنت، وب، سایت، وبلاگ، مودم، روتر و ده‌ها واژه دیگر که هر روز بر شمارِ آن‌ها افزوده می‌شوند.

در چنین فضایی آشنا نبودن با این واژگان جدید به منزله ناتوانی در فهم زبان گفتاری و نوشتاری جامعه است. کتاب کلید واژگان کامیپوتر (key to computer terms) تلاش می‌کند با توضیح رایج‌ترین واژه‌های حوزه فناوری اطلاعات، ابزاری برای درک دقیق‌تر این مفاهیم باشد. مخاطب واژه‌نامه‌ها و فرهنگ‌ها بسیار گسترده هستند. از مردم عادی که به واژگان جدید در رسانه‌های دیداری و نوشتاری برمی‌خورند تا کسانی که کاربر یک رایانه شخصی، لپ تاپ یا رایانه لوحی (تبلِت) هستند و به خرید رایانه و نرم‌افزارهای مختلف می‌پردازند.

شما می‌توانید در این کتاب بیشترِ واژه‌های عمومی حوزۀ رایانه را پیدا کرده و با کمکِ توضیحات و عکس‌هایِ کتاب، دیدی کلی نسبت به این مفاهیم پیدا کنید.

 ۱۲۸ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-013-7 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کلید واژگان کامیپوتر

برای دانلود کتاب کلید واژگان کامیپوتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید واژگان کامیپوتر

نظرات کتاب کلید واژگان کامیپوتر

کمال غلامشاهی کتج
۱۳۹۹/۱/۷
اپلیکشن کتاب راه واقعا عالیه درعین حالی که جدیدا با آن آشناشدم وفرصت مطالعه زیاد کتابهاشو ندارم ولی باز خیلی خوشحالم که پیداش کردم وخیلی ناراحتم که دیر پیداش کردم.. درهرحال پاینده باشید🌹🌹
Shahriyar Sadeghi
۱۳۹۹/۴/۱۱
توضیح درمورد واژگان برحسب کاربرد آن‌ها عالی بود "گرچه اکثریت کاربران طی سالیان اخیر براساس خطا وازمون‌های زیاد ب کارکردبسیاری از واژگان آشنا هستن #
Mohammadjavad Lotfi
۱۳۹۹/۱۰/۸
این کتاب خیلی کتاب مفیدی هست کسانی گه عاشق کامپیوتر هستش این کتاب خیلی براشون مناسبه ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۴)