دانلود کتاب کلید CATIA (مدلسازی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید CATIA (مدلسازی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید CATIA (مدلسازی)

کتاب کلید CATIA (مدلسازی) به قلم مسعود اسماعیلی، شما را با قابلیت‌های این نرم‌افزار آشنا کرده و محیط‌های کاری Sketcher و Part Design را گام به گام شرح می‌دهد.

نرم‌افزار Catia با فراهم آوردن محیط‌های متعدد کاری، هر سه گروه CAD، CAE، CAM را تحت پوشش قرار داده است. کتابی که در دست دارید به شما نشان می‌دهد در محیط Sketcher قادر به طراحی دو بعدی پروفیل‌ها و مسیرهای کاملا پارامتریک برای ایجاد مدل‌های سه بعدی هستید و در محیط Part Design شما با استفاده از پروفیل‌های ترسیم شده و به سبکی ساده قادر به مدل‌سازی سه بعدی قطعات می‌باشید به طوری که به راحتی می‌توانید مدل ایجاد شده را در کمترین زمان و با الگوریتمی ساده ویرایش کنید.

این محیط عموماً برای مدل سازی قطعات حجمی استفاده می‌شود. اما مدل‌های ایجاد شده چه استفاده‌ای دارند؟ مدل‌ها را می‌توانید در محیط Assembly Design در مونتاژ یک مجموعه استفاده کنید و یا اینکه در محیط Drafting نقشه ساخت آن را تهیه کنید و یا این که در محیط Generative Structural Design تحلیل‌های مکانیکی آن را انجام دهید.

این کتاب شامل سه فصل می‌باشد. در هر فصل به مدل‌سازی یک قطعه می‌پردازید. قطعات طوری انتخاب شده‌اند که اکثر دستورات پرکاربرد دو محیط Sketcher و Part Design در آن‌ها بکار گرفته شوند.

آنچه در کتاب کلید Catia (مدل سازی) می‌آموزید:

- محاسبه پارامترهای هندسی و حجمی مدل
- ترسیم طرح‌های دوبعدی Sketcher
- مدل سازی سه بعدی part design
- قید گذاری طرح‌های دوبعدی

 ۱۰۴ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5656-91-6 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: مدلسازی یک پایه
فصل دوم: مدلسازی یک زانویی 45 درجه
فصل سوم: مدلسازی یک پیچ‌گوشتی

راهنمای دانلود کتاب کلید CATIA (مدلسازی)

برای دانلود کتاب کلید CATIA (مدلسازی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید CATIA (مدلسازی)
سید محمد موسوی
۱۳۹۹/۱/۲۱
عالی بود... متن روانی داشت و حجمی سبک👌🏼
یاسین محمدپور
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب خوبیه متنش کمه و دقیق دور مورد مطالب مهم حرف زده الکی حجم کتاب رو بالا نبرده که خواننده خسته بشه و از ادامه ان نا امید بشه. من که راضی بودم 😊
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)